Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Vítejte u dalšího online přenosu ze zápasu v pardubické enteria areně. Dynamo dnes v 16. extraligovém kole vyzve Plzeň.

Dynamu bude v první lajně opět scházet Tomáš Zohorna, kterého znovu nahradí v minulém kole dvougólový David Cienciala. Branku domácích bude strážit Dominik Frodl.

Pardubice cílí na šestou výhru v řadě, ani forma Plzně ale není k zahození. Po vlažném začátku soutěže Západočeši stoupají tabulkou, bodovali v posledních pěti utkáních v řadě, tři z ních vyhráli.

Suchý

Rozhodčí: Hribik (CZE), Pilný (CZE) - Kis (CZE), Lučan (CZE)
Počet diváků: 8 538

0:31

Přihrávku k pravému kruhu pro vhazování dostal Kousal, ale jeho střela neprošla přes Kodýtka.

1:00

Po souboji u mantinelu se otevřel prostor pro rozjetého Pauloviče, ten ale z levého křídla mířil přesně do Svobody.

1:05

Po buly v útočném pásmu Dynama tečoval Poulíček nahození od modré přímo do lapačky plzeňského gólmana.

1:12

První zákrok má také Dominik Frodl, který do ochranné sítě vyrazil nahození Ludwiga Blomstranda ze středního pásma.

2:52

Lukáš Radil (Pardubice) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence David Musil. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 1:0
Rychlý nástup Dynama do zápasu znamená vedení 1:0! David Musil dobře napadal hráče soupeře a přistrčil puk před Svobodu, ten nevěděl, kde je a do sítě jej přijel dorazit Lukáš Radil.

5:02

Ondřej Matýs se protáhl po pravém křídle, ale bekhendem na bližší tyč Svobodu nepřekvapil.

6:07

Válova střela od modré letěla vysoko nad.

7:22

Kotouč odražený od mantinelu napálil Jan Schleiss, z velkého úhlu ale málem trefil pouze rozhodčího v rohu.

8:02

Zakázané uvolnění Pardubic.

8:50
Tresty

Vyloučen hráč Adam Musil (Pardubice), 2 min. za Krosček
Plzeň bude hrát přesilovku. Adam Musil to přehnal u mantinelu a dostává dvě minuty za krosček.

9:16

Z první ostře pálil Petr Zámorský, ale vysoko přestřelil.

9:43

Schleissova střela z levého kruhu pro vhazování neprošla.

10:05

Kryštof Hrabík (Plzeň) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Petr Kodýtek a Aleksi Rekonen. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 1:1
A máme vyrovnáno! Plzeň se celou dobu držela v útočném pásmu a důrazu v brankovišti využil Kryštof Hrabík,jenž nadvakrát z dorážky dostrkal puk do prázdné branky.

10:49

Po špatném střídání Plzně jeli chvíli domácí tři na jednoho, ale akci překombinovali.

12:17

David Cienciala (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Lukáš Radil a Peter Čerešňák. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 2:1
První pětka domácích roztočila v útočném pásmu pořádný kolotoč a Dynamo vede 2:1! Od mantinelu nahodil puk před branku Lukáš Radil a za Svobodu jej šikovně tečoval David Cienciala.

14:03

Před Frodla se snažil dostat Rekonen, ale odclonil jej Tomáš Dvořák.

14:19
Tresty

Vyloučen hráč Michal Houdek (Plzeň), 2 min. za Hákování
Přesilovka také pro Dynamo. Michal Houdek dostává dvě minuty za hákování.

14:48

Dynamo se zatím nemůže usadit v útočném pásmu.

15:12

Domácí zastavuje i ofsajd.

15:53

Radil přistrčil puk na Říčku, jeho střelu z první si ale Svoboda pohlídal.

16:19

Plzeň už je kompletní, Dynamo v přesilovce příliš nezahrozilo.

16:57

Martin Lang se protáhl sám až před Frodla, ale v rychlosti nedokázal zakončit ideálně.

17:13

Patrik Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Matej Paulovič. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 3:1
A z protiútoku Dynamo odskakuje do dvoubrankového vedení! Také domácí uplatnili důraz na brankovišti a puk za Svobodu dotlačil Patrik Poulíček.

17:19
Tresty

Vyloučen hráč Kryštof Hrabík (Plzeň), 2 min. za Vysoká hůl
Dynamo bude hrát další přesilovku. Hned po buly dostává Kryštof Hrabík dvě minuty za vysokou hůl.

18:42

Přesilovka se však domácím znovu nedaří, Plzeň v klidu vyhazuje kotouče.

19:32

Už při plném počtu hráčů na ledě je domácím pískáno zakázané uvolnění.

20:00

Po první třetině vede Dynamo 3:1, nevyužilo sice dvě přesilovky, ale v plném počtu hráčů se postupně prosadili Lukáš Radil, David Cienciala a Patrik Poulíček. Za Plzeň ještě na 1:1 srovnával Kryštof Hrabík.

21:30

Zakázané uvolnění Plzně.

22:03

Robert Říčka dostal přihrávku do druhé vlny v brejku dvou na jednoho, ale trefil pouze přesunujícího se Svobodu!

22:45

Zakázané uvolnění také na straně Pardubic.

23:26

Urban se snažil dojet dlouhou přihrávku do jízdy, ale je z toho pouze další zakázané uvolnění domácích.

24:01

Cienciala předložil puk mezi kruhy rozjetému Kousalovi, který měl na zakončení dost času, ale trefil jen připraveného Svobodu!

24:52
Tresty

Vyloučen hráč Ondřej Vála (Pardubice), 2 min. za Držení protihráče
Plzeň dostane další přesilovku. Dvě minuty za držení si odsedí Ondřej Vála.

25:02

Dynamo hned po buly vyhazuje kotouč.

25:29

V oslabení se do zakončení dral Patrik Poulíček, ale upadl a místo puku skončil za Svobodou sám.

26:08

Petr Kodýtek (Plzeň) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Aleksi Rekonen a Kryštof Hrabík. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 3:2
Po pěkné přesilovkové kombinaci se mezi kruhy uvolnil Petr Kodýtek, který za Frodla doklepl nahození Rekonena!

27:20
Tresty

Vyloučen hráč Ondřej Vála (Pardubice), 2 min. za Hrubost
Bude se hrát čtyři na čtyři. Po rozmíšce za pardubickou brankou dostává dvě minuty za hrubost Ondřej Vála.

27:20
Tresty

Vyloučen hráč Samuel Bitten (Plzeň), 2 min. za Hrubost
A také Samuel Bitten.

27:27

Frodl se dobře přesunul proti střele Marka Beránka z pravého křídla.

27:54

Už se zdálo, že Robert Říčka po nahození od modré čáry doklepne puk do prázdné brány, ale nakonec zamířil jen těsně vedle!

28:10
Tresty

Vyloučen hráč Adam Musil (Pardubice), 2 min. za Vražení na hrazení
Čtyři na tři ve prospěch Plzně. Adam Musil dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

29:21

Plzeň už hraje klasickou zkrácenou přesilovku pět na čtyři.

29:47

V oslabení podél mantinelu ujel Vála, ale bekhendem nemířil přesně.

30:17

Frodl vyrazil střelu Jana Schleisse, která mu příliš nesedla. Tou dobou už je Dynamo kompletní.

33:00

Mezi kruhy vystřelil Patrik Poulíček, Svoboda ale jeho pokus vyrazil betonem.

33:44

Po zajímavém odrazu od plexi se do brejku dostal Matej Paulovič, Svoboda ale jeho bekhend vytěsnil!

35:33

Martin Bučko (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Robert Kousal a Lukáš Radil. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 4:2
Dynamo opět těží z práce Lukáše Radila! Už se zdálo, že Plzeň snadno vyhodí puk, ale Radil jej zničehonic zachytil, a založil další útok domácích, po kterém z první přesně pálil Martin Bučko!

37:14

Michal Houdek pálil z dobré pozice příklepem, ale obětavě jeho ránu zastavil Filip Koffer, který se krčí v bolestech.

40:00

Ve druhé třetině padlo po gólu na každé straně. Nejprve za Plzeň snížil Petr Kodýtek, dvougólový náskok ale Dynamu příklepem z první vrátil Martin Bučko.

41:16

Mezi kruhy dostal přihrávku Petr Zámorský, Frodl byl ale připraven.

41:39

Ondřej Matýs dobře vybojoval puk pro Adama Musila, jeho příklep ale Svoboda vyrazil do ochranné sítě.

42:14
Tresty

Dynamo bude hrát přesilovku, Samuel Bitten inkasuje dvě minuty za hrubost.

43:41

Říčka měl v přesilovce dvě dobré příležitosti, ale ani jedno zakončení mu nesedlo.

44:54

Rákosovu ojedinělou střelu Svoboda vyrazil betonem.

45:46

Ofsajd Plzně.

49:23

Dnešní utkání v Pardubicích sleduje 8 538 diváků.

49:44

Od modré nahazoval puk Vitaloš, ale neprošel přes obránce.

50:26

Ofsajd na straně Pardubic.

51:07

Patrik Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Filip Koffer a Matej Paulovič. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 5:2
Dynamo v pohodě kontroluje zápas. Na 5:2 svým dnešním druhým gólem zvyšuje kapitán Patrik Poulíček, který byl úplně sám mezi kruhy, nejdřív pálil jen do betonu Svobody, ale druhý pokus z otočky už byl přesný!

52:13

Peter Čerešňák (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Ondřej Matýs a Adam Musil. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 6:2
Už je hotovo, v posledních minutách se bude Dynamo bavit. Šestý gól přidává bývalý hráč Plzně Peter Čerešňák, který za Svobodu dorazil puk po předchozím pokusu Ondřeje Matýse.

52:28

Tomáš Urban (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Daniel Rákos a Martin Bučko. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 7:2
Přichází prostor i pro sváteční střelce! Jen pár vteřin po Čerešňákovi na 7:2 zvyšuje Tomáš Urban!.

53:18

Dejte jim deset, žádá si tribuna plná skalních příznivců Dynama.

55:24

Říčka posílal před plzeňskou branku střílenou přihrávku bekhendem, ale Svoboda puk zachytil.

56:08

Urban si hledal pozici mezi kruhy, ale střelou trefil pouze obránce.

56:09
Tresty

Vyloučen hráč Daniel Rákos (Pardubice), 2 min. za Hákování
Ještě jedna přesilovka pro Plzeň. Dvě minuty za hákování inkasuje Daniel Rákos.

57:00

Plzeň v přesilovce znovu vykombinovala domácí obranu včetně Dominika Frodla, puk se ale od Hrábíka místo do prázdné brány odrazil jen na branku!

57:42

Zámorský pálí vedle.

58:09

Ofsajd Plzně, Dynamo už je kompletní.

58:43

Adam Dvořák v brejku dvou na jednoho trefuje tyč!

59:38

Domácí mají puk na hokejkách, enteria arena aplauduje ve stoje.

Skončila třetí třetina.

60:00

Utkání končí, Dynamo nakonec zdemolovalo doma Plzeň 7:2 a bere šestou výhru v řadě. O vysoké výhře rozhodly tři góly Poulíčka, Čerešňáka a Urbana během minuty a půl v samém závěru. Z Pardubic vám příjemný vstup do nového týdne přeje Marek Votke.

12. února 2024 17:30Plzeň-Pardubice 1:3
30. ledna 2024 18:00Pardubice-Plzeň 3:1
17. listopadu 2023 16:30Plzeň-Pardubice 1:6
29. září 2023 18:00Pardubice-Plzeň 4:1
26. ledna 2023 18:15Pardubice-Plzeň 4:3
20. prosince 2022 17:30Plzeň-Pardubice 0:2
30. října 2022 17:00Pardubice-Plzeň 7:2
23. září 2022 17:30Plzeň-Pardubice 1:4