Ona

Ilustrační fotografie | foto: Rungo.cz

O čem píší čtenáři: vtip, silné příběhy i motivace k hubnutí

  • 0
Od spuštění samostatné rubriky Čtenáři sobě, do níž můžete sami posílat své příběhy, uplynulo již dva a půl roku. Za tu dobu jste nám poslali více než 250 článků. Máme pro vás výběr těch nejlepších, které byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Inspirace

Čas od času se nám v rubrice objeví inspirativní příběhy o překonání nejrůznějších životních útrap. Potvrzují, že když se chce, všechno jde, dokážou nakopnout a dodat motivaci. Je na nich znát, že ať už se zrovna nacházíme v jakkoliv těžké situaci, vždy se vyplatí bojovat a hledat cesty ven. Je fajn vědět, že se to spoustě z vás podařilo třeba i díky běhání.

Z těchto příběhů vybíráme například článek anonymního čtenáře, kterému běhání možná zachránilo manželství. Na RUNGO.cz vyšel před třemi lety a před dvěma přibylo pokračování.

A pokud nejde zrovna o manželství, ale bojujete třeba s nadváhou, kouřením a nezdravým životním stylem, určitě si nenechte ujít příběh Tomáše Waidingera, který se rozhodl začít s běháním, z původních 114 kilogramů zhubl o 36 kilo a nyní běhá maratony.

Vtip

Ne vždy jde o vážné životní události. Některé vaše články nás pobaví tak, že se v redakci usmíváme ještě dlouho po dočtení posledního slova. Nebo po zhlédnutí videa, jako bylo to od Pavla Oddfishe, který se veřejně přiznal ke své závislosti na běhu a natočil o tom varovný videoklip.

Stejně tak nás pobavila například běžecká povídka Páprdův první půlmaratón, ve které Jan Petr použil pouze slova začínající na P.

Výzvy a překonávání hranic

Spousta vašich zážitků je o skvělých výkonech a posouvání hranic. Napsali jste nám mnoho reportáží z náročných závodů, kde jste si hrábli až na dno sil a překonali výzvy, o kterých se vám možná před časem ani nesnilo. Za všechny vyzvedněme například reportáže skvělé ultra běžkyně Zuzany Urbancové nebo náročné zimní trápení při ultramaratonu od Tomasze Kluze.

Pokud se vám některý z čtenářských článků líbil, nezapomeňte kliknout na tlačítko „Článek se mi líbí“ dole pod článkem. Autora tím potěšíte a ostatním dáte najevo, které články stojí za to číst. My pak jednou za čas pošleme někomu z nich malou odměnu.

Možná že i vy už máte v hlavě příběh, zážitek nebo úvahu, se kterou byste se chtěli podělit. Nenechávejte si ji pro sebe a pošlete nám i svůj text pomocí formuláře. Máme radost ze všech vašich článků a ty, které nás zaujmou nejvíce, vyjdou i na hlavní stránce RUNGO.cz.