To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Utkání sledovalo 59 839 diváků.

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 5:14. Rohy: 1:10. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:20.

Real Madrid CFReal Madrid CF(4-3-3 )

Courtois
Carvajal
Fernández
88. min Vázquez
4 Alaba
Alaba
Mendy
78. min Marcelo
8 Kroos
Kroos
73. min Camavinga
Casemiro
78. min Rodrygo
10 Modrić
Modrić
Valverde
Benzema
Vinícius Júnior
115. min Ceballos

Kanté
100. min Zíjáš
Loftus-Cheek
106. min Saúl
Kovačić
106. min Jorginho
19 Mount
Mount
11 Werner
Werner
83. min Pulisic
29 Havertz
Havertz

Rozhodčí: Marciniak (POL) – Sokolnicki (POL), Listkiewicz (POL)

• 68Vale

Je dobojováno a po dramatickém průběhu se z vydřeného postupu raduje Real Madrid. Posledních 15 minut domácí předvedli domácí velice dobrou obranu a i když se do dvou velice dobrých pozic dostali Havertz a Jorginho, tak ti neuspěli a další gól už tak nepadl. Dnešní odveta tak skončila 2:3, což Realu stačilo a španělský klub se tak může těšit na semifinále. S kým si zahraje, na to si musí počkat do zítřejšího večera.

Konec zápasu.

120+3

Reece James byl zablokován, míč se odrazil až na půlku Chelsea a Mendy se snaží jej vrátit co nejrychleji zpět.

120+2

Courtois rozehrává, a samozřejmě s tím nikam nepospíchá.

120

Budou se nastavovat tři minuty.

120

Karim Benzema kulhá, ale se sebezapřením pokračuje dál.

119

Chelsea rozehrála další roh, do vápna přiběhl i Mendy, jenže do zakončení se dostal zcela jiný hráč. Po sražené Zijášově ráně byl v dobré pozici Jorginho, jenže svou velkou šanci zahodil!

118
Karty

Další žlutá karta, nyní na straně domácích, za faul na Zijáše ji obdržel Dani Carvajal.

117

Další šance hostů, po Jamesově centru hlavičkoval Havertz, šlo to ale mimo.

117

Po rohu vznikl před domácí brankou krátký závar, hráči Realu pak míč pouze naslepo odkopli.

115

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Dani Ceballos.

114

Závěr mohl ještě více zdramatizovat Zijáš, jeho prudkou střelu z levé strany ale Courtois zvládl u své tyče vyrazit.

113
Karty

... a tu druhou César Azpilicueta

113
Karty

Hostující lavička vyskočila po jednom ze soubojů u pomezní čáry a rozhodčí udělil hned dvě žluté karty. Jenu z nich dostal trenér Thomas Tuchel...

112

Pulisic si nabíhal na centr do pokutového území, bylo to na něj ale až moc dlouhé, míč skončil mimo hrací plochu.

111

Valverde čistým zákrokem odstavil Mounta od míče, Real se na chvíli dostal do kontru, ten byl ovšem zakončen faulem na Rüdigera.

109
Karty

Kai Havertz ostře fauloval Alabu a za zákrok dostal žlutou kartu.

107

Courtois trochu zaváhal při odkopu, nakonec ale situaci zvládl a povedlo se mu míč poslat pryč z vápna.

106

Hned v úvodu se hosté nacpali do vápna, tam se však Chelsea dopustila útočného faulu.

106

Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Mateo Kovačić, přichází Jorginho.

106

Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Ruben Loftus-Cheek, přichází Saúl.

106

Začalo druhé prodloužení.

První polovina prodloužení byla zase dobrou reklamou na fotbal. Oba celky útočily a velice důležitý okamžik přišel v 96. minutě, kdy si na centr z levé strany naběhl zcela volný Karim Benzema a hlavičkou do Mendyho protipohybu snížil na 2:3. A to je stav, který Realu v tuto chvíli stačí k postupu do semifinále.

105

První poločas prodloužení skončil.

105

Real vysoký centr zvládl odvrátit, Chelsea se však po vybojování míče vrací do útoku.

105

Další roh pro Chelsea.

103

Real je teď tím lepším celkem a prostor pro zakončení měl Camavinga. Prudký pokus skončil nad břevnem.

102
Karty

Vzniklý kontr Realu zastavil Hakím Zijáš a za faul na Vázqueze dostal žlutou kartu.

102

Na rohový kop si ve vápně naskočil Havertz, jeho hlavičce ale scházela razance a Courtois si připsal snadný zákrok.

101

Zijáš se hned zapojil do útočné činnosti a sraženou střelou vybojoval rohový kop.

100

Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází N'Golo Kanté, přichází Hakím Zíjáš.

98

Rázem je tah na straně Chelsea, ta nutně potřebuje vstřelit gól.

96

Real Madrid právě vstřelil branku!
Dnešní utkání má zápletku jako hrom. KARIM BENZEMA se dnes po celý zápas nemohl prosadit, ale stačila chvíle a je zase hrdinou. Jeho spoluhráči vybojovali míč na útočné polovině, on si naběhl na centr Viníciuse Júniora a zcela volný hlavičkoval do Mendyho protipohybu – 2:3.

94

K vápnu Realu se rozběhl Reece James a zkusil to ranou z běhu. Míč poslal na tribunu.

92

Lucas Vázquez sice první centr do vápna nedostal, tím druhým však našel Benzemu. Ten je ale zatím pod dokonalou kontrolou soupeřů a tak francouzský útočník ani nezakončil, ani nepřihrál.

91

Vysoký míč do vápna Chelsea odvracel James, hrudí přihrál na svého gólmana.

91

Začal první poločas prodloužení.

Devadesát minut nerozhodlo! Ve druhé půli jsme viděli pokračování náporu hostujícího celku, který byl směrem kupředu opravdu velmi nebezpečný a už v 51. minutě přidal druhý gól, když se hlavou trefil Antonio Rüdiger. Alonsovi pak nebyla v 62. minutě uznána trefa po jeho předcházející hře rukou, ale v 75. minutě protlačil míč do sítě Timo Werner a Chelsea postupovala. Real se ovšem nevzdal a o pět minut později snížil Rodrygo. V úplném závěru zahodil dvě šance na rozhodnutí Pulisic a tak se jde do prodloužení!

90+4

Druhý poločas skončil.

90+4

Pulisic spálil další šanci a opět to bylo po centru a sklepnutí hlavou k malému vápnu. Domácím se teď muselo hodně ulevit.

90+3

Tak ještě jeden přímý kop pro Chelsea, uvidíme centr od levé postranní čáry.

90+2

Po centru z přímého kopu a Rüdigerově sklepnutí se k voleji dostal Pulisic, jenže v plném běhu poslal míč vysoko nad branku.

90+1
Karty

Eduardo Camavinga zastavil rodící se brejk Chelsea a dostal za to žlutou kartu.

90

Budou se nastavovat čtyři minuty.

90

Z něj už nic nebylo, neboť Rüdiger si při náběhu pomohl nedovoleným zákrokem.

89

Rüdiger sice nedokázal důrazně hlavičkovat, jenže Vinícius Júnior poté zazmatkoval a nepřesným sklepnutím na Courtoise nabídl soupeři další roh.

89

Alonsův centr byl sražen Rodrygem, je tu roh pro Chelsea.

88

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Nacho Fernández, přichází Lucas Vázquez.

87

Na trávníku sedí Nacho Fernández, má křeče a zápas pro něj dnes končí.

86

Ve vápně dostal čas na střelu Mason Mount, svou tvrdou ranou však pouze trefil Camavingu.

85

Chelsea se snaží dát čtvrtou branku a rozhodnout, Real se dobře brání.

84

Vinícius Júnior se kličkou dostal přes Jamese, získaný prostor ale k přihrávce na spoluhráče nedokázal využít.

83

Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Timo Werner, přichází Christian Pulisic.

82

Za vápnem napřáhl ke střele Modrić, mířil k tyči, tentokrát se ale Mendy zvládl natáhnout a míč zastavit.

81

Opět tu tak máme stav, který zajišťuje prodloužení.

80

Domácí tým se vrací do hry! Po zisku míče u půlky vznikl rychlý přechod do útoku, Modrić našel šajtlí rozběhnutého RODRYGA a ten z voleje zamířil přesně k tyči – 1:3.

79

Vinícius Júnior neměl prostor na centr, přihrával tak pod sebe, tam však nikdo nebyl.

78

Mohlo být možná definitivně rozhodnuto, když hosté hlavičkovali po rohu a Courtois vyškrábl míč na brankové čáře!

78

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Casemiro, přichází Rodrygo.

78

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Ferland Mendy, přichází Marcelo.

76

A hosté jsou zase v útoku.

75

Chelsea právě vstřelila branku!
Hostující celek pokračuje v dnes skvělém výkonu a dává už třetí gól. Po narážečce si zleva naběhl mezi obránce TIMO WERNER, kličkou se zbail Casemira i Alaby a poté i prostřelil Courotise. Ten si sice na míč sáhl, rána byla ale dostatečně prudká, aby skončila u tyče – 0:3

73

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Toni Kroos, přichází Eduardo Camavinga.

72

Už je po náporu Chelsea, Werner totiž poslal centr z levého křídla za Courtoisovu branku.

71

Dvakrát se domácím povedlo centr odvrátit, stále však hráči ve žlutém operují okolo vápna.

70

Další faul domácích, teď už to bude na centr před Courtoise.

68
Karty

Žlutá karta na straně Realu, za faul na Kovačiće ji dostal Federico Valverde.

67

Začal se hrát opravdu svižný fotbal a nyní má dost prostoru na své výpady i domácí Real.

65

Real v útoku, na centr z levé strany si ve vápně naskočil Benzema a jeho hlavička skončila na břevně Mendyho branky!

63

Domácí publikum si určitě oddechlo a s ním i Ferland Mendy, který v předchozí akci hrubě chyboval.

62

Chvíli se Chelsea radovala z třetí branky, když se dostala po chybě Ferlanda Mendyho do rychlého brejku a nadvakrát se prosadil Marcos Alonso. Jenže po první zblokované střele si sáhl na míč rukou a to sudím u videa neuniklo. Stav je tak i nadále 0:2.

61

Po nenápadné akci přišla od rohového praporku přihrávka do druhé vlny na rozběhnutého Valverdeho, ten ale svou dělovku z první poslal nad branku.

61

Casemirovi nevyšla klička na střed, Rüdiger mu míč ukopl do zámezí. Real vhazuje.

59

Na chvíli se v útoku zjevil domácí tým a byl z toho krátký tlak. Ten skončil nepřesnou přihrávkou na levou stranu a míč Realu utekl do autu.

57

Středem postupoval vpřed Mount, možná mohl sám zakončit, rozhodl se ale přihrát doleva na Havertze, jenž však zakončil do boční sítě.

56

Přímák si postavil Kroos, mířil k tyči, Mendy se ale zvládl vymrštit a vytáhnout skvělý zákrok!

55

Real se zase dostal k míči a po Kantého faulu na Casemira tu bude přímý kop.

54

Běžecký souboj s malou domů na Mendyho.

53

Karim Benzema si naběhl do vápna, při střele byl celkem tvrdě atakován, gól však nedal a ani se nepískal faul na jeho osobu.

52

Tento výsledek zajišťuje v součtu nerozhodný výsledek, takže po devadesáti minutách by se konalo prodloužení.

51

Hosté se zase usadili u vápna, měli k dispozici dva rohy, byť ten druhý se zřejmě zahrávat neměl a na druhý z centrů si nejvýše naskočil ANTONIO RÜDIGER a křížnou hlavičkou uklidil míč přesně k tyči – 0:2.

49

Nepovedený oblouček od Rüdigera, tohle domácí hravě odhlavičkovali.

47

Courtois se musel natáhnout po sražené střele a míč stihl u brankové čáry. Poté ještě čelil Hawertzovi a jeho pokusu o dorážku a u toho schytal ránu do hlavy. Bude ale moci v klidu pokračovat.

46

Hned v úvodu druhé půle se Chelsea vrhla do útoku, Loftus-Cheek hledal u bližší tyče Wernera a obrana domácích se musela hned činit.

46

Začal druhý poločas.

Druhý poločas začne přibližně ve 22:02.

Je za námi první půle, ve které více fotbalu předvedla hostující Chelsea. Ta se pustila do odmazávání dvoubrankové ztráty a první polovinu zvládla už v 15. minutě, kdy si do otevřeného okna v obraně domácích naběhl Mason Mount a střelou k tyči otevřel skóre. Španělský celek hrozil jen z ojedinělých akcí a hosté si v obraně dávají obrovský pozor na náběhy i přihrávky vzduchem. Dalšího gólu jsme se ve zbývajícím čase už nedočkali a do šaten se tak odešlo za stavu 0:1.

45+1

První poločas skončil.

45

Rozhodčí přidá jednu minutu.

45

Loftus-Cheek svým centrem hledal Rüdigera, jeho sklepnutí na střed už ale skončilo mimo hrací plochu.

44

Faul na Wernera, Chelsea si dá v závěru první půle ještě jednu standardní situaci.

43

Střídat se ale nebude muset, Loftus-Cheek se za malou chvíli vrátí na hrací plochu.

42

Po střetu s Viníciusem Júniorem se na trávníku ocitl Ruben Loftus-Cheek a po nekontrolovaném pádu se drží za pravou ruku a probíhá jeho ošetřování.

41

Ferland Mendy si už nabíhal do vápna na přihrávku, obrana Chelsea ale včas zavřela vrátka a bylo po akci Realu.

39

Real kombinuje na pravé straně, ale hrají do plných a nemohou se dostat ani k centru.

37
Karty

Karim Benzema si ve vzdušném souboji pomohl loktem a byl mu odpískán faul a udělena žlutá karta.

35

Real se u míče moc dlouho neudržel a zase se tak hraje na půlce španělského týmu.

34

Z opravdu velké dálky vystřelil Rüdiger a jeho jedovka musela Courtoise vystrašit. Míč nakonec propadl vedle jeho levé tyče.

32

Už se zase hrálo na opačné straně a Modrićovi doslova vzal míč od kopačky Casemiro. Jeho prudká rána ale letěla až nad plachty, které jsou položené v dolních sektorech stadionu.

31

Loftus-Cheekovi nevyšla ani přihrávka na Havertze, ten byl obranou Realu pokrytý a k míči se neměl šanci dostat.

29

U pomezní čáry chtěl zpracovat Loftus-Cheek, míč mu ale odskočil od kopačky. Docela triviální chyba...

29

Střela z velké dálky, do míče se placírkou opřel Kovačić, rána se zakroutila docela velký kus nad Courtoisovu branku.

26

Pokračuje velice aktivní fotbal z obou stran, Chelsea se neúnavně snaží o souvislý tlak.

24

Roh už pro Chelsea nebezpečný nebyl, domácí celek bude pokračovat pouze autovým vhazováním.

23

Do odraženého míče se kousek za vápnem opřel Benzema a tečovaná střela skončila kousek nad brankou. Tohle jít níž, tak neměl Mendy šanci zakročit. Takhle je to roh.

22

Z dálky napřahoval Loftus-Cheek, jeho dělovku zablokoval jeden z obránců Realu.

21

Chelsea ve vytrvalé kombinaci, ta skončila pasem na levou stranu, odkud to z úhlu zkoušel Werner. Na poslední chvíli ho zastavil Dani Carvajal.

19

Tentokrát se Vinícius Júnior proměnil v nahrávače a chtěl vysunout Benzemu. Obrana Chelsea tuto myšlenku přečetla a zvládla pas zastavit.

18

Mount je po vstřelené brance při chuti, takže teď to zkusil z dálky. Courtois si proti skákavé střele připsal jistý zákrok.

17

Díru v obraně předvedla i Chelsea, takže Vinícius Júnior dostal pas za obranu a když byl z úhlu, tak přihrával na vápno. Jenže si nevšiml, že mu scházela jakákoliv podpora spoluhráčů.

15

Real si v posledních okamžicích trochu koledoval, když nechal hosty útočit a je tu trest. Po narážečce přišla přihrávka na střed, do volného prostoru si naběhl MASON MOUNT a nekompromisně uklidil míč k levé Courtoisově tyči – 0:1.

13

Na centr si v pokutovém území nejvýše naskočil Rüdiger, jeho hlavička skončila na horní síti Courtoisovy branky.

12

Chelsea v rychlém kontru, ten zakončoval Havertz a po sražené ráně z vápna je tu roh.

11

Následoval samozřejmě přímý kop, ten si vzal na starost Benzema, jenže z dobré pozice se zdí překopl i branku.

10
Karty

Je tu první žlutá karta utkání, za stažení Viníciuse Júniora ji dostal hostující Reece James.

9

Zatím sledujeme fotbal, kde se ani jeden celek nebojí projít do útoku, není to žádná taktická bitva.

8

Marcos Alonso se dostal k centru z levého křídla, Ferland Mendy musel vytáhnout pohotový odkop, aby akci Chelsea ukončil.

7

Na opačné straně se probíjel do střelecké pozice Werner, i on byl o míč obrán a když se hosté pokusili o opětovný zisk, tak fauloval Havertz.

6

V prvním výpadu se představil Karim Benzema, jeho individuální akce skončila důrazným obranným zákrokem. Útočník Realu skončil na zemi, Chelsea jde vpřed.

5

Modrić posílal přihrávku k vápnu, tu pokryl pohotový Mendy a rázně míč odkopl.

4

Tentokrát jsou u míče domácí, zkusili to středem, jenže ani oni se nedostali k tomu, aby vyslali střelu na Mendyho.

3

Chelsea u pokutového území,krátké obléhání však skončilo pouze nepřesným centrem.

2

Úvod utkání je oťukávací, oba celky se s míčem dostaly zatím jen kousek za půlku.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Real Madrid CF: Courtois – Carvajal, Nacho Fernández, Alaba, F. Mendy – Kroos, Casemiro, Modrić – Valverde, Benzema (C), Vinícius Júnior.
Náhradníci: Lunin, Fuidias – Asensio, Marcelo, Jović, L. Vázquez, Bale, D. Ceballos, Rodrygo, M. Díaz, Camavinga, Marín.
Trenér: Carlo Ancelotti

Chelsea FC: E. Mendy – R. James, T. Silva, Rüdiger, M. Alonso – Kanté (C), Loftus-Cheek, Kovačić – Mount, Werner – Havertz.
Náhradníci: Arrizabalaga, Bettinelli – Christensen, Jorginho, Pulisic, T. Chalobah, Saúl, Zíjáš, Azpilicueta, M. Sarr, Vale.
Trenér: Thomas Tuchel

Rozhodčí: Marciniak (POL) – Sokolnicki (POL), Listkiewicz (POL).

Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.

Zápas na Estadio Santiago Bernabéu začne ve 21:00, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Rozhodčí

Hlavním sudím tohoto utkání bude Szymon Marciniak, kterému budou na pomezí asistovat Paweł Sokolnicki a Tomasz Listkiewicz. Všichni pánové jsou z Polska. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Srdjan Jovanović ze Srbska a u videa budou Tomasz Kwiatkowski a Bartosz Frankowski, oba z Polska,

Úvodní zápas

Zdá se, že je vše ložené, Real Madrid bude hrát doma, má skvělého a nebezpečného Karima Benzemu a hlavně si z prvního utkání španělský celek přivezl parádní výsledek 3:1. O ten se postaral právě francouzský ostrostřelec a Real tak může lehce mrzet jen obdržený gól od Kaie Havertze. Chelsea, která je v problémech pro uvalené sankce na majitele klubu, ale nelze jen tak snadno odepisovat, hráči chtějí dokázat své umění a v Madridu se pokusí o velký obrat.

Chelsea FC – Real Madrid CF 1:3 (1:2)

Branky: 40. Havertz (Jorginho) – 21. Benzema (Vinícius Júnior), 24. Benzema (Modrić), 46. Benzema
Žluté karty: 19. Rüdiger – 14. Militao

Chelsea FC: E. Mendy – Christensen (46. Kovačić), T. Silva, Rüdiger – R. James, Kanté (46. Zíjáš), Jorginho (64. Loftus-Cheek), Mount, Azpilicueta (C) – Havertz, Pulisic (64. R. Lukaku).

Real Madrid CF: Courtois – Carvajal, Militao (64. Nacho Fernández), Alaba, F. Mendy – Modrić, Casemiro, Kroos (74. Camavinga) – Valverde (86. D. Ceballos), Benzema (C) (86. Bale), Vinícius Júnior.

Rozhodčí: Turpin – Danos, Gringore (vš. Francie)

Diváci: 38 689

Dobrý večer u čtvrtfinálové odvety Ligy mistrů. Společně se podíváme na duel mezi týmy Real Madrid CF a Chelsea FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.