Rozhodčí: Kika (CZE), Šír (CZE) - Klouček (CZE), Komárek (CZE)

Na modré napřáhl Eklund, ale jeho střela letěla úplně mimo.

Pour teď v útočném pásmu parádně našel úplně volného Gulaše, ale tomu sklouzl kotouč a nedokázal zakončit!

3:27

Na druhé straně už musel Milčakov zasahovat proti bekhendu Horkého, ale bez problémů.

4:01

Jan Eberle (Plzeň) vstřelil branku (14. gól v sezóně), asistence Petr Straka. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 0:1
Po chybě v domácí obraně se Plzeň dostala do úniku dvou na jednoho, zakončení na sebe vzal Jan Eberle a přízemní střelou nedal Kloučkovi žádnou šanci!

5:29
Tresty

Vyloučen hráč Matyáš Kantner (Plzeň), 2 min. za Podražení
Dynamo dostane šanci odpovědět v přesilovce. Matyáš Kantner usedá na trestnou lavici na dvě minuty za podrážení.

5:48

Brian Ihnačák (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Nicholas Schaus a Milan Klouček. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 1:1
A je vyrovnáno! Brian Ihnacak podporován spoluhráči zavezl kotouč do útočného pásma a chtěl jej pouze nahodit na Milčakova, jenže se trefil přímo do vinglu!

8:08

Pro přihrávku zpoza branky si parádně mezi kruhy najel Sýkora, ale z první orazítkoval pouze beton Milčakova!

10:11

V Pardubicích dnes hraje jeden z nejlepších týmů ligy, ale vůbec to tak nevypadá. Poslední Dynamo se svým soupeřem hraje naprosto vyrovnanou partii.

10:47

Zleva pálil Machala, Milčakov vyráží.

12:11
Tresty

Vyloučen hráč Roman Vráblík (Plzeň), 2 min. za Podražení
Další přesilovka pro Pardubice! Roman Vráblík inkasuje dvě minuty za podrážení.

13:06

Druhá přesilovka už však domácím nevychází úplně podle představ, mají problém se usadit v útočném pásmu.

13:42

Druhá polovina už je přece jen trochu lepší, dobrou šanci měl Ihnacak, ale trefil pouze Milčakova.

14:36

Antonín Dušek zkoušel vystřelit přes obránce, ale Milčakov si jeho pokus pohlídal.

15:21

Teď však v obranném pásmu zachyboval Machala a ke střele se znenadání dostal Pour, Klouček byl však připravený!

17:00
Tresty

Vyloučen hráč Patrik Poulíček (Pardubice), 2 min. za Podražení
Početní výhodu si vyzkouší také Plzeň. Dvě minuty za podrážení pro Patrika Poulíčka.

17:36

Dynamo však vyhazuje kotouč.

17:53

Hned vzápětí se ke střele dostal Milan Gulaš, ale pálil mimo.

18:20

Domácí znovu vyhazují.

18:49

Ostře z první vypálil Petr Kodýtek, ale Klouček jeho střelu vyrazil. Následoval plzeňský ofsajd.

19:33

Dobrý bekhend Eberleho, ale Klouček byl znovu připravený.

20:00

Skončila první třetina. Stav je 1:1, Plzeň poslal v páté minutě do vedení Jan Eberle, ale za necelé dvě minuty při přesilovce srovnal Brian Ihnacak.

20:48

Ondřej Machala se hnal dopředu, ale zastavil jej obránce.

20:59

Od modré čáry pálil Schaus, jenže se zakončení příliš otálel a nakonec jeho pokus stihla zablokovat hostující obrana.

22:35

Petr Sýkora hledal přihrávkou do prázdné brány Jacoba Cardwella, ten už ale příhru nečekal a nezakončil!

23:08
Tresty

Trest týmu (Plzeň), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Plzeň špatně vystřídala a dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Odsedí je Jakub Pour.

23:25

Západočeši však chvíli po vhazování vyhazují kotouč.

23:47

Jan Kloz pálil mimo.

24:34

V oslabení dostal dobrou přihrávku do jízdy Roman Vráblík, ale příklepem trefil pouze bránícího hráče.

25:25

Také Marosz se natahoval po přihrávce do jízdy, ale je z toho pouze zakázané uvolnění Dynama.

26:12

Poulíček vybojoval pro domácí útočné pásmo a agilně se cpal do brány, Milčakov si ale situaci pohlídal.

26:47

Denis Kindl (Plzeň) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence Lukáš Pulpán a Roman Vráblík. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 1:2
A Plzeň se záhy dostává zpět do vedení! Západočeši se usadili v útočném pásmu, Denis Kindl vystřelil směrem na bránu a někdo puk nejspíš tečoval za Kloučka!

27:00

Jenže za třináct vteřin máme opět vyrovnáno! Byl to znovu Brian Ihnacak, kdo zajel s kotoučem do útočného pásma a znovu se trefil přesně do šibenice!

27:48

Petr Kodýtek (Plzeň) vstřelil branku (6. gól v sezóně), asistence Petr Straka. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 2:3
Tak to je tedy přestřelka! Za další ani ne minutu je Plzeň potřetí ve vedení. Mezi kruhy si sjel Petr Kodýtek, dostal přesnou přihrávku a rozvlnil síť za Kloučkem.

28:57

Marek Hovorka dostal skvělou přihrávku k pravé tyči plzeňské brány a okamžitě zakončil, jenže Milčakov se stihl parádně přemístit!

30:37

Petr Kodýtek (Plzeň) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Jan Eberle a Petr Straka. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 2:4
A zdá se, že zápas se začíná lámat. Další útočná kombinace Západočechů v pásmu končí jejich čtvrtou brankou. Prosadil se Petr Kodýtek.

31:15

Rolinek sám před bránou, jenže netrefil!

31:45

Nick Jones (Plzeň) vstřelil branku (5. gól v sezóně), asistence Vojtěch Němec. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 2:5
A je to 5:2. Dobrou přihrávku na vrcholek kruhu inkasoval Nicholas Jones a vyhání Kloučka z brány.

33:09

Roman Vráblík (Plzeň) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Lukáš Pulpán a Petr Kodýtek. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 2:6
Plzeň dnes dává již několikátý úplně stejný gól. Roman Vráblík dostal krásnou přihrávku mezi kruhy a bez váhání poslal puk přímo do šibenice.

35:49

Marek Hovorka byl sám před plzeňský brankářem, položil si jej, ale bekhendový blafák nedokázal dotáhnout do úspěšného konce!

36:34

Petr Kodýtek sám před Kacetlem nedosáhl na finální přihrávku.

37:19

Gulaš pálil těsně mimo.

37:47

Plzeň teď parádně motala Dynamo v útočném pásmu, domácí však vysvobodil ofsajd.

39:19

Dynamo se snaží, ale Plzeň má zápas nejspíš definitivně ve vlastních rukou.

40:00

Druhá třetina byla na góly výrazně bohatší než ta první, Plzeň v Pardubicích rázem vede 6:2.

40:37

Marek Hovorka hned v úvodu třetího dějství příklepem trefuje tyčku!

42:01
Tresty

Vyloučen hráč Michal Moravčík (Plzeň), 2 min. za Podražení
Dynamo si zahraje další přesilovku. Michal Moravčík dostává dvě minuty za podrážení.

42:45

Východočechům se vůbec nedaří usadit se v útočném pásmu.

43:54

Mezi kruhy na přihrávku číhal Ihnacak, ale puk se k němu nedostal.

44:01

Plzeň je v plném počtu.

45:06

Přes obránce se ke střele dostal Jakub Pour, ale netrefil.

45:35

Zprava vypálil příklepem Nicholas Schaus, ale nechal pouze vyniknout lapačku Milčakova.

46:08

Mikušova střela letí vysoko nad.

46:50

Luboš Horký (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Jan Mandát a Jan Zdráhal. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 3:6
Dynamo snižuje na rozdíl tří gólů a možná by z toho ještě mohl být zápas! Směrem na Milčakova nahodil kotouč Machala a těsně za jeho beton puk dostrkal Luboš Horký.

47:50

Dušek si dobře vybruslil zpoza branky, ale ve finální fázi netrefil puk.

48:39

Marek Hovorka dostal po brejku dvou na jednoho parádní přihrávku přímo před Milčakova, ale bekhendem nasměroval puk pouze do jeho hrudníku!

49:03

Zakázané uvolnění Plzně.

49:25

Kacetla teď jeden z plzeňských útočníků trefil nepříjemným příklepem do masky a pardubický gólman je trochu otřesený, bude ale pokračovat.

49:42

Miroslav Indrák (Plzeň) vstřelil branku (8. gól v sezóně), asistence Conor Allen a Matyáš Kantner. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 3:7
Nádherná kombinace Plzně a je to 7:3! Miroslav Indrák dostal přihrávku přímo před prázdnou branku a nepohrdl.

51:25
Tresty

Vyloučen hráč Nicholas Schaus (Pardubice), 2 min. za Držení protihráče
Přesilovka pro Plzeň. Schaus dostává dvě minuty za držení.

52:36

Michal Moravčík (Plzeň) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Milan Gulaš a Jan Kovář. Stav zápasu Pardubice - Plzeň 3:8
8:3. Od modré se přesně do šibenice trefuje Michal Moravčík.

54:07

Allen si chystal pozici, ale puk nakonec skončil v Kacetlově lapačce.

54:49

Plzeň už se vůbec nikam nemusí hnát, ale stále baví své fanoušky! Brejk dva na jednoho Kacetl jen tak tak vyškrábl špičkou betonu!

56:22

Milčakov vyráží střelu od pravého mantinelu.

57:54

Petr Kodýtek mohl mít hattrick, z mezikruží se ale netrefil.

59:01

Rozběhla se poslední minuta dnešního utkání.

Skončila třetí třetina.

60:00

Když to bylo po první třetině 1:1 a hrála se naprosto vyrovnaná partie, těžko by si někdo tipnul konečný výsledek dnešního zápasu. Plzeň uštědřila Dynamu další debakl a vítězí 8:3. Z Pardubic vám příjemný vstup do nového týdne přeje Marek Votke.

12. února 2024 17:30Plzeň-Pardubice 1:3
30. ledna 2024 18:00Pardubice-Plzeň 3:1
17. listopadu 2023 16:30Plzeň-Pardubice 1:6
29. září 2023 18:00Pardubice-Plzeň 4:1
26. ledna 2023 18:15Pardubice-Plzeň 4:3
20. prosince 2022 17:30Plzeň-Pardubice 0:2
30. října 2022 17:00Pardubice-Plzeň 7:2
23. září 2022 17:30Plzeň-Pardubice 1:4