tenisPřidat do mých lig
Říčany:
Sparta Praha - Spartak Jihlava 5:1
Zarycká - L. Fruhvirtová 6:4, 2:6, 7:6 (7:1)
Rosol - Friedl 7:5, 6:3
Siniaková - B. Fruhvirtová 3:6, 6:2, 7:5
Fucsovics - Holiš 6:1, 6:3
Macháč - Lojda 6:4, 6:2
Čorič - Desein 5:7, 6:3, 1:6
Prostějov:
RPM Oáza Říčany - Precheza Přerov 4:5
Kolodziejová - Nosková 6:2, 6:2
Duda - Puetz 4:6, 2:6
Alexandrovová - Tomanová 5:7, 6:2, 6:4
Gengel - Stachovskij 7:6 (7:3), 6:7 (6:8), 2:6
Fabbiano - Majchrzak 3:6, 2:6
Vanni - Kovalík 6:4, 6:3
Kolodziejová, Alexandrovová - Tomanová, Kubáňová 6:2, 1:6, 10:8
Gengel, Vocel - Puetz, Majchrzak 2:6, 1:6
Vanni, Nouza - Stachovskij, Kovalík 4:6, 3:6
biatlonPřidat do mých lig
Muži - štafeta (4x7,5 km): 1. Norsko (Dale, Bjöntegaard, T. Bö, J.T. Bö) 1:14:44,2 (1 trest. okruh + 7 dobíjení), 2. Německo (Horn, Kühn, Peiffer, Doll) -2,0 (0+6), 3. Francie (Guigonnat, Jacquelin, Claude, Fillon Maillet) -51,9 (1+8), 4. Kanada -1:28,7 (0+6), 5. ČR (Šlesingr, Krčmář, Václavík, Štvrtecký) -1:52,2 (0+9), 6. Rusko -2:01,7 (1+8).
Ženy - stíhací závod (10 km): 1. Eckhoffová (Nor.) 29:14,6 min. (0 trest. okruhů), 2. Öbergová (Švéd.) -25,8 (2), 3. Tandrevoldová (Nor.) -39,7 (1), 4. Braisazová (Fr.) -47,9 (2), 5. Fialková (SR) -1:02,9 (2), 6. Bescondová (Fr.) -1:07,8 (1), 7. Mäkäräinenová (Fin.) -1:14,0 (2), 8. Kristejn Puskarčíková (ČR) -1:16,0 (1), 9. Wiererová (It.) -1:20,9 (5), 10. Aymonierová (Fr.) -1:21,7 (1), ...24. Davidová -2:11,6 (3), 30. Charvátová -2:30,1 (6), 31. Jislová (všechny ČR) -2:33,5 (2).
Průběžné pořadí SP (po 4 z 24 závodů): 1. Wiererová 188, 2. Tandrevoldová 161, 3. Öbergová 155, 4. Olsbuová Röiselandová (Nor.) 136, 5. Simonová (Fr.) 123, 6. Braisazová 119, ...11. Davidová 101, 15. Kristejn Puskarčíková 83, 27. Charvátová 60, 38. Jislová 34.
lyžováníPřidat do mých lig
Ženy - 10 km volně: 1. Johaugová 25:02,7, 2. H. Wengová (obě Nor.) -30,6, 3. Digginsová (USA) -36,4, 4. Stadloberová (Rak.) -48,9, 5. Pärmäkoskiová -53,6, 6. Niskanenová (obě Fin.) -1:01,0, 7. Razýmová (ČR) -1:13,9, 8. Smedaasová (Nor.) -1:16,6, 9. Maubetová Bjornsenová (USA) -1:17,5, 10. Kallaová (Švéd.) -1:19,2, ...12. Nováková 1:23,7, 43. Janatová -2:27,3, 58. Schützová -2:56,8, 62. Hynčicová (všechny ČR) -3:36,3.
Průběžné pořadí SP (po 7 z 38 závodů): 1. Johaugová 541, 2. H. Wengová 396, 3. Digginsová 345, 4. Maubetová Bjornsenová 280, 5. Pärmäkoskiová 276, 6. Jacobsenová (Nor.) 272, ...14. Razýmová 153, 27. Nováková 56, 61. Janatová 8.
Muži - 15 km volně: 1. Krüger (Nor.) 33:59,3, 2. Usťugov (Rus.) -19,0, 3. Cologna (Švýc.) -20,0, 4. Niskanen (Fin.) -27,9, 5. Manificat (Fr.) -35,7, 6. Spicov -36,3, 7. Bolšunov (oba Rus.) -39,8, 8. Young (Brit.) -47,1, 9. Iversen (Nor.) -47,6, 10. Dobler (Něm.) -49,6, ...18. Novák -1:06,7, 53. Knop -2:34,8, 56. Fellner (všichni ČR) -2:40,0.
Průběžné pořadí SP (po 7 ze 38 závodů): 1. Klaebo (Nor.) 520 b., 2. Iversen 448, 3. Bolšunov 375, 4. Niskanen 340, 5. Holund (Nor.) 276, 6. Usťugov 226, ...40. Novák 29.
1. R. Kobajaši (Jap.) 277,0 b. (136,5+134 m), 2. Kraft (Rak.) 274,0 (134+134,5), 3. Lindvik (Nor.) 269,5 (131+134,5), 4. Aschenwald (Rak.) 269,2 (135+132,5), 5. Geiger (Něm.) 266,1 (132+132), 6. Sató (Jap.) 265,2 (128,5+140), 7. Forfang (Nor.) 260,4 (132+131,5), 8. P. Prevc (Slovin.) 258,4 (133,5+132), 9. Žyla 258,3 (129,5+133,5), 10. Stoch (oba Pol.) 258,1 (128,5+132), ...39. Kožíšek 101,5 (120), 46. Sakala (oba ČR) 97,5 (117).
Průběžné pořadí SP (po 5 z 30 závodů): 1. R. Kobajaši 290, 2. Kraft 276, 3. Tande (Nor.) 273, 4. Geiger 237, 5. Aschenwald 214, 6. Lanišek (Slovin.) 181.
Ženy - paralelní slalom: 1. Vlhová (SR), 2. Swennová Larssonová (Švéd.), 3. Gritschová (Rak.), 4. Hrovatová (Slovin.), 5. St-Germainová (Kan.), 6. Brignoneová (It.), 7. Haverová-Lösethová (Nor.), 8. Buciková (Slovin.), ...26. Dubovská, v kvalifikaci 56. Ledecká, Capová (všechny ČR) nedokončila 1. jízdu.
Průběžné pořadí SP (po 9 z 41 závodů): 1. Shiffrinová (USA) 532, 2. Brignoneová 281, 3. Rebensburgová (Něm.) 261, 4. Vlhová 238, 5. C. Suterová (Švýc.) 225, 6. Schmidhoferová (Rak.) 218, ...12. Ledecká 151, 54. Dubovská 34, 60. Capová 21.
Muži - slalom: 1. Pinturault (Fr.) 1:47,91 (52,85+55,06), 2. Myhrer (Švéd.) -1,44 (53,73+55,62), 3. Gross (It.) -1,47 (53,99+55,39), 4. Kristoffersen (Nor.) -1,48 (55,67+53,72), 5. Matt (Rak.) -1,73 (53,78+55,86), 6. Jakobsen (Švéd.) -1,75 (54,18+55,48), 7. Meillard (Švýc.) -1,85 (54,19+55,57), 8. Muffat-Jeandet (Fr.) -2,21 (54,37+55,75), 9. Foss-Solevaag (Nor.) -2,27 (55,34+54,84), 10. Yule (Švýc.) -2,35 (54,04+56,22).
Průběžné pořadí slalomu (po 2 z 12 závodů): 1. Kristoffersen 150, 2. Myhrer 125, 3. Pinturault 100, 4. Yule 86, 5. Jakobsen a Noël (Fr.) oba 80.
Průběžné pořadí SP (po 8 z 44 závodů): 1. Pinturault 264, 2. Kristoffersen 243, 3. Mayer 233, 4. Kriechmayr (oba Rak.) 212, 5. Paris (It.) 204, 6. Feuz (Švýc.) 192.
volejbalPřidat do mých lig
florbalPřidat do mých lig
cyklistikaPřidat do mých lig
Muži
Sprint - finále: Rudyk (Pol.) - Webster (N. Zél.) 2:0, o 3. místo: Glaetzer (Austr.) - Tjon En Fa (Sur.) 2:0, ...12. Čechman, 18. Pavel Kelemen (oba ČR).
Madison: 1. Welsford, Meyer (Austr.), 2. Sexton, Gate (N. Zél.), 3. Kneisky, Vauquelin (Fr.).
Ženy
Keirin: 1. Bayonaová (Kol.), 2. Mortonová (Austr.), 3. Degrendeleová (Belg.).
Omnium: 1. Valenteová (USA) 139, 2. Beveridgeová (Kan.) 127, 3. Edmondtsonová (N. Zél.) 100.
futsalPřidat do mých lig
USA - Mezinárodní tým 16:14
ostatní sportyPřidat do mých lig
Čtyřboby: 1. Kanada (Kripps, Sommer, Stones, Coakwell) 1:49,45 (54,82+54,63), 2. Německo (Lochner, F. Bauer, Weber, Rasp) -0,30 (54,98+54,77), 3. Německo (Friedrich, C. Bauer, Grothkopp, Margis) -0,33 (54,92+54,86), ...10. ČR (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) -1,16 (55,32+55,29).
Průběžné pořadí SP (po 2 závodech): 1. Kripps 450, 2. Lochner 402, 3. Kibermanis (Lot.) 402, ...12. Dvořák 272.
Dvojice: 1. Eggert, Benecken 1:16,644 (38,353+38,291), 2. Wendl, Tobias (všichni Něm.) -0,059 (38,347+38,356), 3. Kaškin, Koršunov (Rus.) -0,234 (38,454+38,424), ...21. Vejdělek, Pěkný (ČR) -2,272 (39,587+39,329).
Sprint
Muži: 1. Egger (Rak.) 36,449, 2. Repilov (Rus.) -0,007, 3. Müller (Rak.) -0,044.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 12 závodů): 1. Repilov 430, 2. Müller 376, 3. West (USA) 286, ...34. Lejsek (ČR) 19.
Ženy: 1. Ivanovová (Rus.) 27,839, 2. Sweeneyová (USA) -0,044, 3. Rosenthalová (Něm.) -0,065.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 12 závodů): 1. Ivanovová 397, 2. Taubitzová (Něm.) 380, 3. Sweeneyová 303, ...29. Maršíková (ČR) 31.
Dvojice: 1. Eggert, Benecken 27,759, 2. Wendl, Tobias -0,003, 3. Kaškin, Koršunov -0,004.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 12 závodů): 1. Eggert, Benecken 470, 2. Wendl, Arlt 425, 3. Steu, Koller (Rak.) 301, ...22. Vejdělek, Pěkný 40.
rychlobrusleníPřidat do mých lig
Muži
1 000 m: 1. Kuližnikov (Rus.) 1:08,454, 2. Verbij 1:08,676, 3. Otterspeer (oba Niz.) 1:08,956.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Verbij 142 b., 2. Krol (Niz.) 120, 3. Ning Čung-jen (Čína) 109.
5 000 m: 1. Semerikov (Rus.) 6:18,605, 2. Michael (N. Zél.) 6:18,691, 3. Rumjancev (Rus.) 6:19,663.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 6 závodů): 1. Semerikov 211, 2. Roest (Niz.) 180, 3. Rumjancev 167.
Ženy
500 m: 1. Golikovová (Rus.) 37,241, 2. Herzogová (Rak.) 37,455, 3. Kodairaová (Jap.) 37,505, ...divize B: 2. Zdráhalová (ČR) 38,902.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 8 závodů): 1. Kodairaová 264, 2. Golikovová 250, 3. Kačanovová (Rus.) 242, ...29. Zdráhalová 55.
Stíhací závod družstev: 1. Japonsko (M. Takagiová, N. Takagiová, Satóová, Sakaiová) 2:56,371, 2. Kanada 2:57,811, 3. Rusko 3:02,396.
plaváníPřidat do mých lig
stolní tenisPřidat do mých lig
Muži
Dvouhra:
Fan Čen-tung - Ma Lung (oba Čína) 4:1 (6, 10, 6, -6, 8)
Čtyřhra:
Fan Čen-tung, Sü Sin (Čína) - Liao Čcheng-tching, Lin Jün-ťü (Tchaj-wan) 3:1 (7, 6, -11, 3)
Ženy
Dvouhra:
Čchen Meng - Wang Man-jü (obě Čína) 4:1 (9, 6, 6, -9, 6).
Čtyřhra:
Kiharaová, Nagasakiová (Jap.) - Čon Či-hi, Jang He-un (Korea) 3:0 (10, 6, 6)
Smíšená čtyřhra:
Liou Š’-wen, Sü Sin (Čína) - Itóová, Mizutani (Jap.) 3:2 (-9, -9, 3, 8, 9)