0:33
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Micka (Č. Budějovice), 2 min. za Vysoká hůl

2:33

Domácí se ubránili a jsou už v plném počtu, nepustili soupeře téměř do žádné šance.

7:25
Tresty

Vyloučen hráč Václav Pletka (K. Vary), 2 min. za Nedovolené bránění

Rozhodčí: Hribik (CZE), Šír (CZE) - Barvíř (CZE), Blümel (CZE)

7:34
Tresty

Vyloučen hráč Milan Gulaš (Č. Budějovice), 2 min. za Podražení
Hraje se čtyři na čtyři.

9:34

Oba celky už jsou v plném počtu. Největší šanci měl Šimánek, ale Sáblíka nepřekonal.

10:51

Bude se vhazovat ve středním pásmu. Zápas má zatím velké tempo. Hosté začali lépe, mají z poslední doby fazonu. Domácí se ubránili a došlo i na brankáře Turka. Už musel vytáhnout pár dobrých zákroků.

13:38
Tresty

Vyloučen hráč David Zucker (K. Vary), 2 min. za Hákování
Pomohl si hokejkou před svou brankou.

14:46

Oslabení hosté zatím s úspěchem vyhazují puk.

15:23

Tomáš Vak (Č. Budějovice) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Petr Gřegořek a František Ptáček. Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 1:0
Přece jen se domácím povedlo soupeře zamknout a Vak se trefil z kruhu po rychlé kombinaci s beky.

16:47

Iniciativu převzali domácí. Šimánek nahrával zadovkou Melichárkovi, ale na útočné modré z toho byl ofsajd. Jinak by šel Melichárek sám.

17:20

Zaťovič se dostal před Turka, ale z bezprostřední blízkosti puk nezasunul.

17:41
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Vak (Č. Budějovice), 2 min. za Podražení
Moc se Vakovi na tresnou nechtělo, ukazoval, že si soupeř pomohl.

19:18

Zatím úspěšná obrana domácích, hosté pořádně nevystřelili. Teď je puk mimo hřiště, bude buly.

19:18
Tresty

Vyloučen hráč Josef Melichar (Č. Budějovice), 2 min. za Zdržování hry
Melichar vyhazoval puk přes hokejku soupeře. Trochu sporů, o to byla přestávka delší.

19:41

Vak se vrátil, domácí se v oslabení tři na pět ubránili.

20:00

Zásahy po první třetině: Turek 12 - Sáblík 5. Na vyhraná buly to bylo 10:12. Jak vidno, podle statistik byli hosté lepší.

21:18

Melichar se po trestu vrátil. Čutta a Pletka zkoueli Turka, ale ten chytá dobře.

21:26
Tresty

Vyloučen hráč Marek Melenovský (K. Vary), 2 min. za Podražení

23:26

Melenovský se vrátil do hry. Sáblíka vyzkoušel Snopek od modré, ale stav zůstal.

25:25

HOdně se bruslí, tempo je vysoké, ale šance nejsou. Zaujal souboj Parýzka a Micky za brankou Sáblíka. Skončil tak, že si Micka na obránce hostů na moment sednul.

26:50

Nápor domácích zakončil Tůma střelou po ledě. Sáblík ji chytil.

27:03
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Brňák (K. Vary), 2 min. za Nedovolené bránění
Srazil Mertla, který si najížděl do gólové šance.

29:03

Několik střel od modré a celkově nejlepší přesilovka v utkání. Sáblík se drží jako Turek v první třetině.

31:20

Hra se na chvíli přenesla před Turka, ale Mucha ani Dej neuspěli. Jejich střely neprošly. Vzápětí pálil z dobré pozice Veselý, ale Sáblík vyrazil.

32:33

Milan Gulaš (Č. Budějovice) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence Lukáš Květoň. Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 2:0
Pěkná kombinace a důraz střelce.U puku byl i Mikeska, střelcem je Gulaš.

34:48
Tresty

Vyloučen hráč Marek Melenovský (K. Vary), 2 min. za Hákování
Nejspíš fauloval Mucha s trojkou na zádech, ne pětka Melenovský. Proto se vyloučený hráč podivoval.

36:12

Gřegořek zkusil Sáblíka, ten puk vyrazil do sítě za brankou.

36:48

Melenovský je zpět. Tentokrát nebyl zámek domácích tak důrazný jako předtím.

39:52

Kotaška se vrátil. Sudí vzápětí vylučovali Mikesku, ale pak se opravili a ven nešel nikdo. Diváci omluvě rozhodčího zatleskali.

40:00

Ve druhé části byli aktivnější domácí. Na zásahy brankářů to bylo 8:13 a celkově je zatím stav 20:18.

40:57

Těsně před návratem Kristka se puk odrazil od Vselého k tyči branky hostů, kde číhal Sailer, ale Sáblík si dal pozor a Sailera vychytal.

42:46

Tomáš Micka (Č. Budějovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Tomáš Vak. Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 3:0
Micka dává první gól v sezoně. Už předtím byl dost vidět a teď konečně protrhl smůlu.

43:03
Tresty

Vyloučen hráč Petr Gřegořek (Č. Budějovice), 2 min. za Držení protihráče

45:03

Úřadovala první řada hostů, ale Turek znovu pokusy Skuhravého nebo Košťála pochytal. Gřegořek je zpět.

46:24

Dobroňova střela od modré skákala k Turkovi, ale nepřskočila ho. Pak střílel Pletka, ale Turek puk vykopl betonem. Je v pohodě.

48:06

Trošku rozháraný úsek hry, ve kterém se dostali dopředu i domácí. Vak málam zakončil akci, při které si vyjel z rohu. Ale jinak brání své vedení.

48:18
Tresty

Vyloučen hráč Jan Snopek (Č. Budějovice), OT 10 min. za Nesportovní chování
Měl připomínky ke hře. Není to zdaleka jeho první desítka v sezoně.

49:01

Gulaš přejel útočnou modrou a hned vystřelil. Sáblík vystrčil beton.

50:12

Tomáš Vak (Č. Budějovice) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Josef Melichar. Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 4:0
Vybruslil si zpoza branky a pěkně se trefil. Vak dává důležité góly svého týmu proti mužstvu, za které hrával.

51:57

Vak znovu najížděl z pravé strany a pálil dobře, ale Sáblík vyrazil. Diváci jen vzdychli.

52:21
Tresty

Vyloučen hráč František Ptáček (Č. Budějovice), 2 min. za Držení protihráče

54:21

Ptáček je zpět. Hosté měli v první minutě přesilovky problém udržet pásmo a ve druhé se moc ke střelbě nedostali. Né, pětku ne, znělo předtím halou.

55:56

A už tam málem pětka byla. Znovu Vak a opět to byl pokus, po kterém hala jen vzdychla.

57:27

Sailer nahazoval puk před branku. Sáblík po něm sáhl lapačkou ve chvíli, kdy po puku šel hokejkou i Kotrla. Ale ten se Sáblíkovi vzápětí omluvil.

59:50

Hala tleská celou poslední minutu a kotel si zařval. Slaví výhru domácích i další Turkovu nulu. Ale ještě není hotovo. Hraje se za Turkovou brankou.