Z posledních tří zápasů Sedlák vytěžil pět kanadských bodů. S 11 góly je druhým nejlepším českým střelcem v soutěži po Dmitriji Jaškinovi z Omsku, který dal 14 branek.
Ufa výhrou nad nejhorším týmem ligy přerušila sérii čtyř porážek a je třetí v tabulce Východní konference.
11:05 Kugryšev (Kadějkin, Lisovec)
16:41 Arzamascev (Kugryšev, Kadějkin)
25:39 Larsen (Omark)
32:41 Omark (Larsen, Manninen)
47:51 V. Žarkov (Kugryšev)
07:11 Sedlák (Virtanen)
20:28 Bailen (Sedlák, Hyka)
Karejev (Metsola) – Panin (C), Larsen, Ar. Sergejev, Arzamascev, Pašnin, S. Garejev, Lisovec – Sošnikov, Manninen, Omark (A) – Amirov, Burmistrov (A), Gimatov – V. Žarkov, Kadějkin, Kugryšev – Kartajev, Soloduchin, Alalykin – Kuzmin.
Suchačov (38. S. Galimov) – Virtanen, Bailen (C), Kalinin, Sergijenko (A), Menšikov, Karpuchin, Borodkin – Calof (A), Sedlák, Hyka – Kosov, Koňkov, Avcin – Kravcov, Šarov, Kručinin – Ščerbak, Malychin, N. Komarov – Stěpanov.
Rozhodčí: Belov, Kočetov – Nikolajev, Střelcov
17:29 Varnakov (Šenfeld)
37:52 Bočarov (Schroeder, Rattie)
20:43 Dawes (Macek, Alexej Vasilevskij)
52:18 Sexton (Batyršin, Dawes)
62:24 Holland (Trjamkin)
Lindbäck (Tichomirov) – Barancev (C), Orlov, Zborovskij, Ch. Genoway, Aljajev, Mišarin, Minejev – Rattie, Schroeder, Žafjarov – Šenfeld, Varnakov (A), Szczechura – D. Iljin (A), Bočarov, Verjajev – Gončaruk, Smolin, Stalnov.
Jakub Kovář (Fomin) – Alexej Vasilevskij, Gurkin, Trjamkin, Batyršin, D. Bodrov (A), Mamkin, Valitov, I. Višněvskij – Sexton, Dawes (C), Macek – Obidin, Holland, Mozer – Bělousov, Chripunov, Litovčenko (A) – Ovčinnikov, V. Popov, Ivašov.
Rozhodčí: Gofman, Sergejev – Maximovskij, Judin
46:34 Alexejev (M. Osipov)
53:00 Savčenko (S. Da Costa, Polunin)
S. Da Costa
36:36 Dronov (Mozjakin, A. Nestrašil)
49:00 Rasmussen (Potěchin)
Konovalov (Lazušin) – M. Osipov, Rafikov, Savčenko, Misjul, Sidorov, Čerepanov, Afanasjev – Pääjärvi, Lander, Kudrjavcev – Kajumov, Kovalenko, Alexejev – Denisenko, J. Averin, S. Da Costa – Svitov, Apalkov, Kraskovskij – Polunin.
Košečkin (Nosov) – Běreglazov, Antipin, J. Birjukov, J. Jakovlev, Matuškin, Dronov, Babincev – Ljubimov, Několenko, Timkin – N. Kuljomin, Mozjakin, A. Nestrašil – Rasmussen, O'Dell, Potěchin – Paršin, Dorofejev, Loktionov – Bujnickij.
00:58 Lugin (Pogorišnyj, Točickij)
07:32 J. Alexandrov (R. Rosén, Strömwall)
20:16 Strömwall (Bertilsson)
27:26 Strömwall
36:43 Znacharenko (A. Kosticyn, Stefanovič)
Nalimov (Proskurjakov) – Bertilsson, Ellis, Pogorišnyj, A. Petrov (C), K. Vorobjov, J. Alexandrov, Gordějev – R. Rosén, Strömwall, Collins (A) – Točickij, Šmeljov, Lugin (A) – Altybarmakjan, Rachimullin, Makarenko – Tomilin, Vyglazov, Starkov – Mosaljov.
Enroth (M. Karnauchov) – Kryskin, Znacharenko, Jevenko, Denisov, Jerjomenko, Gotovec (A), Dostanko – Pulkkinen, Prince, Spooner – Stefanovič, Kovyršin, A. Kosticyn (C) – Martynov, Greckij, Děmkov – Kogaljov, Drozdov, Pavlovič (A) – Kitarov.
Rozhodčí: Ansons, Odinš – Zacharov, Sysujev
Počet diváků: 4 579
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazaň 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 31:22 | 17 |
2. | Jekatěrinburg 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 39:27 | 14 |
3. | Magnitogorsk 9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 20:15 | 12 |
4. | Čeljabinsk 10 | 4 | 0 | 2 | 4 | 20:18 | 10 |
5. | Nižnij Novgorod 10 | 2 | 1 | 2 | 5 | 28:34 | 8 |
6. | Nižněkamsk 9 | 2 | 1 | 0 | 6 | 18:33 | 6 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 32:17 | 18 |
2. | Ufa 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 38:30 | 16 |
3. | Novosibirsk 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 32:35 | 9 |
4. | Barys Nur-Sultan 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 16:19 | 7 |
5. | Chabarovsk 11 | 1 | 1 | 1 | 8 | 18:42 | 5 |
6. | Kunlun Red Star 8 | 0 | 0 | 1 | 7 | 13:31 | 3 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 29:24 | 14 |
2. | Čerepovec 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 18:21 | 11 |
3. | Spartak Moskva 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 22:30 | 9 |
4. | Viťaz Podolsk 9 | 2 | 2 | 0 | 5 | 28:26 | 8 |
5. | Jokerit Helsinky 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16:7 | 6 |
6. | HK Soči 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | 12:26 | 5 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva 9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 28:14 | 15 |
2. | Dinamo Minsk 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 32:27 | 14 |
3. | Dynamo Moskva 9 | 4 | 1 | 1 | 3 | 29:23 | 13 |
4. | Jaroslavl 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 18:12 | 8 |
5. | Dinamo Riga 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11:15 | 3 |