Je konec. Dnešní utkání nakonec končí remízou 1:1. Již zmiňovaná první branka tohoto zápasu padla v úvodu druhého poločasu, se štěstím se totiž dostal k míči Renato Steffen, který poté prostřelil Bona. Sevilla měla na případné vyrovnání hodně času, jenomže přes dobře fungující obranu soupeře se do šancí moc nedostávala a div neinkasovala podruhé. Sevilla přesto v závěru vybojovala pokutový kop, který proměnil Rakitić a rázem si oba celky rozdělily po bodu.

Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 1:11. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:11.

90+5

Konec zápasu.

VfL Wolfsburg(4-2-3-1)

Casteels
19 Mbabu
Mbabu
62. min Nmecha
Steffen
74. min Waldschmidt
Weghorst
90+2. min Gerhardt

Acuňa
46. min Rekik
Jordán
70. min Romero
Fernando
24 Gómez
Gómez
7 Suso
Suso
52. min Lamela
12 Mir
Mir
53. min Rakitić
Ocampos
74. min Munir

Rozhodčí: Kabakov (BUL) – Margaritov (BUL), Valkov (BUL)

Karty

Žlutou kartu dostává Jérôme Roussillon (VfL Wolfsburg).

90+4

Nyní se míč dostal do zámezí, bude se vhazovat.

90+3

Rakitić centroval do pokutového území, jenomže jeho nabídka nakonec skončila na tyči a posléze byl pískán útočný faul.

90+2

Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Wout Weghorst, přichází Yannick Gerhardt.

90+1

Sevilla se v závěru zápasu dostala k tlaku. Nyní v pokutovém území číhal také obránce Rekik, který se ale k hlavičce nedostal.

90

Nastavuje se pět minut.

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Seville se povedlo srovnat krok, musíme ještě počítat s delším nastaveným časem.

87

Sevilla právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! K rozehrávce pokutového kopu se totiž postavil IVAN RAKITIĆ. Ten zakončoval přesně k levé tyči, naopak brankář se vydal ke druhé konstrukci.

86
Karty

Žlutou kartu dostává Wout Weghorst (VfL Wolfsburg).

85

Navíc druhou žlutou kartu vyfasoval Guilavogui, obrovský rána pro vlky!

85

Penalta pro Sevillu!

85

Znovu se do akce dostává video. Tentokráte se jednalo o souboj v pokutovém území, kde měl být faulován Lamela.

84

Před Munirem pro změnu zasahoval obětavě hrající Bornauw, který odkopával míč ven z hrací plochy a na řadu tak přijde další vhazování.

83

Gómez si řekl na levém křídle o míč, jenomže se mu nepovedlo přejít přes dvojici protihráčů a pro změnu se povedlo včas zakročit Bornauwovi.

82
Karty

Žlutou kartu dostává Karim Rekik (Sevilla FC).

82

Sevilla marně reklamovala ruku v pokutovém území, kterou nepotvrdilo ani video. Následný rohový kop přistál přímo do rukavic Casteelse.

81

Do konce tohoto zápasu zbývá už jen poslední desetiminutovka. Seville se na vyrovnání krátí čas, naopak Wolfsburg je blízko ke třem bodům.

79
Karty

Žlutou kartu dostává Josuha Guilavogui (VfL Wolfsburg).

79

Sevilla tentokráte dobře napadala, jenomže k zisku vhazování to nakonec nevedlo a pro změnu mohl vhazovat domácí Roussillon.

78

Nakonec se jednalo o rozehrávku nakrátko. Po ní do pokutového území přiletěl centr, načež Sevilla hned dvakrát zakončovala, avšak ani jednou na branku.

77

Nyní jsme sledovali nedovolený zákrok kousek od domácího pokutového území a je z toho poměrně zajímavá standardní situace.

76

Rohový kop nakonec nic nebezpečného nepřinesl. V pokutovém území jsme navíc sledovali hodně ostrý souboj, byl ale pískán ofsajd VfL.

75

Wolfsburg navíc bude zahrávat rohový kop.

74

Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Renato Steffen, přichází Gian-Luca Waldschmidt.
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Lucas Ocampos, přichází Munir.

73

Tady moc nechybělo! Mezi obránce se dostal Weghorst, který tak uháněl sám na branku, avšak v pádu nakonec nevyzrál na Bona.

72

Do konce tohoto zápasu zbývá poslední dvacetiminutovka. Wolfsburg stále vede nejtěsnějším možným způsobem, přesto to bude mít dost složité.

71

Sevilla tak pokračuje v kombinaci na útočné polovině. Koundé znovu hledal na pravém křídle Lamelu, kterému se nepovedla nahrávka na Jordána.

70

Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Joan Jordán, přichází Iván Romero.

69

Do protiútoku se nyní pokoušel dostat domácí Steffen, který sice dostal míč na opačnou stranu hrací plochy, jenomže tam se nacházel Koundé.

67

Casteels se naopak na druhé straně pokoušel oslovit Lukebakia, který v souboji proti Rekikovi vybojoval autové vhazování z pravé strany.

66

Nákop se tentokráte snášel na pravou stranu, kde v obraně velice dobře vystoupil vpřed domácí Roussillon, který se tak dostal před Lamelu.

65

Po delší době se k míči dostal také hostující brankář Bono, kterému se povedlo přesně přenést hru na volného Rekika, který dokázal rozehrát.

63

Velice dobře to nyní provedl domácí Arnold, který se u postranní lajny dostal přes protihráče, jenomže po dalším zákroku muselo být pískáno.

62

Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Kevin Mbabu, přichází Felix Nmecha.

61

Máme za sebou zhruba hodinu hry, která nám zatím nabídla jedinou branku, o kterou se v úvodu druhého poločasu postaral domácí Steffen.

60

Koundé si seběhl s míčem na pravou stranu, odkud se pokoušel své spoluhráče najít centrem, avšak znovu zasahovala domácí defenzíva.

59

Snadná práce pro domácího brankáře Casteelse, který si počkal na padající předmět z pravé strany a poté rozehrál výhozem na Guilavoguiho.

58

Na druhé straně jsme sledovali rychlý protiútok, při kterém středem hrací plochy postupoval Arnold, kterému se nepovedlo přejít přes Koundého.

57

To vše přineslo rohový kop pro Sevillu. Na ten si na hranici malého vápna dokázal naskočit obránce Fernando, který donutil Casteelse k zákroku.

56

Lamela to posléze zkoušel centrem do pokutového území, kde se na zadní tyči pokoušel najít Ocampose, před kterým ale zasahoval Bornauw.

55

Koundé prudce rozehrál na střídajícího Lamelu, kterému se ovšem první nahrávka vůbec nepovedla a míč tak doputoval pouze na nohu Jordána.

54

Na levou stranu si seběhl také Gómez, proti kterému číhala hned trojice hladových protihráčů, které se navíc povedlo vybojovat autové vhazování.

53

Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Rafa Mir, přichází Ivan Rakitić.

52

Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Suso, přichází Érik Lamela.

52

Krátce po rozehrávce si nedovoleným způsobem pomáhal domácí Lacroix, který zezadu poslal na zem protihráče a je tu standardní situace.

51

Wolfsburg tak vstoupil do druhého poločasu naprosto ukázkovým způsobem a hned ze své první vyložené šance se mu povedlo vsítit branku.

50
Karty

Žlutou kartu dostává Kevin Mbabu (VfL Wolfsburg).

48

Wolfsburg právě vstřelil branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Německý celek nejprve rozehrával volný kop z vlastní poloviny. Po vysokém odkopu se na pravém křídle dostal k míči Lukebakio. Ten dokázal odcentrovat do pokutového území, kde přesně zakončil RENATO STEFFEN.

48

Hned v úvodu druhého poločasu to přes levou stranu zkoušel obránce Rekik, který se nakonec nedostal přes protihráče a vhazovat budou domácí.

47

Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.

46

Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Marcos Acuňa, přichází Karim Rekik.

46

Začal druhý poločas.

Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nepřinesl ani jednu branku. Sledovali jsme hodně vyrovnanou podívanou, která se výhradně odehrávala ve středu hrací plochy. Oba celky zatím fungují směrem dozadu, proto jsme se nedočkali ani jedné vyložené šance. Stále do konce zápasu zbývá ještě celý druhý poločas.

45+4

První poločas skončil.

45+3
Karty

Žlutou kartu dostává Rafa Mir (Sevilla FC).

45+2

Jsme v polovině nastaveného času. Znovu jsme sledovali odkop od domácí branky, k míči se ovšem dostala Sevilla.

45

Nastavují se tři minuty.

44

Bono svolal své hráče na druhou stranu, chystal se totiž k dalekonosnému odkopu, který ovšem poslal pouze na hlavu domácího Bornauwa.

42

Po jednom ze soubojů skončil na zemi hostující Acuňa, který musel být ošetřován, avšak by měl pokračovat v tomto duelu.

40

Akce pokračovala po levém křídle, kde se k míči dostal také zatím nepříliš aktivně hrající Ocampos, kterému se v tísni povedlo vrátit na Acuňu.

39

První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco nastavovat.

37

Casteelsovi se zrovna nepovedl odkop od branky, který zamířil ven z vymezeného prostoru a o vhazování se tak postaral kapitán Navas.

36

Fernando se dostal k volnému míči a jeho celek tak mohl pokračovat v kombinaci, při které Gómez velice přesně přenášel hru na Susa, jenž mířil doprostřed.

35

Casteels si dával se svým odkopem od branky hodně načas. Posléze sudí ještě řešil menší spor mezi domácím Arnoldem a hostujícím Mirem.

34

Po útočném faulu rozehrával volný kop obránce Koundé. Ten to poté zkoušel nákopem na Mira, před kterým se povedlo zakročit Lacroixovi.

33

Sevilla tak mohla zahrávat další rohový kop, který směřoval přímo na hlavu Ocampose, který ale pouze prodlužoval na kopačku Bornauwa.

32

Navas se po pravém křídle dostal do dobré pozice a po jeho nahrávce centroval na zadní tyč Suso. Tam Ocampos ještě vracel na Mira, kterému to nevyšlo.

31

Máme za sebou zhruba třetinu utkání, která nám zatím nenabídla ani jednu branku. V posledních minutách je směrem dopředu aktivnější Wolfsburg.

30

V pokutovém území skončil na zemi jeden z domácích a do hry se dostalo video. Pokutový kop z toho ale nebude.

29

Wolfsburg se na poměrně dlouhou dobu nastěhoval na soupeřovu polovinu. Obránce Mbabu vhazoval míč k hranici šestnáctky, kde za sebe prodlužoval Baku.

28

Obrannou povinnost si nyní dokázal splnit hostující Acuňa, který za sebe nepustil nahrávku pro Bakua a domácí celek bude moci znovu vhazovat.

27

Následovala standardní situace domácího celku. Arnold spíše stáčel míč na zadní tyč, kde ještě zkoušel vracet hrací předmět zpět do ohně Lukebakio.

26

Sevilla bude zahrávat rohový kop.

24
Karty

Žlutou kartu dostává Suso (Sevilla FC).

24

Na levou stranu si dokázal seběhnout Acuňa, který posléze sympaticky cpal míč do malého vápna, kde zodpovědným způsobem zasahoval Bornauw.

23

Rozehrávka nakonec vedla i přes domácího brankáře Casteelse. Ten pouze přeposlal po zemi na Bornauwa, který ještě spolupracoval s Mbabuem.

22

Příliš pozdě se do souboje o míč dostal hostující Gómez, který si rovněž pomohl nedovoleným způsobem, což přisoudilo hrací předmět domácím.

21

Je za námi úvodní dvacetiminutovka, která nám zatím nepřinesla ani jednu branku. Zároveň platí, že čekáme na první vyloženou šanci.

19

Pokračovalo se dalším vhazováním. Wolfsburg se neprokousal přes střed hrací plochy, následně si Mir nedokázal píchnout míč přes obránce Lacroixe.

18

Německý celek i nadále pokračoval v kombinaci. Arnold nakonec přeposlal na Guilavoguiho, který v tísni ještě vracel za sebe na kolegu Bornauwa.

17

Casteels nyní mohl rozehrávat od své branky a zkoušel to po zemi nakrátko na vedle postaveného Mbabua, který odkopával na druhou stranu.

16
Karty

Žlutou kartu dostává Renato Steffen (VfL Wolfsburg).

15

Suso před malým momentem fauloval u postranní lajny a následovala tak standardní situace v podání Arnolda, kterému se povedlo najít pouze Bona.

14

Do protiútoku se pro změnu pokoušel dostat hostující Mir, který rovněž nepochodil a k odraženému míči se tak jako první dostal Lukebakio.

13

Roussillon rovněž mohl vhazovat a jeho celek to nakonec zkoušel přes pravou stranu, kde se Baku nedostal hned přes dvojici protihráčů.

12

Po vhazování z pravé strany se do menších problémů dostal hostující Fernando, kterému se přesto povedlo vyprodukoval zadovku na Koundého.

11

Na hranici pokutového území byl zastaven domácí Lukebakio, který se marně dožadoval nedovoleného zákroku, avšak sudí nechal pokračovat.

10

Míč se v krátkém časovém sledu znovu dostal do zámezí a vhazovat mohl domácí obránce Mbabu, který poměrně nepochopitelně hledal obsazeného Arnolda.

9

Do pokutového území to po levém křídle zkoušel hostující Ocampos, který se nakonec dostal k centrované nabídce, se kterou si poradil Roussillon.

8

O provedení vhazování z pravé strany se nakonec postaral Mbabu. Vlci se ovšem neprodrali středem hrací plochy, nepřesně totiž nahrával Guilavogui.

7

Do kombinace svého celku se nyní zapojil také hostující Mir, který se ovšem v souboji nedostal přes Guilavoguiho a vhazovat budou moci domácí.

6

Po pravém křídle si to namířil vpřed domácí Baku, který si ovšem ukopl míč daleko od kopačky, čehož okamžitě dokázal využít napadající Fernando.

5

Na opačné straně si poprvé s míčem zahrál hostující brankář Bono, kterému se povedlo rozehrát po zemi nakrátko na zcela osamoceného Carlose.

4

Nakonec se k oné rozehrávce postavil Jordán, který to nakonec zkoušel přímo na branku, avšak jeho rána směřovala pouze doprostřed branky.

3

Následovat bude zajímavá standardní situace pro španělský celek, kousek od hranice pokutového území si totiž nedovoleně pomáhal Lacroix.

1
Karty

Žlutou kartu dostává Maxence Lacroix (VfL Wolfsburg).

1

Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost domácí, kteří budou hrát zprava doleva.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

VfL Wolfsburg: Casteels – Mbabu, Lacroix, Bornauw, Roussillon – Guilavogui, Arnold – Baku, Lukebakio, Steffen – Weghorst.
Náhradníci: Klinger, Pervan – Philipp, van de Ven, Gerhardt, Ginczek, Vranckx, L. Nmecha, F. Nmecha, Waldschmidt.

Sevilla FC: Bunú – Navas, Koundé, Diego Carlos, Acuňa – Jordán, Fernando, A. Gómez – Suso, Mir, Ocampos.
Náhradníci: Dmitrović, Pastor – Augustinsson, Delaney, Munir, Rakitić, Rekik, G. Montiel, Lamela, Romero, Ó. Torres, Óscar Rodríguez..

Dost možná favoritem tohoto zápasu bude německý VfL Wolfsburg, který se do základní skupiny Ligy mistrů vrátil po dlouhých letech. Vlkům v Bundeslize aktuálně patří třetí pozice, přičemž se jim povedlo nasbírat třináct bodů. VfL Wolfsburg měl na svém kontě čtyři výhry v řadě, až v posledních kolech začal ztrácet body. V minulém kole dokonce poprvé prohrál, a sice na půdě Hoffenheimu 1:3. Také VfL Wolfsburg si v úvodním skupinovém duelu Ligy mistrů připsal první bod. Bylo tomu tak na půdě francouzského mistra Lille, kde se fanoušci nakonec branky nedočkali.

Sevilla FC

Španělská Sevilla se v domácí soutěži po šesti odehraných zápasech nachází na třetí příčce, avšak má jedno utkání k dobru. Pakliže by se jí tedy povedlo vyhrát, tak by se bodově dotáhla na vedoucí Real Madrid, který aktuálně má o tři body více. Sevilla navíc v lize ještě ani jednou neprohrála, o body sice přišla ve dvou případech, avšak se jednalo o nerozhodné výsledky. Španělský celek se v úvodním skupinovém duelu Ligy mistrů utkal s rakouským Salzburgem. První poločas nabídl hned čtyři penalty, přičemž zužitkovány byly pouhé dvě a duel nakonec skončil nerozhodným výsledkem 1:1.

Liga mistrů má na programu další skupinové zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi VfL Wolfsburg a Sevilla FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.