Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Vrba (CZE) - Kajínek (CZE), Rampír (CZE)

Habal před Horkým kryje puk lapačkou a hra je přerušena.

2:11

Ihned po buly z první tvrdě pálil Ďaloga, ale Habal má další zákrok.

3:44

Od prvních minut je znát, že kvalita je dnes na straně domácích, Vary ještě prakticky nebyly v útočném pásmu.

4:03

Hezkou kličku předvedl Anthony Camara, ale ani on si bekhendovým blafákem na Habala nepřišel!

4:07

Habal má další zákrok, když zastavil pozdrav Juraje Mikuše směřovaný od modré čáry.

4:58

Luboš Horký (Pardubice) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence Jan Kolář a Ondřej Rohlík. Stav zápasu Pardubice - K. Vary 1:0
Po levém křídle si Luboš Horký navedl jednoruč puk až před karlovarskou branku a otevírá skóre dnešního zápasu!

5:27

Ke střele se dostal Křemen, ale zblokoval mu ji Camara, Klouček stále bez práce.

6:35

Rozjetý Poulíček v útočném pásmu předložil Blümelovi, ale tomu nesedlo zakončení.

7:59

Po osmi minutách hry si už Klouček na kotouč sáhl pořádně, když zastavil střelu zápěstím od Martina Osmíka.

9:28

Před Habalem se k odraženému puku dostal Pochobradský, ale trefil pouze jeho beton!

10:09

Plutnar našel v útočném pásmu Redlicha, ale Klouček v pohodě puk kryje lapačkou.

10:16

Otakar Šik (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně). Stav zápasu Pardubice - K. Vary 1:1
Záhy ovšem Energie srovnává na 1:1! Hosté vybojovali puk po vhazování v útočném pásmu a takřka z nulového úhlu jej za Kloučka dostal Otakar Šik!

11:28

Zakázané uvolnění Dynama.

11:41

Z otočky to zkoušel Redlich, ale minul.

12:11

Do brejku se málem dostal domácí Patrik Poulíček, ale obránce Energie se mu na poslední chvíli zvládl dostat do cesty.

12:42

Na druhé straně zase Ďaloga zamezil brejku Beránka.

13:09

Nahození Camary sraženo mimo.

14:27

Kosticyn ukázkovým bekhendem vyslal do šance Pochobradského, ale ten trefuje pouze lapačku Habala!

15:27

Klouček vyráží střelu Vildumetze, následuje zakázané uvolnění domácích.

16:32

Velkou šanci měl Šik, ale nakonec vůbec nedokázal vystřelit, na druhé straně Habal kryje střelu Blümela.

16:45
Tresty

Vyloučen hráč Anthony Camara (Pardubice), 2 min. za Podražení
Vary budou hrát první přesilovku. Anthony Camara inkasuje dvě minuty za podrážení.

16:58

Dynamo vyhazuje kotouč.

17:56

Beránek dostal dobrou přihrávku na střelu do prázdné brány, ale minul!

18:47

Dynamo je kompletní, hosty zastavuje ofsajd. Nesehráli vůbec špatnou přesilovku.

20:00

I když se na začátku utkání zdálo, že to dnes v Pardubicích bude na jednu bránu, Vary se nakonec ve druhé polovině první dvacetiminutovky zvedly a hrají s Dynamem vcelku vyrovnanou partii. Ukazuje to i průběžné skóre, které je 1:1.

21:05

Úplně volný Mikuš míjí bránu.

21:18

22:18

Camara dostal přihrávku do jízdy a cpal se do útoku, bekhendem ale trefuje pouze Habala!

22:39

Karlovarský gólman kryje střelu Hrádka.

24:05

Před Habala se protáhl i Blümel, ale jeho zakončení taktéž likviduje hostující brankář.

24:19

Gólman Energie má další zákrok.

24:51
Tresty

Vyloučen hráč Martin Osmík (K. Vary), 2 min. za Podražení
Tlak druhé domácí formace vyústil v první přesilovku Východočechů. Martin Osmík dostává dvě minuty za podrážení.

26:30

Dynamo stále vytváří na hosty velký tlak, ale Vary odolávají.

26:50

Anthony Camara (Pardubice) vstřelil branku (21. gól v sezóně), asistence Tomáš Zohorna a Robert Kousal. Stav zápasu Pardubice - K. Vary 2:1
Dvě vteřinky před vypršením Osmíkova trestu však nakonec přece jen přichází další vedoucí gól Dynama! Odražený puk za Habala dorazil Anthony Camara.

27:11

I v pěti Dynamo drží útočné pásmo, puk ovšem končí na domácí střídačce.

28:04

Útočným pásmem se prokličkoval Ďaloga, ale jeho zakončení bylo nepřesné.

28:32

Paulovič si navedl kotouč na střelu mezi kruhy, ale jeho pokus zblokoval hostující obránce.

29:12

Zohorna neúspěšně hledal před brankou Blümela.

29:56

Na levém kruhu pro vhazování se ke střele dostal Lukáš Adámek, ale jeho pokus z první neprošel.

Vyloučen hráč Jan Hladoník (K. Vary), 2 min. za Držení protihráče
Další přesilovka pro Dynamo, Hladoník dostává dvě minuty za držení.

32:34

Dynamo se téměř celou přesilovku drží v útočné třetině, Kosticynovu střelu ovšem kryje Habal.

33:37

Tlak domácích je skutečně velký, Blümelovu střelu po kličce ale zastavuje Habal.

33:50

Zohornovo nahození Kratochvil usměrnil do tyče!

36:04

Zakázané uvolnění Energie.

37:03

Hrádek tvrdou ranou od modré trefil pouze beka.

39:38
Tresty

Vyloučen hráč Matej Paulovič (Pardubice), 2 min. za Nesportovní chování
V závěru třetiny si ještě přesilovku zahraje Energie. Matej Paulovič dostává dvě minuty za nesportovní chování.

40:00

Po druhé třetině vede Dynamo 2:1, když se v přesilovce prosadil Anthony Camara. Střely na branku ve druhé části jsou v poměru 19:3, Habal si už teď zaslouží být vyhlášen nejlepším hráčem zápasu.

40:35

První střelu ve třetí třetině si nachystal Hladoník, Klouček ji má ovšem v lapačce.

42:42

Camara hledal prostor pro Zohornu, ale ten nezakončil.

44:20

Vary dnes poměrně v pohodě zakládají útoky, ale vázne finální fáze.

45:16

Po pravém křídle mohl ujet Kowalczyk, ale puk mu přeskočil hůl.

47:15

Ďaloga se protáhl mezi dvěma beky, ale v rychlosti už nedokázal zaončit. Ve snaze vyhnout se Habalovi jej brzdou osprchoval, ale okamžitě se přijel omluvit.

48:27

Tomáš Mikúš schytal opravdu tvrdou ránu do kolena a jen těžko se zvedá z ledu... Hra je okamžitě přerušena.

49:11

Další pěkná klička Camary, ale Habal jeho zakončení zastavuje.

49:32

50:44

Dobrou střelu Šika ramenem vyráží Klouček.

51:19

Přihrávku do volného prostoru dostal Redlich, ale puk mu odskočil a z úhlu následně už velké starosti Kloučkovi nenadělal.

51:28

Další zakázané uvolnění domácích.

52:15

Po chybě domácího beka se sám před Kloučkem objevil Hladoník, ale vyrovnat nedokázal!

53:59

Rohlíkova střela končí na vyrážečce Habala.

54:28

Daniel Kowalczyk (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Róbert Bačo. Stav zápasu Pardubice - K. Vary 2:2
Tak jak se Varům dnes celý zápas nedaří zakončení, tak tohle byla velká paráda! Na levém křídle nápalil kotouč Daniel Kowalczyk a ten končí přesně v rohu Kloučkovy klece!

55:00

Válovu střelu má Habal v lapačce.

56:31

Obránce Vála se vydal na útočný výlet přes celé hřiště, ale jeho další pokus opět končí v lapačce karlovarského brankáře.

57:21
Tresty

Vyloučen hráč Matej Paulovič (Pardubice), 2 min. za Napadení
Energie v závěru dostává zajímavou možnost přesilovky. Matej Paulovič dnes podruhé na trestné lavici, tentokrát za napadení.

58:04

58:36

V oslabení v útočném pásmu puk získal Blümel, ale nezakončil.

59:23

Dynamo je kompletní, čas už ale nemá.

Skončila třetí třetina.

60:00

Juniorské Karlovy Vary v Pardubicích překvapily a zápas jde za stavu 2:2 do prodloužení... Parádní bombou do šibenice vyrovnal Daniel Kowalczyk.

Začalo prodloužení.

61:02
Tresty

Vyloučen hráč Michal Plutnar (K. Vary), 2 min. za Podražení
Dynamo může rozhodnout zápas v přesilovce. Michal Plutnar dostává dvě minuty za podrážení.

61:20

Jakub Nakládal (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Matěj Blümel. Stav zápasu Pardubice - K. Vary 3:2
A je rozhodnuto! Příklepem z prostoru mezi kruhy vítězný gól Dynama střílí Jakub Nakládal.

Skončilo prodloužení.

60:00

Východočeši tak nakonec Energii udolali 3:2 po prodloužení, ale s výkonem nemohou být vůbec spokojeni. Karlovy Vary nasadily juniory a Kloučka pořádně ohrozily jen párkrát v zápase. Bod má pro ně cenu zlata. Z Pardubic se s vámi loučí Marek Votke.

27. února 2024 18:00Pardubice-K. Vary 6:2
21. února 2024 18:00Pardubice-K. Vary 5:2
19. ledna 2024 17:30K. Vary-Pardubice 3:4P
15. října 2023 15:30K. Vary-Pardubice 0:3
19. února 2023 15:30K. Vary-Pardubice 0:5
6. ledna 2023 18:00Pardubice-K. Vary 7:4
25. listopadu 2022 17:30K. Vary-Pardubice 1:3
9. října 2022 18:00Pardubice-K. Vary 2:4