Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

0:12

Kprvní střele se z levého kruhu dostal domácí Růžička, ale mířil jen do náruče gólmana Slipčenka.

1:13

Domácí jsou v náporu, který nyní zastavila posunutá branka po jednom ze soubojů.

1:39

Martynek z úhlu neprostřelil Slipčenka, který se stačil přesunout k levé tyči.

Sklenář

Rozhodčí: Mikula (CZE), Šír (CZE) - Poruba (CZE), Venglář (CZE)
Počet diváků: 3 805

1:40

Roman Tomas (Třinec) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Zbyněk Hampl. Stav zápasu Třinec - Slavia 1:0
Tlak Třince byl úspěšný. Hampl vyhrál vhazování v pravém kruhu a hned na to Tomas prostřelil hostujícího gólmana.

3:28

Útočné třinecké výpady pokračují, ale Slipčenko dalším dvěma střelám odolal.

5:00

Slavisté se na několik vteřin usadili v útočné třetině, ale přes pozorně bránící domácí se nedostali ke střele.

7:53

Třinečtí opět krouží kolem slavistické branky, ale tentokrát se k zakončení nedostali.

8:27
Tresty

Vyloučen hráč Vojtěch Polák (Třinec), 2 min. za Hákování
První přesilovku hrají hosté.

10:27

Třinec se ubránil. Nejvážnější byla střela Doležala, kterou ale Duba kryl.

12:12

Ke střele se z prostoru mezi kruhy dostal domácí Bonk, ale mířil nad horní tyč.

14:39

David Květoň (Třinec) vstřelil branku (14. gól v sezóně), asistence Tomáš Malec. Stav zápasu Třinec - Slavia 2:0
Květoň po přihrávce Malce najel do útočné třetiny a z pravé strany parádním švihem trefil levý horní roh slavistické branky.

15:27

Další pěkná akce domácích. Martynek nahrál mezi kruhy Bonkovi, ale jeho třelu Slipčenko chytil.

16:44
Tresty

Vyloučen hráč Petr Jelínek (Slavia), 2 min. za Napadení
Stav vyloučených je vyrovnaný. Výhodu početní převahy získal Třinec.

17:06

Roman Červenka (Slavia) vstřelil branku (25. gól v sezóně), asistence Jiří Drtina. Stav zápasu Třinec - Slavia 2:1
Třinečtí nechali na půlce hřiště volného Červenku a ten v oslabení svůj nájezd s přehledem zakončil.

18:44

Tak první přesilovka domácím nevyšla. Sami v ní inkasovali a jejich jediný střelecký pokus, Bonkův, Slipčenko vyrazil betony.

18:57
Tresty

Vyloučen hráč Rostislav Martynek (Třinec), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Domácí špatně střídali, měli víc hráčů na ledě, a tak hrají v oslabení.

20:57

Také podruhé se Třinečtí ubránili přesilovce hostů bez větších problémů.

22:28

Slavisté obléhali domácí branku. Vidět byla i jejich nová posila, centr Clark, ale do zakončení se nedostal.

23:59

Ke střele se poprvé v třetině dostali i Třinečtí, ale Polákovu ránu zpoza obránce Slipčenko stačil vyrazit.

24:50

Clark se dostal ke střele, ale zblízka puk za Dubu neprotlačil. A předvedl i menší pěstní souboj s jedním z domácích hračů. Sudí vylučují.

24:50
Tresty

Vyloučen hráč Noah Clark (Slavia), 2 min. za Hrubost
Clark si odpykává první trest v extralize po šarvátce s Hamplem.

Vyloučen hráč Daniel Seman (Třinec), 2 min. za Nedovolené bránění
Už to neplatí. Na trestné lavici je Seman za nedovolené bránění což se domácím fandům nelíbí a dávají to najevo ostrým pískotem.

28:51

Přesilovka skončila. Slavisté se vůbec nedostali k třinecké brance. Za to domácí Květoň trefil levou tyč.

30:42
Tresty

Vyloučen hráč Lukáš Havel (Slavia), 2 min. za Krosček
Výhodu početní převahy mají domácí.

32:42

Další nevyužitá přesilovka. Opět ale mohli v oslabení udeřit hosté, když Cartelli ztratil na modré puk. Stačilo ho však vypíchnout Vondrkovi, který se už chystal ke střele.

34:27

Odražený puk se dostal k Doležalovi, ale jeho ránu z levé strany Duba chytil.

35:30
Tresty

Už podruhé v tomto utkání domácí doplatili na špatné střídání a hrají v oslabení kvůli příliš mnoha hráčům na ledě. A trest znovu odpykává Martynek.

37:30

Tentokrát slavisté pořádně svírali domácí před jejich brankou, ale ti se bránili i s pomocí obětavých zákroků Platila, který schytal několik ran pukem.

39:00

Závěr třetiny patří domácím, ale nedostali se zatím k žádné střele.

39:47
Tresty

Vyloučen hráč Roman Tomas (Třinec), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
A dotřetice měli Třinečtí na ledě více hráčů než povolují pravidla. Tentokrát odjel na trestnou lavici Tomas.

41:47

Třinečtí přežili i další zbytečné oslabení.

42:11

Oceláři mají převahu, slavisté se osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění.

42:27

Puk odražený od brankové konstrukce se dostal k domácímu Růžičkovi, ale ten neobhodil brankáře Slipčenka.

44:50
Tresty

Vyloučen hráč Jiří Polanský (Třinec), 2 min. za Podražení
Slavisté mají znovu šanci vyrovnat. Mají přesilovku.

46:47

Tomáš Kůrka (Slavia) vstřelil branku (16. gól v sezóně), asistence Roman Červenka a Karol Sloboda. Stav zápasu Třinec - Slavia 2:2
Už to vypadalo, že se domácí ubrání. Nepustili hosty vůbec do své třetiny, ale tři vteřiny před vypršením Polanského trestu Červenka nahrál Kůrkovi a ten sám před Dubou vyrovnal.

48:03

Slavisty gól nabudil. Drží se v útočné třetině.

48:19

Květoň se trefil podobně jako při druhé brance. Švihem pod horní tyčku. Tentokrát z mezikruží. A opět mu nahrával Malec.

50:07

Domácímu brankáři Dubovi vypadl puk, skákal v brankovišti, ale stačil ho ještě chytit před dorážejícím Červenkou.

51:14

Květoň měl na hokejce hattrick. Z blízka ale po Pospíšilově prudké přihrávce netrefil odkrytou branku.

51:51

Slavista Havel byl sám před Dubou, ale neprostřelil ho.

53:18

Hlasatel oznámil počet diváků: 3 805. Přijela i zhruba stovka slavistických příznivců.

56:58

Slavisté se snaží dostat před třineckou branku, ale domácí úspěšné brání vlastní modrou čáru.

57:43

Květoň se opět dostal do zakončení, ale tentokrát Slipčenka nepřekvapil.

58:36

Slávisté zatím neúspěšně dobývají třinecké pásmo.

59:11

Brankář Slipčenko se chystal odjet na střídačku, ale zabránil mu v tom nájezd domácích, kteří drží hru na polovině soupeře. Slavii se stále nedaří nahodit a vybojovat útočné pásmo.

59:50

Až v posledních deseti vteřinách se dostal Slipčenko na střídačku. Vhazuje se v pásmu Třince.

59:56

Duba kryl pokus od modré. Čeká nás ještě jedno vhazování, poslední šance Slavie.