Diskuse k článku

Postižené děti shánějí peníze na nové auto, aby se dostaly do školy

Občanské sdružení Prohandicap z Jirkova shání peníze na nové auto, kterým vozí do školy deset postižených dětí. Stará dodávka dosluhuje a nová by stála půl milionu. Sdružení má zatím 200 tisíc, zbývající peníze chce sehnat prostřednictvím veřejné sbírky a prodejem výrobků na Jirkovském adventu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Karlos BS MC

no-asi takhle-rád pomůžu

ale nikoli penězi, ale třeba tím, že jirkovským ty koncerty nazvučím zadarmo-jen za naftu. a jinak by mně moc zajímalo, co mají za dodávku v havarijním stavu. sám jezdím s aparaturou fiatem ducato maxi z r 92, ale mimo toho, že je to trošku zrezlý, tak jezdí.

0/0
29.9.2012 11:33

vikas

Re: no-asi takhle-rád pomůžu

No to auto ukazovali v TV. Získali to, zřejmě, z bazaru. A bylo využíváno jako služební, mám dojem že ve stavební firmě. A u těch služebních aut je problém v tom, že to řídí dost lidí. A ty auta po 5 letech jsou v šíleným stavu. Znám to z naší firmy. Jezdíme po stavbách, pokaždé jinej řidič. I když se auta pravidelně servisují jsou opravdu po 5 letech za zenitem. Zvenku OK, ale vnitřek a motor nic moc.:-/

0/0
29.9.2012 18:45

tuana

ostuda

v místním plátku vyšla dokonce výzva,aby každý jirkovák poslal 15 kč.Nemám nic proti charitě,ale kdyby starosta se zastupitelstvem zbytečně nevyhazovali peníze na různé projekty,mohli mít handicapovaní v Jirkově auta nejméně 3.

A místo předraženého náměstí a lávky mohli mít celý vozový park.Navíc,je známo,jak jirkovská radnice myslí na děti - kašle na ně,ve školách místo čerstvě uvařených obědů budou mít rozvozy z centrální vývařovny.Celý ten projekt je jen o přerozdělování peněz mezi spřátelené firmy.Tak je to i s jinými projekty jirkovské radnice.

+2/0
29.9.2012 11:14

Jan z Michle

Re: ostuda

http://www.jirkov.cz/soubory/3298/open/

Koukni na toto!S takovym rozpoctem toho moc neprelozdelis.S temito prijmy potrebne auto za 2,5 roku .....

0/0
29.9.2012 16:28

tuana

Re: ostuda

http://www.jirkov.cz/soubory/3009/open/

0/0
29.9.2012 18:13

mirajs11

Re: ostuda

jo to máš pravdu ale takový jsou starostové a radní všude,třeba i v bílině tam lávka přes bělu taky stála pár melounú a lidi ty je nezajímaj je to tam jen banda podnikatelu hrůza;-€

+1/0
29.9.2012 18:16

Joachim.Nowak

Tož kolik pošlem?

Ve všech tématech mohutné diskuse, a tady jsou všichni ticho.

Zkusme něco udělat třeba pro svoje zdraví. Například pěší výlet po přírodě namísto autem po dálnici. Ušetřený benzín je úspora za kterou by mohlo být už kousek auta.

Anebo se opanovat a nekoupit obligátní krabičku cigaret. Do měsíce slušná částka a zdraví tím prospějeme.

Dojíždění do práce na jízdním kole namísto autem, alespoň pokud je krásné počasí atd, atd.

+1/0
29.9.2012 10:44

Najdete na iDNES.cz