PSG sice v zápase vedlo, ale nakonec se domácím podařilo otočit vývoj zápasu. Domácí AC Milán vyhrává tento zápas 2:1, získává v rámci skupiny první výhru a tři body. Aktuálně vede ve skupině Dortmund se sedmi body, PSG má šest, AC MIlán pět a Newcastle čtyři. Ve zbytku základní skupiny je rozhodně o co hrát. Dnes jsme sledovali dramatický duel.

Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 5:13.

Musah
84. min Krunić
Reijnders
11 Pulisic
Pulisic
90+2. min Florenzi
9 Giroud
Giroud
10 Leão
Leão
84. min Okafor

Paris Saint-GermainParis Saint-Germain(4-3-3 )

Donnarumma
Hakimí
Marquinhos
Škriniar
89. min Barcola
Hernández
65. min Mukiele
Zaïre-Emery
4 Ugarte
Ugarte
60. min Ruiz
17 Vitinha
Vitinha
60. min I Kang-in
Dembélé
Kolo Muani
60. min Ramos
Mbappé

Rozhodčí: Gil Manzano – Diego Barbero, Ángel Nevado (ESP)

90+9

Hosté jsou u míče a mají ještě pravděpodobně poslední šanci na zakončení.

90+8

Nyní už běží osmá minuta nastavení a Theo Hernández minul branku.

90+7

Bradley Barcola vybojoval pro své spoluhráče autové vhazování, míč náísledně rychle uvedl do hry. Další rána PSG byla zblokovaná.

90+6

Mike Maignan kryje míč poté, co zakončoval Bradley Barcola. Domácí brankář bude rozehrávat.

90+5

Olivier Giroud se dostal do ofsajdu, a tak mohou rozehrávat hosté na své polovině. Rychle otočili směr hry a znovu musí být domácí obrana pozorná.

90+4

Kylian Mbappé neudržel na hrací ploše. Míč získá domácí brankář, který bude odehrát od své branky.

90+4

Hosté vybojovali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si celkem snadno dokázala poradit.

90+3

PSG se znovu rychle zmocnilo míče, a tak otáčí směr hry. Ousmane Dembélé nedokázal nic vymyslet.

90+3

Hostující celek se usadil před brankou soupeře, kde se pokouší něco vymyslet. Domácí obrana je ale pozorná.

90+2

Střídání v týmu AC Milán:
ze hřiště odchází Christian Pulisic, přichází Alessandro Florenzi.

90+1

Jeden z domácích hráčů má zdravotní problémy, sedí na hrací ploše a patrně bude muset střídat.

90

Začala poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89

Střídání v týmu Paris Saint-Germain:
ze hřiště odchází Milan Škriniar, přichází Bradley Barcola.

89

I Kang-in se po individuální akci dostal až do zakončení, ale jeho rána se odrazila od tyče.

88

I Kang-in se dostal před branku, ale místo zakončení ještě hledal spoluhráče. Ten se už k míči nedostal.

88

Po delší době se hostující celek propracoval na polovinu soupeře, kde se pokouší něco vymyslet.

86

Centr se snesl před branku, po nepřehledné situaci zakončoval Noah Okafor. Jeho rána končí vysoko nad brankou. Ruben Loftus-Cheek předtím nedokázal vypálit.

85

Gianluigi Donnarumma vytáhl velmi dobrý zákrok. Po příchodu na hrací plochu se do zakončení okolo Škriniara dostal Noah Okafor. Jeho ránu vytáhl brankář na rohový kop.

84

ze hřiště odchází Rafael Leão, přichází Noah Okafor,
ze hřiště odchází Yunus Musah, přichází Rade Krunić.

82

Theo Hernández hledal spoluhráče, ale Olivier Giroud hlavičkoval nedokázal poslat míč do dobré pozice pro kolegy.

81

Gianluigi Donnarumma organizuje spoluhráče, rozehrávat tak budou domácí.

80
Karty

Milan Škriniar měl hodně těžkou pozici, Rafael Leão byl v souboji lepší, a tak si vynutil faul soupeře. Žlutá karta naprosto oprávněně.

79

Autové vhazování pro domácí fotbalisty. Davide Calabria čeká na vhodný moment, aby vrátil balon do hry.

78

Obrázek hry je poslední minuty stejný. Hostující celek se aktivnější, tlačí se do zakončení, ale obrana AC Milán je zatím pozorná.

78

Ousmane Dembélé se znovu dostal k míči, ale jeho pokus o přihrávku nebyl vůbec povedený. K zakončení se PSG nedostalo.

76

Ousmane Dembélé hledal spoluhráče před brankou, jenže Kylian Mbappé už nedokázal dostihnout míč na hrací ploše. Rozehrávat tak bude Mike Maignan od své branky.

76

Rafael Leão se pokoušel o rychlý brejk, ale v závěru své individuální akci mu došla rychlost, a tak prohrál souboj s obranou.

75

Milan Škriniar se po centru před branku dostal do zakončení, ale jeho projektil byl zblokovaný obráncem.

74

Ašraf Hakimí bude po faulu soupeře rozehrávat, nedovoleně si počínal Tijani Reijnders, který důrazně dohrál soupeře.

73

Fabián Ruiz se nedostal dobře zorientovat před brankou, aby získal míč. To se naopak povedlo brankáři, který rychle rozehrává.

72

Hostující fotbalisté jsou nyní aktivnější, Marquinhos vybojoval vhazování na útočné polovině, ale nedokázal nic vymyslet. Naopak hru vrátil na svou polovinu.

70

Následoval rohový kop, ale obrana si dokázala velmi snadno poradit.

69

Mike Maignan nyní dokázal zastavit střelecký pokus soupeře, Kylian Mbappé se propracoval do dobré pozice, ale neuspěl.

68

PSG dokázalo nyní vybojovat rohový kop, pokus o střelu byl zblokovaný. Následně se centr snesl před branku, ale Olivier Giroud odhlavičkoval do bezpečí.

66
Karty

Yunus Musah se dopustil faulu, za což vidí domácí hráč žlutou kartu. První faul AC Milán v tomto duelu.

66

Už čtvrté střídání v podání hostujícího celku. Ten nyní zatím čeká na nějakou výraznější šanci. Naopak jsou to domácí, kdo diktuje tempo hry.

65

ze hřiště odchází Lucas Hernández, přichází Nordi Mukiele.

64

Následoval rohový kop, se kterým si celkem snadno dokázala poradit obrana soupeře.

63

Domácí fotbalisté vybojovali volný kop z dobré pozice. Gianluigi Donnarumma vytáhl velmi dobrý zákrok proti střele, kterou vyslal Theo Hernández.

62

Podle statistik jsou více na míči hostující fotbalisté, kteří aktuálně prohrávají.

61

Hned trojí střídání připravil hostující trenér. Uvidíme, jak se tyto změny projeví na obrazu hry.

60

ze hřiště odchází Randal Kolo Muani, přichází Gonçalo Ramos,
ze hřiště odchází Vitinha, přichází I Kang-in,
ze hřiště odchází Manuel Ugarte, přichází Fabián Ruiz.

59

Hosté vybojovali míč na polovině hrací plochy, Milan Škriniar přehrál soupeře, ale do šance se on ani jeho spoluhráči nedostali.

57

Hra už pokračuje dál, AC Milán už má všechny hráče v pořádku.

57

Mimo hrací plochu se rozcvičují především hostující hráči, a tak nelze vyloučit, že uvidíme střídání.

56

Jeden z domácích hráčů leží na hrací ploše a je ošetřovaný lékaři. Hra je tedy přerušená.

55
Karty

Žlutá karta pro tým Paris Saint-Germain (Lucas Hernández).

53

Hostující celek se nyní probojoval na útočnou část hrací plochy, kde kombinuje a pokouší se něco vymyslet.

52

Velmi dobrý vstup do druhého poločasu korunovali domácí fotbalisté vedoucí brankou. Uvidíme, jak bude reagovat PSG.

50

AC Milán právě vstřelil branku!
Domácí celek se dostává do vedení, Rafael Leão se nejprve do zakončení nedostal. Následně po centru před branku se prosadil OLIVIER GIROUD. Asistence: Theo Hernández.

50

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, kombinuje se především na polovině hrací plochy.

48

Tijani Reijnders se propracoval do dobré střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branky. Nechybělo moc jeho projektilu.

47

Další zajímavá šance PSG, ale obrana AC Milán si dokázala na poslední chvíli poradit.

47

Na konci první minuty druhého poločasu vybojovali hosté rohový kop. Ousmane Dembélé poslal centr před branku, ale obrana si poradila.

46

Zdá se, že ani jeden celek se nerozhodl pro střídání, a proto sledujeme stejné jedenáctky.

46

Začal druhý poločas.

5:4, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Jako první se prosadil hostující celek, Milan Škriniar poslal PSG do vedení, následně rychle srovnal domácí Rafael Leão.

45+1

První poločas skončil.

45+1

Vitinha se dostal k poslední střele poločasu, brankář Mike Maignan si dokázal poradit.

45+1

Yunus Musah chyboval, k míči se pokoušel dostat Ašraf Hakimí, ale byl u něj také brankář.

45

Další rána, Ašraf Hakimí to vzal na sebe. Jeho projektil končí vedle branky. Gólman zasahovat vůbec nemusel.

45

Ousmane Dembélé se propracoval do zakončení, po individuální akci trefil jen soupeře, který byl před zakončujícím hráčem.

45

Začala poslední minuta hry v prvním poločase. Uvidíme, kolik minut sudí nastaví nad rámec prvních pětačtyřiceti.

43
Karty

Manuel Ugarte hodně důrazně dohrál soupeře, Theo Hernández odnesl jeho tvrdou hru.

43

Hostující celek rozehrává rohový kop. Vitinha nakrátko rozehrál, Ousmane Dembélé pak centroval před branku, ale Olivier Giroud si poradil.

42

Ašraf Hakimí se propracoval do dobré pozice, ale nakonec zakončoval Ousmane Dembélé. Ve středu branky byl připravený Mike Maignan.

41

Pět minut nás dělí od konce prvního poločasu, sledujeme velmi zajímavý fotbal. Ten musí bavit nejen fanoušky obou klubů, ale také nestranné příznivce fotbalu.

40

Optickou převahu v poslední době mají hosté, ale Randal Kolo Muani se nedokázal dostat do šance. Na druhé straně Christian Pulisic minul branku.

39

Ašraf Hakimí se pokoušel dostat do zakončení, ale jeho rána byla obranou velmi rychle zblokovaná.

38

PSG má balon pod kontrolou na polovině hrací plochy, Lucas Hernández hledal spolurháče dlouhou přihrávkou, Vitinha pokračova v akci.

37

Domácí to sehráli dobře, jenže následný střelecký pokus končí vedle branky.

36

Necelých deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu, více ze hry mají nyní domácí, ale Rafael Leão nic nevymyslel.

35

Davide Calabria byl ve špatném postavení, což neuniklo pozornosti rozhodčích, kteří odpískali a odmávali ofsajd. Hrát tak budou hosté.

34

Lucas Hernández bude vhazovat na své polovině, hostující obrana se rychle dokázala vrátit a zastavila akci soupeře.

34

Domácí se dostali do rychlé protiakce, ale k výraznější šanci se AC Milán propracovat nedokázal. Zajímavý přechod středu hrací plochy.

33

Dlouhý aut až do pokutového území, následná hlavička končí vysoko nad brankou.

32

Gianluigi Donnarumma si připsal dobrý zákrok proti přímé střele na branku. Je z toho autové vhazování.

31

Hostující celek se dopustil faulu, a tak z dobré pozice budou rozehrávat fotbalisté AC Milán. Nyní to z nějakých pětadvaceti metrů.

30

Dostáváme se do odehrané půlhodiny. Sledujeme velmi dramatický fotbal, který nabízí celou řadu zajímavých momentů.

29
Karty

Randal Kolo Muani vidí za svou důraznou hru žlutou kartu, druhá karta v tomto zápase.

28

Bleskové přenesení hry, domácí měli šanci, Olivier Giroud však branku z ostré pozice vůbec trefit nedokázal.

27

Ousmane Dembélé to vzal na sebe, jeho krásnou ránu přes obránce zastavila branková konstrukce.

27

PSG se propracovalo na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet. Sledujeme dlouhou kombinaci hráčů v bílém.

25

Kylian Mbappé se po rychlé akci dostal do zakončení. Pokus o střelu zkušenému hráči však vůbec nesedl podle představ. Míč končí vedle branky.

24
Karty

Vitinha hodně důrazně dohrál soupeře. Jeho příliš důraznou hru odnesl právě Ruben Loftus-Cheek. Hostující hráč vidí žlutou kartu.

23

Randal Kolo Muani se hodně diví, ale dopustil se faulu. Jeho tvrdou hru odnesl Ruben Loftus-Cheek. Hrát mohou domácí.

22

Ousmane Dembélé zkoušel něco vymyslet v pokutovém území, ale k zakončení se hostující fotbalista nedostal.

20

Dvacet minut hry je pryč, sledujeme velmi atraktivní fotbal plný šancí, zajímavých soubojů a viděli jsme i dvě branky.

19

Hostující celek si vypracoval dobrou střeleckou pozici, Ašraf Hakimí to vzal na sebe a jeho rána jen o malý kousek minual vzdálenější tyč.

18

Theo Hernández rozehrál dobře, tušil spoluhráče před brankou, ale ten se k hlavičce dostat nedokázal.

17

Volný kop vybojoval díky aktivní hře vybojoval domácí celek. Rozehrávka z nějakých osmadvaceti metrů.

16

Domácí rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit a nedala soupeři šanci dostat se do zakončení.

15

Kylian Mbappé se znovu propracoval do zakončení, ale dobře vyběhl brankář Mike Maignan.

14

PSG se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, velké problémy domácí obraně dělá Kylian Mbappé u postranní čáry.

12

S první střelou si výborně dokázal poradit brankář Gianluigi Donnarumma, ale na dorážku už byl krátký. Elegantně nůžkami se prosazuje obranou neobsazený RAFAEL LEÃO. Asistence: Olivier Giroud.

12

S první střelou si brankář PSG ještě dokázal poradit.

12

Mike Maignan si na druhé poradit se střelou soupeře.

11

Další obrovskou šanci měl domácí celek. Z dobré pozice zakončoval Yunus Musah, jenže trefil jen střed branky.

9

Paris Saint-Germain právě vstřelil branku!
Hosté rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, Marquinhos jemně hlavou tečoval míč do prostoru, kde byl hlavičkující MILAN ŠKRINIAR. Asistence: Marquinhos.

9

Hostující celek vybojoval rohový kop. Centr se snesl před branku.

9

Mike Maignan si dokázal poradit s dobrou pozicí, kterou nedokázal proměnitt Kylian Mbappé.

8

Rafael Leão se po centru před branku pohyboval v dobrém prostoru, ale nedokázal zakončit.

7

Hra se přenáší ze strany na stranu. Ruben Loftus-Cheek vybojoval na útočné polovině autové vhazování. Následně si poradila obrana v čele s Zaire-Emerym.

6

Na počátku šesté minuty byl Ruben Loftus-Cheek. Po šikovné přihrávce spoluhráče pálil z hranice velkého vápna. Jeho rána končí nad.

5

Christian Pulisic rychle otočil směr hry, následně Ruben Loftus-Cheek pokračoval v kombinační hře.

5

Hostující celek hraje velmi dobře, je aktivnější a první minuty utkání patří hostům.

4

Kylian Mbappé zkoušel dostat míč před branku, ale obrana si dokázala poradit. Míč končí v zámezí, a tak je z toho rohový kop.

2

Rafael Leão se propracoval po rychlém přenesení hry na konci druhé minuty ke střele, která mířila do středu branky. Tam byl Gianluigi Donnarumma.

2

Kylian Mbappé zkoušel odcentrovat před branku, ale míč nestihl na hrací ploše. Vykopávat tak bude domácí brankář od své branky. Nutno poznamenat, že nikam nepospíchá.

1

Kylian Mbappé se pokoušel propracovat hned v první minutě do zakončení, ale pokus o střelu mu nevyšel.

1

Utkání začalo, domácí hrají v červených dresech, hosté mají bílé.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

AC Milán: Maignan – Calabria, Thiaw, Tomori, T. Hernández – Loftus-Cheek, Musah, Reijnders – Pulisic, Giroud, Leão.
Náhradníci: Mirante, Nava – Adli, Bartesaghi, Florenzi, Chukwueze, Jović, Krunić, Okafor, Pobega.

Paris Saint-Germain: Donnarumma – Hakimí, Marquinhos, Škriniar, L. Hernández – Zaïre-Emery, Ugarte, Vitinha – Dembélé, Kolo Muani, Mbappé.
Náhradníci: Tenas, Letellier – Barcola, I Kang-in, Mukiele, G. Ramos, F. Ruiz, Soler.

První vzájemný zápas se odehrál 25. října a domácí PSG vyhrálo 3:0, trefili se Mbappé,Kolo Muani a Lee Kang-In.

Ve skupině aktuálně vede PSG se šesti body, druhý je Dortmund se čtyřmi body, stejný počet bodů má třetí Newcastle a poslední je AC Milán se dvěma body. První dva ze skupiny postupují do osmifinále, třetí tým o něj bude bojovat.

AC Milán na svou výhru v rámci skupiny čeká, dva zápasy remizoval a jeden prohrál. S Newcastlem hrál 0:0 a Dortmundem 0:0, nestačil na PSG 0:3.

Paris Saint-Germain odehrál tři zápasy v rámci skupiny a dva vyhrál a jeden prohrál. Nestačil na Newscastle 1:4, porazil Dortmund 2:0 a AC Milán 3:0.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního klubového fotbalu. V tomto zápase Ligy mistrů proti sobě nastoupí AC Milán a PSG .

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.