jen za 49  Kč / 1. měsíc

1:02

Hosté začali sympaticky a Kladno zatlačili.

1:55

Stále se hraje především před brankářem Kladna. Teď se tam bude dvakrát vhazovat.

2:20

I domácí o sobě dávají vědět. Eberle se dostal do slibné příležitosti, ale nemířil přesně.

Rozhodčí: Turčan (CZE) - Bádal (CZE), Pouzar (CZE)
Počet diváků: 2 051

3:30

Převahu převzali domácí hráči, ale Treille teď puk v dobré pozici minul.

4:55

Série velkých šancí na domácí straně. Přikryl zatím svůj tým drží.

4:30

Přesilová hra se Kladnu daří. Hráči Plzně jsou namačkání před svou brankou a jen ztěží se brání atakům Kladna.

5:18

Petr Kafka (Kladno) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Milan Toman. Stav zápasu Kladno - Plzeň 1:0
Toman poslal do úniku Kafku a ten se trefil přesně mezi betony Přikryla.

6:08

Hosté si mohou po dlouhých minutách odpočinout. Je tu přestávce pro čištění ledu.

6:15

Už se hraje. Vzahovalo se před Cikánkem. Ten zatím nemusel čelit vážnější šanci Indiánů.

6:34
Tresty

Vyloučen hráč Vladimír Kameš (Kladno), 2 min. za Držení hole

7:02

První přesilovka pro hosty. Ti jsou před brankou Kladna, ale špatně si přihráli a je z toho ofsajd.

7:30

Hra má díky rychlé brance Kladna a dvěma vyloučením spád. Oba týmy chtějí útočit. Domácí nyní ovšem nemohou, brání se v oslabení. A budou ještě minutu, pokud Plzeň nedá branku.

8:05

A vypadá to, že přesilovku hosté nevyužijí. Domácí podruhé v krátké době vyhodili.

8:18

Šestnáct vteřin před koncem přesilové hry se bude vhazovat před Cikánkem.

8:53

Martin Straka (Plzeň) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Petr Sýkora I a Tomáš Vlasák. Stav zápasu Kladno - Plzeň 1:1
Plzeň sice nevyužila přesilovou hru, ale krátce po návratu Kameše na led si hosté domácí obranu dokonale rozebrali a zblízka puk do sítě uklidil Martin Straka.

9:30

Inkasovaná branka Kladno poslala do kolen. To se teď jen brání nájezdům hostujících hráčů. Ti před chvílí vstřelili krásnou vyrovnávací branku. První lajna západočechů si dvakrát narazila puk a Straka už měl proti Cikánkovi snadnou pozici.

10:36

Kladenský Melka si teď říkal klepáním hokejkou o led o puk, ale dostal ho pozdě a byl v ofsajdu.

11:30

Domácí teď několikrát zatakovali Přikrylovu branku, ale ten nemusel vážněji zasahovat.

11:55

Krásnou přihrávku dostal na modré čáře domácí Kalla, ale tváří v tvář Přikrylovi neuspěl. Jeho pokus plzeňský brankář se štěstím betony vyrazil vedle branky.

12:28

Útok domácího týmu zastavil rozhodčí pro hru vysokou holí. To se divákům na kladenském stadionu nelíbí.

12:50

Kladenský Stiler najížděl ze strany na branku, ale backhandem poslal pokud přes brankoviště jen do rohu kluziště.

13:18

Tvrdý atak u mantinelu odnesl zraněním domácí Patera. Svíjí se na ledě. Už k němu přibíhá lékař.

13:18
Tresty

Vyloučen hráč Josh Langfeld (Plzeň), 2 min. za Hrubost
Za faul na Pateru odchází dnes podruhé na trestnou lavici Langfeld. Patera rovněž odchází z ledu a to velmi rozvážně podpírán lékařem.

14:10

Kladno je natlačeno v útočném pásmu, ale Bělohlavovu dělovku Přikryl kryje. Bude se vhazovat po jeho levé ruce.

14:50

Kuchler teď krouží s Melkou kolem Přikryla, ale ne a ne vystřelit. Běží poslední vteřinky přesilové hry.

15:20

Kladenští naprosto prováhali ideální čas na střelbu. Plzeňskou branku ani neohrozili a hosté už jsou v plném počtu.

16:03

Hosté velmi nenápadně navezli puk až do rohu kluziště, nahodili ho před branku, kde ho lapil raději Cikánek. Bude se vzahozat po jeho levé ruce.

16:35

Domácí získali pro sebe buly před vlastní brankou a pustili se do rychlého protiútoku. Ten se sice zbrzdil, ale dál jsou v útočném pásmu.

17:20

Dlouhé vteřiny se o puk přetlačovali hokejisté v rohu za Cikánkem. Získali ho domácí, ale ani oni se dlouho neudrželi v útoku. Hra se teď přehupuje nahoru dolu. Šance ale žádné nevidíme.

18:15

Zápas se hraje ve slušné atmosféře. Plzeňští obsadili svůj sektor do posledního místa. I domácí hlasitě fandí, i když stadion není zdaleka zaplněn.

18:25
Tresty

Vyloučen hráč Jiří Hanzlík (Plzeň), 2 min. za Držení hole
Závěr třetiny bude ve znamení kladenské přesilovky. V zápase už třetí.

18:35

Přihrávka rukou vykazuje domácí z útočného pásma.

18:41

Postavení mimo hru domácích hráčů. Hosté však celou akci razantně dohráli a domácí chtějí další vyloučení. Rozhodčí na to neslyší. Vhazuje se ve středním pásmu.

19:00

Minuta do konce první třetiny. Kladno svého soupeře tlačí, ale dál vůbec nezlobí Přikryla. Ten si jen hlídá prostor a čeká, zda se kladenští odhodlají ke střele.

19:35

Hosté po dlouhé době puk vyhodili a ušetřili důležité vteřinky.

19:56

Poslední chvilku první třetiny. Vhazuje se v obranném pásmu Kladna.

20:20

Začala druhá třetina. Půlminotový zbytek přesilovky Kladno využilo. I když Luňákova střela nadělala Přikrylovi potíže.

20:47

Je tu první střídání v druhé části. Kladno je dál u branky Plzně.

21:23

Další ostrý zákrok hostujících hráčů a Kalla zůstává ležet na ledě.

21:23

Už si pro něj přišli lékaři a otřeseného hráče odnášejí z ledu.

22:14

Neuvěřitelný obrázek. Tentokrát zůstal na ledě Gengel.

22:21

Tentokrát se to obešlo bez ošetřování. Gengel už je na nohou a jde střídat.

22:21
Tresty

Vyloučen hráč Petr Sýkora I (Plzeň), 2 min. za Vysoká hůl

22:51

Petr Kafka (Kladno) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Milan Toman a Vladimír Kameš. Stav zápasu Kladno - Plzeň 2:1
Přesilovka využita. Opět se trefuje Kafka po přihrávce Tomana.

23:40

Kladenský stadion je na nohou. Středočeši cítí šanci na první vítězství v sezoně. Plzeň mu k tomu pomáhá řadou zbytečných vyloučení.

24:20

Jako by se však stávalo pravidlem, že když kladenští dají branku, přestanou být aktivní. Potvrzuje se to i tentokrát.

24:30
Tresty

Vyloučen hráč Ondřej Šmach (Kladno), 2 min. za Nedovolené bránění

25:37

Kladno půjde do tří. 5:3 se bude hrát necelou minutu.

25:37
Tresty

Vyloučen hráč Radek Bělohlav (Kladno), 2 min. za Pád pod nohy

26:04

Tomáš Vlasák (Plzeň) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Martin Straka a John Slaney. Stav zápasu Kladno - Plzeň 2:2
Tohle si hosté vychutnali. Naprosto rozložili kladenskou obranu a opět duo Vlasák - Straka zakončovalo téměř do prázdné branky.

26:40

Dál pokračuje přesilovka hostů. Už však jen o jednoho muže.

28:00

Hraje se v plném počtu. Kladno přišlo podruhé o svůj náskok a musí opět srdnatě bojovat. Hosté hrají velmi profesorsky, na domácí jim to zatím stačí.

28:55

Kameš teď dvakrát ostře zajel za brankou do hostujících hráčů, ale rozhodčí nechává hře volnější spád.

29:50
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Vlasák (Plzeň), 2 min. za Podražení

30:18

Jsme za polovinou zápasu. Rozhodčí teď přísně vylučují plzeňského obránce za úmyslné posunutí branky. 1:32, tak dlouho se bude hrát 5:3.

30:18
Tresty

Vyloučen hráč Jiří Hanzlík (Plzeň), 2 min. za Zdržování hry

30:30

Hostům se podařilo vyhodit.

30:44

Domácím se dvojnásobná přesilovka vůbec nedaří. Trojice plzeňských brání skvěle a podruhé vyhazuje.

31:30

A další vyhození hostů. Už se bude hrát pouze 5 na 4.

31:59

Trápení domácích nemá konce. Hosté vyhazují. Kladno se nemůže vůbec dostat na dostřel branky.

32:20

Z hlediště se poprvé ozývá pískot. Oba týmy jsou v plném počtu.

33:43

Petr Sýkora I (Plzeň) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Tomáš Vlasák a Václav Benák. Stav zápasu Kladno - Plzeň 2:3
Straka navezl chytře narážečkou puk do útočného pásma. Tam si ho vzal Vlasák, posunul Sýkorovi, který se prosadil tečovanou střelou od modré. Plzeň v zápase poprvé vede.

34:39

Kladenští se nemohou dostat do hry. U puku jsou převážně hosté.

34:44
Tresty

Vyloučen hráč Vladimír Kameš (Kladno), 2 min. za Podražení
Hned po buly fauloval Kameš a domácí se budou muset dvě minuty bránít.

35:52

Nahozený puk si nechal pod lapačkou Cikánek a tak se bude vhazovat před jeho brankou.

35:59

Hra je teď hodně rozkouskovaná. Plzeň dál tlačí svého soupeře v přesilové hře.

36:49

Domácí jsou v plném počtu, ale závěr třetiny se jim vůbec nedaří.

37:20

Až Paterova nezdolná bojovnost připravila jeho spoluhráčům několik slibných příležitostí.

38:30

Blíží se závěr druhé části. Kladno je bezradné, když nemá na ledě kapitána Pateru. Naopak západočeši hrozí každým útokem. Rozdíl mezi soupeři začíná být znatelný.

39:50

Poslední vteřiny druhé části strávili kladenští před hostující brnakou, ale nic z toho nevytěžili.

40:39

Závěrečnou třetinu začali domácí přečíslením 3 na 2, které však skončilo jen jistým Přikrylovým zákrokem.

40:39

40:39

42:40

Kameš, kterému byla dodatečně připsána asistence u druhé branky svého týmu, teď nebezepčně pálil vedle branky. Další pokus domácích už musel Přikryl krýt.

43:00

Utkání sleduje 2051 diváků.

43:20

Hraje se nahoru dolu. Oba týmy rychle bruslí a kombinují, ovšem k šancím to nevede.

44:55

Z tribun se ozývá fandění pouze od hostujících fanoušků. Ti domácí sledují marnou snahu svých hráčů.

45:19
Tresty

Vyloučen hráč Ladislav Gengel (Kladno), 2 min. za Nedovolené bránění

46:20

Domácí statečně bojují a celou minutu drželi puk v útočném pásmu Plzně.

47:10

Sympatický hra kladenských. Proti dvěma obráncům jel Bělohlav, prudce zpoza jednoho vystřelil a jeho prudká střela skončila jen těsně vedle branky.

47:59

Přikryl teď zaváhal, když mu vyklouzl puk z lapačky, ale domácí toho nedokázali včas využít.

48:34

Po delší době o sobě dali vědět také hosté, ale Cikánek je připravený.

50:40

Martin Látal (Kladno) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Libor Procházka a Jiří Kuchler. Stav zápasu Kladno - Plzeň 3:3
Krásná akce. Na polovině hřiště vyslal přesnou přihrávku na rozjetého Látala Libor Procházka a Látal se nemýlil.

51:50

A opět po vstřelené brance přestali domácí hrát. Obrovskou šanci měl Jan Heřman, ale z dorážky minul naprosto odkrytou branku Cikánka.

52:39

Po faulu na brankáře Cikánka se na ledě spustila pořádná strkanice. Bude se vylučovat na obou stranách.