Odstraňte ze svého života stres, únavu a nesoustředění. Nabízíme vám čtyřtýdenní mindfulness program, který vás naučí vychutnat si život a prožít ho tady a teď. Užijte si mindfulness!

Mindfulness je směr nabízející šanci lidem, kteří nechtějí jen přežívat, ale chtějí si svůj ­život užít naplno. Tento termín se často pře­kládá jako všímavost nebo bdělá pozornost a zahrnuje schopnost prožívat přítomnost plně, ­zvládat přitom své emoce, nehodnotit, neposuzovat a nic z toho neodvozovat. Dokáže vás zbavit stresu, vyčerpání, nesoustředěnosti, přihraje vám větší efektivitu, vyšší sebedůvěru a spokojenost se sebou samou.
Člověk potřebuje osmitýdenní výcvik, aby základy mindfulness ­zvládl. My jsme pro vás ve spolupráci se zakladatelkou Českého mindfulness institutu Marcelou Roflíkovou připravili čtyřtýdenní mindfulness ochutnávku. Užijte si cvičení, která vás vrátí nejen do přítomnosti, ale také k sobě samé. Jejich efekt se však neprojeví po jednom provedení, je zapotřebí opakování ­(ideálně několikrát denně), aby si vaše hlava nový vzorec zvnitřnila. Vyzkoušejte žít čtyři týdny trochu jinak, než jste zvyklá. Ručíme za to, že budete nadšená!

Podrobný návod najdete v aktuálním vydání Ženy a život, které je právě v prodeji. Na tomto místě vám přinášíme krátkou mindfulness meditaci, kterou můžete vyzkoušet hned teď. V klidu se usaďte a poslechněte si podrobný návod na meditaci, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s Českým mindfulness institutem.


[audio mp3="http://www.jenprozeny.cz/wp-content/uploads/2017/10/Jaké-je-moje-vnitřní-počasí-9-minut-.mp3"]

  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 16:31