Tohle rozhodně nechce zažít žádná z nás!
Čeká vás první schůzka s novým objevem, na kterou se moc těšíte a záleží vám na ní. Co když to bude konečně „pan božský“? Jenže co když se rande tak úplně nevyvede? Bohužel i to se stává, ani prvním schůzkám se různé trapasy nevyhýbají. Na první pohled to jsou opravdu hodně trapné situace, na druhý máte zase vtipnou historku k vyprávění. Důležité je si z toho nedělat hlavu, stává se to lidem po celém světě, nejste v tom sama.

Nemáte si co říct

Tak tohle je opravdu hodně nepříjemná situace. Schůzka sotva začala a vy už cítíte, že to drhne a že si nemáte co říct. Představa další hodiny, kdy se snažíte ze slušnosti udržovat konverzaci, a od druhé strany přicházejí jen jednoslovné odpovědi „aby se neřeklo“, je doslova drásající. Ani váš rychlý odchod nebude trapnější, ta se toho nebojte. Čas vás obou je dost drahý na to, abyste ho trávila s někým jen z povinnosti a slušnosti.

Splete si vás

Přivítá vás s otevřenou náručí a úsměvem, ale osloví vás jiným jménem. Stane se, řeknete si, a nevěnujete tomu pozornost. Ale jak si tak povídáte, najednou vám dojde, že o ničem takovém jste se spolu před schůzkou nebavili, nebo naopak bavili velmi detailně, ale on se na to znovu ptá, protože neví. Protože si myslí, že je na rande s někým úplně jiným. Zřejmě jich má naplánovaných tolik, že se mu to popletlo. Jestli mu to dáte sežrat, je jen na nás.

https://www.instagram.com/p/BpXAwj9lpak/?taken-by=esterajosefina

  6:25,  aktualizováno  21. března 2019 11:20