Diskuse k článku

Českému safari začala sezona, mezi zvířaty můžete i přespat

Ráno se probudíte a z okna vidíte zebry a antilopy. 30 hektarů afrického safari všude kolem vás. Ve Dvoře Králové otevírají novou sezonu a poprvé jsou pro návštěvníky, stejně jako v Africe, připravené i pohodlné bungalovy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Ten_spravedlivý

Pokud se má jednat o PR

článek - napište něco o veleůspěšné pražské Zoo, protože zahrada ve Dvoře Králové je rozhodně parkem pro utracení několika stokorun a lživou tézí o tom, jak je úspěšná!

0/0
22.5.2010 15:50

Ten_spravedlivý

Pan Vágner se musí obracet

v hrobě! To, co několikateré vedení Zoo DK provedlo se současnou zahradou, je naprosté barbarství a tunelování. Zoo rozprodává vzácné druhy a kdo zahradu navštívil, musí mu být jasné, že to je již jen komerční prostor - nikoliv prostředí pro chov vzácných a chráněných druhů zvířat jako tomu bylo dříve! Tento názor zajímavě zdílí i řada lajcké veřejnosti, stačí se v zahradě dobře dívat a bude vám jasné, proč tomu tak je... Rv:-/

0/0
22.5.2010 15:47

guidepetr

Několik fotek

Několik fotek ze zoo, především ze Dvora Králové http://www.ruffer.cz/fotoalbum/zvirata/zvirata-v-zoo

0/0
10.5.2010 17:42

banned star

Safari bez černošského služebnictva?

To nebrat!

0/0
9.5.2010 6:58

quizzy

safari

Já teda byla výletem na naše chudé "české safari" zklamaná a stejně tak mí přátelé, kteří tam se mnou byli. Nástupy do autobusu přelidněné a z toho vyplývají i tlačenice a strkanice.  Kdyby aspoň následná cesta stála za to. Jedete klasicky po asfaltové cestě, což je opravdu romantika "jako na safari" a sem tam se mihne pár antilop a podobných bíložravců. Obehnáno je to nevhledným šedým (panelovým-betonovým?) plotem, ktérý razí jako pěst na oko a nikdo se ho ani nesnaží zamaskonat rostlinstvem či podobně. Celá safari stojí na tom, že se sem tam kolem Vás proběhne nějaký sudokopytník a to je celé. Flóra naprosto stejná jako všude kolem Vás a těch pár kachen nebo volavek na to nemusíte do zoo, ty jsi i u nás na rybníku. Nic vzrušujícího, ani zážitek, na který by jste vzpomínali.

0/0
8.5.2010 17:53

Kytickaa

Re: safari

Tedy slovo býložravci není od slova bílý, ale bylina....

0/0
8.5.2010 22:39

micnad

Re: safari

Musím bohužel souhlasit. Byl jsem tam poprvé a naposledy.

0/0
9.5.2010 17:47

Najdete na iDNES.cz