Pondělí 29. listopadu 2021, svátek má Zina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 29. listopadu 2021 Zina

Módní poradna Sandry Kisič

Poradna

Letní kabelky hýří barvami, nepřehlédnutelnými detaily i netradičními tvary....

Na otázky odpovídá

Módní blogerka Sandra Kisič

Nevíte, co na sebe? Nevíte co a jak nakombinovat? Nevíte, kam pro perfektní boty, šaty, sukně? Nevadí. Zeptejte se Sandry, ta už vám poradí, v čem vyrazit právě dnes.

Nejvíce se ptáte

Poraďte se také

Poraďte se také


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

*Označené položky jsou povinné.

spodní prádlo a plavky
Dobrý den , chtěla bych poradit , mám výšku 158 a váhu 55 kg , myslim si že mám souměrnou postavu, ale v mým očích vidím silná stehna, manžel říká , že jsou svalnatá , chodím 2 x týdně na aerobik a doma chodím na běžeckém páse obden. Přes stehna v nejširším místě mám 54 cm . Prosím jaký plavky tedy mohu na sebe vzít a maskovat stehna . Moc děkuji.
Petra
Módní blogerka Sandra Kisič
Hezké odpoledne, Petro! Nestresujte se výškou a váhou, máte naprosto normální míry. Aspoň, že to manžel vidí, pokud říká, že jsou svalnatá, určitě Vám nelže. Ve sportu pokračujte, to není nic špatného, svaly jsou rozhodně lepší než tuk. U plavek se můžete zaměřit na zvýraznění dekoltu. Nekupujte si nohavičkové kalhotky, možná budete mít pocit, že Vám trochu ta stehna zakryjí, ale většinou je to naprostý opak. Klidně si můžete vzít i tmavé jednobarevné plavky a poukázat na figuru. : )
spodní prádlo a plavky
Dobrý den paní Marie, už dlouhou dobu pátrám po klasickém bílém nátělníku, ale zatím jsem neměla štěstí. Bud´ je nekvalitní materiál nebo špatný střih. O cenu mi už nejde, nevíte o nějakém obchůdku, kde se dají sehnat kvalitní a originální kousky?
Aneta
Módní blogerka Sandra Kisič
Milá Aneto, zkuste např. tuto webovou stránku http://www.pohodovynakup.cz/kosilky-a-tricka/c-1183/