To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Utkání sledovalo 21 872 diváků.

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 2:6. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 18:14.

Albiol
79. min Aurier
4 Torres
Torres
Estupiñán
79. min Trigueros
Lo Celso
5 Parejo
Parejo
6 Capoue
Capoue
Coquelin
68. min Pedraza
7 Moreno
Moreno
68. min Chukwueze
16 Dia
Dia
79. min Alcácer

Liverpool FCLiverpool FC(4-3-3 )

Alisson
Alexander-Arnold
Konaté
van Dijk
Robertson
79. min Tsimikas
8 Keïta
Keïta
79. min Henderson
Fabinho
84. min Milner
Alcântara
79. min Jones
11 Salah
Salah
10 Mané
Mané
20 Jota
Jota
46. min Díaz

Rozhodčí: Makkelie (NED) – Steegstra (NED), de Vries (NED)

• 17Jones
  • 18Minamino
  • 21Tsimikas
  • 23Díaz
  • 27Origi
  • 32Matip
  • 67Elliott

Utkání je u konce a i když po první půli domácí vedli o dvě branky, tak tento slibný výsledek neudrželi a Liverpool zápas dokonale otočil. Hosté tak předvedli dokonalou Csaplárovu past. Obrat zahájil v 62. minutě Fabinho, když z úhlu dokonale překvapil Rulliho a dal tak korunu tlaku, který anglický celek předváděl od návratu na trávník. Na tento gól pak v 67. minutě navázal přesnou hlavičkou Luis Díaz a v součtu tak měl Liverpool opět dvoubrankový náskok. To však hostům nestačilo a v 74. minutě dovršil skvělý poločas Sadio Mané, když obešel vyběhnutého gólmana, zbavil se i obránců a zakončil do odkryté branky. Villarreal ve druhém poločasu zcela odešel, pryč byla aktivita hráčů ve žlutém a španělský tým tak pouze přihlížel koncertu soupeře. Zápas skončil výsledem 2:3 a Liverpool se může těšit na pařížské finále Ligy mistrů. Na svého soupeře si ale ještě musí do zítřejšího večera počkat.

90+3

Konec zápasu.

90+2

I když dnešní zápas domácí nevyhrají, tak je publikum odměňuje aplausem vestoje.

90+1

Liverpool rozehrává z vlastní poloviny, nikam samozřejmě nepospíchá. A domácí už ani proti pomalé rozehře neprotestují.

90

Aurier se natahoval po Lo Celsově centru, chyběl mu jen kousek. Villarreal chce alespoň vyrovnat.

89

Roh pro Villarreal.

88

Salahovi není v semifinále přáno, nemůže se dostat do pořádného zakončení. I nyní vystřelil po zemi poměrně velký kus vedle Rulliho branky.

87

Liverpool u vápna soupeře, Salah, Tsimikas i Henderson, ti všichni se cpali do zakončení, byli však zablokováni a poslední rána šla vysoko nad branku.

86

O malou chvíli později vlétl do Jonese Étienne Capoue, dostal za to žlutou kartu a jelikož byla dnes jeho druhá, následovala i ta červená.

85
Karty

Pau Torres na půlce doslova sestřelil Maného a tohle mohla být klidně i červená karta. Sudí jej však potrestal pouze kartou žlutou.

84

Střídání v týmu Liverpool FC:
ze hřiště odchází Fabinho, přichází James Milner.

83

Villarreal už musí pospíchat, jestli chce ještě vybojovat zdramatizování závěru, dlouhé nákopy však hosté zvládají pokrývat.

82

Gólman Rulli se opět vydal ven z branky a málem se mu to zase nevyplatilo. Salah jej ale z pravé strany nepřekonal a je z toho pouze autové vhazování.

81
Karty

Další žlutá karta pro Villarreal, za faul byl potrestán Giovani Lo Celso.

81

Střídající Jones se hned dostal ke střele po zemi, Rulli, dokázal míč vykopnout.

80

Na trávník nám tedy vyběhlo hned šest nových hráčů, po krátké pauze tak můžeme opět pokračovat.

79

ze hřiště odchází Andrew Robertson, přichází Kostas Tsimikas.

79

ze hřiště odchází Naby Keïta, přichází Jordan Henderson.

79

ze hřiště odchází Thiago Alcântara, přichází Curtis Jones.

79

Střídání v týmu Villarreal CF:
ze hřiště odchází Boulaye Dia, přichází Paco Alcácer.

79

ze hřiště odchází Raúl Albiol, přichází Serge Aurier.

79

ze hřiště odchází Pervis Estupiñán, přichází Manu Trigueros.

78

Následoval přímý kop z levé strany, Parejo ro zkusil přímo a nemyslel to vůbec zle. Jeho technická střela prolétla těsně vedle.

77
Karty

Žlutou kartu za faul dostal hostující Trent Alexander-Arnold.

75

Fanoušci Liverpoolu jsou bezmezně nadšeni a už oslavují.

74

Liverpool právě vstřelil branku!
Vypadá to, že je definitivně rozhodnuto. SADIO MANÉ si ještě na vlastní půlce naběhl na přihrávku vzduchem, obešel gólmana Rulliho, který vyběhl obrovský kus ze své branky, pohrál si i s obranou a hravě zakončil do okryté branky – 2:3.

72

Chukwueze se neprobil ke střele, o míč přišel a dopředu už jdou zase hosté.

70

Villarreal samozřejmě nic nevzdává, nicméně to nebude mít v následujících minutách lehké. Liverpool hraje v naprosté pohodě.

68

ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Samuel Chukwueze.

68

ze hřiště odchází Francis Coquelin, přichází Alfonso Pedraza.

67

Teď je už ale srovnáno. Alexander-Arnold měl na pravé straně hromadu času i prostoru na centr, našel ve vápně nabíhajícího LUISE DÍAZE a ten, i když nebyl v nejlepším postavení, tak dokázal hlavou dostat míč za Rulliho a srovnat na 2:2!

66

Po rohu přišlo pouze zakončení vedle, Rulli zasahovat nemusel.

65

Mohlo být srovnáno, Díazovi scházely jen centimetry. Ten si navedl míč více na střed a jeho technická a lehce tečovaná střela lízla Rulliho tyč!

63
Karty

Je tu první žlutá karta zápasu, za velice ostrý skluz ji dostal domácí Étienne Capoue.

62

Hosté svůj tlak korunují brankou. Na pravé straně přistrčil Salah na hranici ofsajdu na FABINHA, ten se nejprve rozhlédl po spoluhráčích, aby pak z úhlu vystřelil a Rulliho překvapil. Nasadil mu jesle a je to už jen 2:1. A touto brankou je Liverpool zase tím postupujícím celkem.

60

Z pravé strany se snažil o centr domácí Lo Celso, byl ovšem zablokován a van Dijk mohl v klidu založit protiútok.

59

I ve druhé půli se hraje dost tvrdě, rozhodčí má ale s hráči trpělivost, karty nechává v kapse.

57

Na levé straně vápna byl na chvíli volný Díaz, položil se do centrovaného míče, jenže volej mu ne zcela vyšel a zase to šlo vedle...

56

Následný roh si už obrana Villarrealu pohlídala, Rulli posílá spoluhráče kupředu.

55

Liverpool rozehrál přímý kop, po přiklepnutí dostal Alexander-Arnold až moc prostoru a mohl vystřelit. Rána byla tečována a oblouček skončil na břevně!

54

Opět to byl Alexander-Arnold, kdo byl u míče, jenže svůj centr nepromyslel a poslal jej pouze Rullimu do rukavic.

53

Hosté používají pro své průniky hlavně pravou stranu, tam je docela hodně volného prostoru.

51

Na pravou stranu dostal pas Alexander-Arnold a i přes těsnou obranu dokázal vystřlelit. Pouze ale mezi fanoušky za Rulliho brankou.

50

Liverpool je zatím rozhodně aktivnější, než před přestávkou, domácí naopak spí.

48

Přímý kop Liverpoolu, Alexander-Arnold nacentroval do vápna, kde si naběhlo hned několik jeho spoluhráčů, ani jeden ovšem nedonutil Rulliho zasáhnout.

46

ze hřiště odchází Diogo Jota, přichází Luis Díaz.

46

Začal druhý poločas.

Druhý poločas začne přibližně ve 22:03.

Je za námi první půle, která přinesla neskutečný tlak domácího Villarrealu. Španělský klub se do Liverpoolu zakousl od úvodního hvizdu a už ve třetí minutě přišel první gól. Po Estupiñánově centru sklepával Capoue a Boulaye Dia měl už snadnou práci při sklepávání do prázdné branky. Domácí pak pokračovali v náporu a Liverpool chvílemi nevěděl kudy kam. Hosté přečkali několik šancí, i hraniční zákrok na Lo Celsa, po kterém se kontrolovalo video, ale penalta se nepískala. Nakonec ale padl ještě jeden gól, ve 41. minutě nacentroval Capoue a Francis Coquelin hlavou nedal Alissonovi šanci na zákrok. Hosté toho v prvním poločasu mnoho nepředvedli, měli prakticky jen jednu velkou šanci, Keïta ovšem vystřelil těsně nad. Do šaten se tak odešlo za stavu 2:0 a celkový výsledek je tak vyrovnaný. Ve druhém poločasu se tak máme na co těšit!

45+2

První poločas skončil.

45+1

Lo Celso nedokázal zpracovat zpětnou přihrávku v pokutovém území, navíc u toho podklouzl.

44

Salah přijal Keitovu přihrávku a rozvinul akci pravou stranou. Alexander-Arnold pak ale neodcentroval.

43

Hosté se hned vydali do rychlé odpovědi, dostali se i do vápna, střela však byla zblokována a Rulli zasahovat nemusel.

41

Villarreal právě vstřelil branku!
Náskok Liverpoolu je pryč! Na dlouhý pas si na pravé straně naběhl Capoue a i když to vypadalo, že si sám míč ukopne, tak jej zpracoval, po zasekávačce odcentroval, našel FRANCISE COQUELINA a ten přes nedůrazného obránce uklidil hlavou míč mimo Alissonův dosah – 2:0!

39

Je definitivně rozhodnuto, penalta ro nebude a dokonce ani rohový kop. Míč totiž skončil na straně a Villarreal bude pouze vhazovat.

38

Než se video zkontroluje, tak probíhá ošetřování Lo Celsa i hostujícího gólmana.

37

Moreno vysunul do vápna Lo Celsa, který se dostal do kontaktu s brankářem Alissonem a byl z toho hraniční zákrok. Sám hlavní ukázal na rohový praporek, nicméně celá situace se bude ještě posuzovat u videa.

36

Na pomezní čárou se už pozvolna začíná rozcvičovat domácí Samuel Chukwueze, je možné, že po pauze půjde na plac.

35

Dia neprošel pravou stranou, když narazil do přesily hostů, následný kontr Liverpoolu byl zastaven nedovoleným zákrokem.

33

Estupiñán v obranné činnosti na středu hrací plochy nezaváhal, povedlo se mu míč před dotírajícími hráči rozehrát do šířky.

31

Pokračuje tvrdě vedený zápas, za odehranou dobu rozhodčí odpískal již 15 faulů!

30

Krátký závar Liverpoolu, domácí u toho reklamovali Keitův zákrok na Coquelina, cž ale byla spíše nešťastná srážka, než nedovolený zákrok hostujícího hráče. Každopádně akce skončila mimo Rulliho branku.

28

Opět se mávalo, tentokrát se za obranu Liverpoolu dral Moreno, byl ale tak o půl kroku rychlejší, než bylo potřeba.

26

Oba celky hrají opravdu na hraně ofsajdových linií, pomezní se zatím rozhodně nenudí, musí si dávat obrovský pozor.

24

Rozhodčí pak musel uklidňovat hráče obou stran, neboť domácí se vydali Salahovi vyčinit za zmíněný střet s Rullim. Obešlo se to bez karet.

24

Zbytečný vzruch i na opačné straně po Jotově sprintu a dobíhajícího Salaha. Ve všem byl ofsajd a Salah navíc při střetu s gólmanem fauloval.

22

Moreno se hnal do sprintu pravou stranou a hledal Diu ve vápně. Virgil van Dijk jeho nízký centr odkopl a navíc se hned poté ukázalo, že vzrušení bylo zbytečné, neboť byl máván další ofsajd.

21

Dlouhý aut na Estupiñána do vápna Liverpoolu, bylo to ale až moc vysoké, na míč nedosáhl.

19

Další akce Liverpoolu mířila na Keitu, ten byl ovšem nachytán v ofsajdu. Rulli může rozehrát.

18

Salah se hnal za dlouhým nákopem na útočnou polovinu, u míče by ale první gólman Rulli a v poklidu odkopl.

16

Už se zase hrálo na opačné straně a k hlavičce se dostal Moreno. Ta byla sražena a domácí poté reklamovali ruku. Míč však Robertsona trefil do hlavy.

14

Villarreal si ale musí dávat pozor v obraně, měl by se vyvarovat chyb. Po jedné takové přišel o míč Parejo a Naby Keïta mohl zakončovat kouzek za vápnem. Jeho rána skončila opravdu těsně nad břevnem Rulliho branky!

13

Dlouhý a hlavně až moc vysoký pas za obranu Liverpoolu, míč dolétl až do autu. Vhazuje Andrew Robertson.

12

Domácí předvedli další útok a ve vápně schytal úder Coquelin. Samozřejmě se reklamoval faul a případná penalta, sudí ovšem ve van Dijkově zákroku nic nedovoleného neviděl.

11

Následoval tak přímý kop z levé strany, Robertsonův nízký centr skončil u Joty, jeho zakončení z první šlo ale velký kus vedle Rulliho branky.

10

Pískalo se ale až na druhé straně, a to po nedovoleném zákroku Foytha na Robertsona.

9

Hraje se už od úvodu ve velkém tempu a poměrně tvrdě, nyní to pocítil Moreno.

8

Dia se prodíral kupředu levou stranou, Alexander-Arnold s ním měl plno práce, aby jej udržel na svých zádech.

7

Dlouhý nákop na hostující polovinu, tohle ale postrádalo přesnost a Liverpool bude vhazovat.

6

Tribuny po úvodním gólu ožily, domácí tým teď půjde do postupné akce po Keitově faulu.

5

Náběh za obranu Liverpoolu ukončil pomezní rozhodčí, odmával totiž velice těsný ofsajd.

4

Rázem tu máme drama, tohle Liverpool zcela určitě neplánoval. A Villarreal se žene do dalšího útoku.

3

Za to je úvod jako hrom! Žlutá ponorka se dostala k vápnu, zleva nacentroval Estupiñán, Capoue ve vápně sklepl na střed a pohotový BOULAYE DIA už jen sklepával do odkryté branky. Villarreal jde do vedení 1:0!

3

Domácího Lo Celsa trefil odražený míč do ruky, rozhodčí nechal na půlce pokračovat ve hře.

2

Trochu divoká malá domů domácích, Rulli musel jít do skluzu, aby zabránil úvodnímu rohu. Zvládl to jen tak tak. Liverpool bude vhazovat.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Villarreal CF: Rulli – Foyth, Albiol (C), P. Torres, Estupiñán – Lo Celso, Parejo, Capoue, Coquelin – Moreno I, Dia.
Náhradníci: Asenjo, Jörgensen – Gaspar, Alcácer, Iborra, Chukwueze, Trigueros, R. Peña, Mándí, M. Gómez, Pedraza, Aurier.
Trenér: Unai Emery

Liverpool FC: Alisson – Alexander-Arnold, Konaté, van Dijk (C), Robertson – Keïta, Fabinho, Alcântara – Salah, Mané, Jota.
Náhradníci: Kelleher – Milner, Gomez, J. Henderson, Oxlade-Chamberlain, C. Jones, Minamino, Tsimikas, L. Díaz, Origi, Matip, Elliott.
Trenér: Jürgen Klopp

Rozhodčí: Makkelie (NED) – Steegstra (NED), de Vries (NED).

Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.

Zápas na Estadio de la Cerámica začne ve 21:00, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Rozhodčí

Hlavním sudím tohoto utkání bude Danny Makkelie, kterému budou na pomezí asistovat Hessel Steegstra a Jan de Vries. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Serdar Gözübüyük a u videa budou Pol van Boekel a Dennis Higler. Všichni pánové jsou z Nizozemska.

První zápas

Minulý týden se v Liverpoolu odehrál úvodní duel semifinále, ve kterém anglický celek kontroloval dění, vytvořil si velké množství šancí a dvakrát se radoval z gólu. Oba padly po přestávce, když si Villarreal dal v 53. minutě Estupiñánem vlastní gól a o dvě minuty později skóroval Mané. Liverpool tak má do odvety velice dobrou pozici a Villarreal tak musí dnes hodně přidat.

Liverpool FC – Villarreal CF 2:0 (0:0)

Branky: 53. Estupiñán (vla.), 55. Mané (Salah)
Žluté karty: 32. van Dijk – 47. Estupiñán, 62. Lo Celso

Liverpool FC: Alisson – Alexander-Arnold (80. Gomez), Konaté, van Dijk, Robertson – J. Henderson (C) (73. Keïta), Fabinho, Alcântara – Salah, Mané (73. Jota), L. Díaz (81. Origi).

Villarreal CF: Rulli – Foyth, Albiol (C), P. Torres, Estupiñán (72. Trigueros) – Chukwueze (72. Dia), Parejo (72. Aurier), Capoue, Coquelin (57. Pedraza) – Danjuma (86. Alcácer), Lo Celso.

Rozhodčí: Marciniak – Sokolnicki, Listkiewicz

Dobrý večer u odvetného semifinále Ligy mistrů mezi týmy Villarreal CF a Liverpool FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.