Giacomo Raspadori se stal jediným střelcem tohoto zápasu. Hostující celek vyhrává tento duel těsně a získává body do tabulky.

Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 8:2. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 21:10.

90+5

Konec zápasu.

1. FC Union Berlín1. FC Union Berlín(3-5-2)

Doekhi
80. min Tousart
28 Trimmel
Trimmel
19 Haberer
Haberer
80. min Volland
Khedira
70. min Král
Aaronson
70. min Laídúní
6 Gosens
Gosens
27 Becker
Becker
11 Fofana
Fofana
70. min Behrens

Rui
71. min Olivera
24 Cajuste
Cajuste
46. min Elmas
68 Lobotka
Lobotka
Zieliński
Politano
Raspadori
71. min Simeone
Kvaracchelija
89. min Östigaard

Rozhodčí: Peljto – Ibrisimbegović, Beljo (BIH)

90+5

Hra je nyní na polovině hrací plochy, což vyhovuje hostujícím.

90+5

To už začala poslední nastavená minuta tohoto zápasu.

90+4

Hosté se pokoušeli o rychlý brejk, sudí po kontaktu poblíž velkého vápna nechává hru plynout dál.

90+3

V poklidném tempu se duel dohrává, hostující celek je pozorný před vlastní brankou. Domácí těžko hledají cestu k brance soupeře.

90+2

Hraje se především na polovině hrací plochy, kde ani jeden celek nechce chybovat.

90

Začala poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

89

Střídání v týmu SSC Neapol:
ze hřiště odchází Chviča Kvaracchelija, přichází Leo Östigaard.

88

Optickou převahu sice mají domácí fotbalisté, ale mají velké problémy s přechodem do finální fáze. Hosté hrají zodpovědně.

86

Nyní mají balon pod kontrolou domácí fotbalisté, kteří se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.

85

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, stále platí těsné vedení hostujícího celku.

84

Obrana Unionu si dokázala poradit, a tak se hosté k výraznější šanci nedostali.

83

Hostující hráč byl faulovaný v souboji s domácím obráncem. Rozehrávat budou hosté z dobré pozice.

82

Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat před branku soupeře.

81

Nyní měli domácí zajímavou šanci, Robin Knoche o malý kousek hlavou minul branku.

81

Domácí rozehrávali volný kop, ale k centru před branku se nedostali.

80

Střídání v týmu 1. FC Union Berlín:
ze hřiště odchází Danilho Doekhi, přichází Lucas Tousart,
ze hřiště odchází Janik Haberer, přichází Kevin Volland.

79

Giovanni Simeone se v souboji o míč dopustil útočného faulu. Hrát tak budou domácí fotbalisté poblíž půlící čáry.

78

Domácí Union prohrává o jednu branku a pokouší se hrát aktivně, ale naráží na dobře hrající obranu soupeře.

77

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice. Souboje o míč jsou na půlce.

75

Následně to na sebe vzal jeden z hostujících fotbalistů, ale jeho střelecký pokus končí vysoko nad.

74

Matteo Politano se individuálně propracoval před branku soupeře, ale pokus o zakončen byl nepovedený.

72

Christopher Trimmel byl sice volný před brankou, ale jeho pokus o zakončení nebyl povedený.

71

ze hřiště odchází Giacomo Raspadori, přichází Giovanni Simeone,
ze hřiště odchází Mário Rui, přichází Mathías Olivera.

70

ze hřiště odchází Brenden Aaronson, přichází Ajsa Laídúní,
ze hřiště odchází David Datro Fofana, přichází Kevin Behrens,
ze hřiště odchází Rani Khedira, přichází Alex Král.

69

Robin Gosens odehrál míč po zajímaví akci soupeře do bezpečí. Domácí obránce si dokázal poradit.

67

Uvidíme, jak po inkasované brance začne hrát domácí celek. Zatím se změna obrazu hry nekoná.

65

Neapol právě vstřelila branku!
Po několika chybách obrany soupeře se dostává hostující celek do vedení, po skvělém pasu spoluhráče se ránou do horní části branky prosazuje GIACOMO RASPADORI. Asistence: Chviča Kvaracchelija.

63

Chviča Kvaracchelija se pokoušel dostat se před branku, ale balon si předkopl příliš daleko.

62

Neapol se nyní usadila na polovině soupeře, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale čeká na dobrou šanci.

61

Sheraldo Becker tak trochu nevěděl, co chce s míčem udělat. Balon se tak v pohodě dostal k brankáři soupeře.

61

Mnoho zajímavých šancí před jednou či druhou brankou jsme v tomto zápase zatím neviděli.

60

Domácí celek se rychle dostal před branku soupeře, ale obrana hostů si tak tak dokázala poradit. Následně si Christopher Trimmel počínal nedovoleně.

58

Nacvičený signál sehrál hostující celek, Neapol to dobře zkoušela, ale obrana Unionu si poradila.

57

Hostující celek má míč pod kontrolou a pokouší se něco vymyslet. Následně vybojoval volný kop.

56

Stále čekáme na první branku tohoto zápasu a nervózních momentů přibývá.

55
Karty

Žlutá karta pro tým 1. FC Union Berlín (Robin Gosens).

53
Karty

Žlutá karta pro tým 1. FC Union Berlín (Janik Haberer).

53

Balon se dostal k malému vápnu, ale obrana si dokázala poradit.

52

Domácí Union bude rozehrávat volný kop z nějakých třiceti metrů.

50

Hosté kombinují na své polovině, Mário Rui si několikrát vyměnil míč se spoluhráčem, ale k šanci to nevedlo.

49

Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho fotbalové krásy k vidění není.

48

Domácí hráči se nyní dostali do zakončení, ale David Datro Fofana nedokázal trefit branku podle představ.

47

Domácí hráč si počínal nedovoleně, sudí řeší incident pouze domluvou.

46

Trenéři během poločasové přestávky udělali jednu pauzu. Uvidíme, jak se střídání promítne do hry.

46

ze hřiště odchází Jens Cajuste, přichází Eljif Elmas.

46

Začal druhý poločas.

Po prvním poločase platí bezbrankový stav. Více ze hry měli domácí fotbalisté, kteří dostali míč do branky. Sudí branku pro ofsajd neuznali.

45+1

První poločas skončil.

45+1

Hostující brankář rozehrává od své branky, víc už toho neuvidíme.

45+1

Rozehrávat po faulu soupeře budou domácí fotbalisté poblíž půlící čáry.

45

Nyní ne, o balon přišli, hrát tak může obranu hostů.

45

Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, balon mají domácí fotbalisté pod kontrolou. Uvidíme, zda se ještě dokáží dostat do zakončení.

43

Poslední minuty patří hostům, Neapol je aktivnější, snadněji se dostává do střeleckých pozic.

43

Do výraznější šance se hosté po rohovém kopu nedostali, ale dál pokračují v aktivní hře.

41

Hostující celek se znovu dostal před branku soupeře, Stanislav Lobotka poslal míč na spoluhráče, ale ten centr před branku nezvládl. Nakonec je z z toho rohový kop.

40

Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, zatím jsme viděli velkou šanci domácích, ale branka pro ofsajd neplatila.

39

Dobrý střelecký pokus domácích. Byl to Rani Khedira, kdo z hranice velkého vápna vytáhl. Jeho rána končí těsně vedle branky.

38

Centr se sice snesl před branku, ale obrana si celkem snadno dokázala poradit.

37

David Datro Fofana se propracoval do dobré střelecké pozice. Přihrávat nemohl, a tak vystřelil. S jeho pokusem si poradil brankář a vytáhl míč na rohový kop.

36

Po hodně důrazném souboji dvou hráčů je hra přerušená, David Datro Fofana byl příliš aktivní v souboji se soupeřem. Chviča Kvaracchelija odnesl jeho hru.

34

Hostující fotbalisté mají balon pod kontrolou, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině, ale obrana Unionu je pozorná.

33

SSC se pokouší najít cestu, která by vedla před branku. Domácí zadní řada podává velmi dobrý výkon.

32

Neapol se delší čas pokoušela proniknout před branku, ale domácí defenziva si dokázala poradit s další akcí soupeře.

30

Sheraldo Becker vybojoval míč, následoval pokus, Brenden Aaronson minul z hranice vápna branku. Nebyl to špatný pokus.

30

Půlhodina hry je pryč a optickou převahu mají posledních několik minut hosté.

29

Hostující celek rozehrával rohový kop, centr před branku nebyl povedený, Natan se totiž do střelecké pozice přes obranu nedostal.

28

Hosté se usadili na útočné polovině, ale nemohou se propracovat do pozice, ze které by bylo možné zakončit.

27

Oba kluby se pokouší hrát aktivně, tlačí se do předbrankového prostoru. Fanoušky tento styl hry musí bavit.

25

Viděli jsme první výraznější šanci v tomto zápase, ale Berlín se dostal do ofsajdu, a proto nemůže branka platit.

24

David Datro Fofana si nabíhal do výborné pozice, našel kvalitní přihrávkou spoluhráče, ale branka pro ofsajd neplatí.

24

Frederik Rønnow se rozhodl pro dlouhý výkop od své branky, kterým chtěl pomoci s rozehrávkou, což se mu podařilo. Hrají jeho spoluhráči.

23

Fanoušci vytvářejí zápasu velmi dobrou atmosféru.

22

Chviča Kvaracchelija absolvoval tvrdý souboj se soupeřem, byl to hlavičkový souboj. Zdá se, že bude moci pokračovat ve hře, ale je trochu otřesený.

21

Dvacet minut hry je pryč, zatím v tomto utkání na nějaký výraznější moment čekáme.

19

Hosté se rychle dostali před branku soupeře, ale Mário Rui nedokázal přejít v souboji jeden na jednoho soupeře.

18

Po krátkém přerušení bude hra pokračovat dál a fotbalista bude doošetřen mimo hrací plochu.

17
Karty

Žlutá karta pro tým SSC Neapol (Amir Rrahmani).

17

Zdravotní problémy má domácí Sheraldo Becker. Míří k němu lékaři a uvidíme, zda bude moc v zápase pokračovat.

15

Neapol rozehrává na své polovině, což domácí hlasitý pískot z hlediště.

14

Frederik Rønnow rozehrával od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, se kterým nenalezl spoluhráče na útočné polovině. Nemyslel to špatně.

12

Natan rozehrává od své branky, ale bleskovou kombinaci středem zastavila obrana Unionu.

11

Giacomo Raspadori dokázal zastavit akci soupeře. Hrát tak mohou jeho spoluhráči. Pokus o rychlý přechod před branku nevyšel.

10
Karty

Žlutá karta pro tým 1. FC Union Berlín (Christopher Trimmel).

10

Na počátku desáté minuty přišli domácí na útočné polovině o míč, a tak mohli hrát hosté. Neapol se jen těžko dostává ke střele.

8

Nyní mají balon pod kontrolou hostující fotbalisté. Ti sice kombinovali na útočné polovině, ale Giovanni Di Lorenzo si počínal nedovoleně. Hrát tak po faulu soupeře budou domácí.

7

Domácí pokračují v dobré hře, Sheraldo Becker hledal před brankou spoluhráče, ale pokus byl zblokovaný.

6

Diogo Leite se po centru před branku dostal k hlavičce, ale jeho projektil končí vysoko nad brankou. Jeho ráně chyběla přesnost.

5

Úvodní minuty ukázaly, že dnes budeme sledovat spíše takticky vedenou bitvu než nějaké velké fotbalové utkání. Ani jeden celek se nikam nežene.

3

Janik Haberer to vzal na sebe. Dostal se do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána končí hodně vedle branky. Rozehrávat bude brankář Neapole.

2

Piotr Zieliński hledal centrem spoluhráče před brankou, ale obrana byla pozorná.

1

Sledujeme klidné minuty, Giovanni Di Lorenzo neměl komu hrát, a tak vrací hru ke své brance.

1

Utkání začalo, domácí hrají v červeném, hosté mají tmavé dresy.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

1. FC Union Berlín: Rønnow – Knoche, Leite, Doekhi – Trimmel (C), Haberer, Khedira, Aaronson, Gosens – Becker, D. Fofana.
Náhradníci: Stein, Schwolow – Jaeckel, Volland, Behrens, Laídúní, Bonucci, Tousart, Král, Dehl.

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo (C), Rrahmani, Natan, Rui – Cajuste, Lobotka, Zieliński – Politano, Raspadori, Kvaracchelija.
Náhradníci: Contini, Gollini – Elmas, Olivera, Simeone, Zerbin, Lindström, D'Avino, Östigaard, Zanoli, Gaetano.

Rozhodčí: Peljto – Ibrisimbegović, Beljo (BIH).

Union Berlín prohrál oba dva úvodní zápasy. Nejprve nestačil na Real Madrid těsně 0:1, a pak na Bragu 2:3. Fotbalisté Unionu zatím v této skupině Ligy mistrů čekají na úvodní výhru.

Pro oba kluby se jedná o třetí zápas ve skupině a lepší výchozí pozici má Neapol. Na úvod skupiny porazila Bragu těsně 2:1, ale ve druhém utkání v přestřelce podlehla Realu Madrid 2:3.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního evropského klubového fotbalu. Liga mistrů pokračuje dalšími zápasy a dnes v rámci skupiny C proti sobě nastoupí Union Berlín a SSC Neapol.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.