Středa 10. listopadu
Skupina Teotihuacán - dvouhra
Kontaveitová (8-Est.) - Krejčíková (2-ČR) 6:3, 6:4
Karolína Plíšková (3-ČR) vs. Muguruzaová (6-Šp.) 4:6, 6:2, 7:6 (8:6)
Skupina Tenochtitlán - čtyřhra
Aojamaová, Šibaharaová (2-Jap.) - Juraková, Klepačová (7-Chor./Slovin.) 6:0, 6:4
Melicharová, Schuursová (4-USA/Niz.) - Stosurová, Čang Šuaj (5-Čína/Austr.) 6:2, 6:2
Čtvrtek 11. listopadu
Skupina Chichén Itzá - dvouhra
Sakkariová (4-Řec.) vs. Šwiateková (5-Pol.) 6:2, 6:4
Badosaová (7-Šp.) vs. Sabalenková (1-Běl.) 6:4, 6:0
Skupina El Tajín - čtyřhra
Sie Šu-wej, Mertensová (3-Tchaj-wan/Bel.) vs. Guarachiová, Krawczyková (6-Chile/USA) 7:6 (7:3), 6:2
Krejčíková, Siniaková (1-ČR) vs. Fichmanová, Olmosová (8-Kan./Mex.) 6:4, 6:1
Pátek 12. listopadu
Skupina Teotihuacán - dvouhra
Karolína Plíšková (3-ČR) vs. Kontaveitová (8-Est.) 4:6, 0:6
Krejčíková (2-ČR) vs. Muguruzaová (6-Šp.) 6:2, 3:6, 4:6
Skupina Tenochtitlán - čtyřhra
Aojamaová, Šibaharaová (2-Jap.) vs. Melicharová, Schuursová (4-USA/Niz.) 6:4, 7:6 (7:5)
Klepačová, Juraková (7-Slovin./Chorv.) - Stosurová, Čang Šuaj (5-Austr./Čína) 6:7 (10:12), 7:6 (7:4), 10:5
Sobota 13. listopadu
Skupina Chichén Itzá - dvouhra
Badosaová (7-Šp.) vs. Sakkariová (4-Řec.) 7:6 (7:4), 6:4
Sabalenková (1-Běl.) vs. Šwiateková (5-Pol.) 2:6, 6:2 a 7:5
Skupina El Tajín - čtyřhra
Krejčíková, Siniaková (1-ČR) vs. Sie Šu-wej, Mertensová (3-Tchaj-wan/Bel.) 6:3, 6:1
Guarachiová, Krawczyková (6-Chile/USA) vs. Fichmanová, Olmosová (8-Kan./Mex.) 0:6, 6:3, 11:9
Neděle 14. listopadu
Skupina Teotihuacán - dvouhra
Karolína Plíšková (3-ČR) - Krejčíková (2-ČR) 0:6, 6:4, 6:4
Muguruzaová (6-Šp.) - Kontaveitová (8-Est.) 6:4, 6:4
Skupina Tenochtitlán - čtyřhra
Stosurová, Čang Šuaj (5-Austr./Čína) - Aojamaová, Šibaharaová (2-Jap.) 4:6, 6:3,10:7
Melicharová, Schuursová (4-USA/Niz.) - Klepačová, Juraková (6-Slovin./Chorv.) 6:4, 3:6, 10:2
Pondělí 15. listopadu
Skupina Chichén Itzá - dvouhra
Šwiateková (5-Pol.) - Badosaová (7-Šp.) 7:5, 6:4
Sakkariová (4-Řec.) - Sabalenková (1-Běl.) 7:6 (7:1), 6:7 (6:8), 6:3
Skupina El Tajín - čtyřhra
Krejčíková, Siniaková (1-ČR) - Guarachiová, Krawczyková (6-Chile/USA) 5:7, 7:6 (7:3), 10:7
Sie Šu-wej, Mertensová (3-Tchaj-wan/Belg.) - Fichmanová, Olmosová (8-Kan./Mex.) 6:4, 7:6 (7:3)
Úterý 16. listopadu
Semifinále - dvouhra
Muguruzaová (6-Šp.) - Badosaová (7-Šp.) 6:3, 6:3
Kontaveitová (8-Est.) - Sakkariová (4-Řec.) 6:1, 3:6, 6:3
Semifinále - čtyřhra
Krejčíková, Siniaková (1-ČR) - Melicharová, Schuursová (4-USA/Niz.) 3:6, 6:3 a 10:6
Sie Šu-wej, Mertensová (3-Tchaj-wan/Belg.) - Aojamaová, Šibaharaová (2-Jap.) 6:2, 6:2
Středa 17. listopadu
Finále - čtyřhra
Krejčíková, Siniaková (1-ČR) - Sie Šu-wej, Mertensová (3-Tchaj-wan/Belg.) 6:3, 6:4
Finále - dvouhra
Muguruzaová (6-Šp.) - Kontaveitová (8-Est.) 6:3, 7:5