Mlátička s Brucem Lee vypadá pěkně, ale je dost jednotvárná

aktualizováno 
Vizuálně působivý projekt by potřeboval komplexnější herní mechanismy.
65

Bruce Lee: Enter The Game

Platforma: Android, iOS

  • Skvělé zpracování
  • Hratelné i bez mikrotransakcí
  • Brzy jednotvárné
  • Nutné časté opakování úrovní kvůli mincím

Bruce Lee: Enter The Game | foto: Bonusweb.cz

Bruce Lee je legenda, a tak není divu, že si ho jako hrdinu vybírají i tvůrci her. Ta aktuální nese název Bruce Lee: Enter The Game a jde o standardní řežbu. Ústřední postava se pohybuje ve dvourozměrném prostředí a likviduje zástupy protivníků. Víc neočekávejte.

Ovládání je velmi jednoduché: máte pár typů úderů, které realizujete tažením prstu určitým směrem. Nad protivníky se čas od času objeví šipka, která vám naznačí, jaký útok provést. Pokud se vám to podaří, pak nepřítele na moment ochromíte a můžete do něj řezat hlava nehlava.

Za co se platí

Free 2 play

Stažení titulu není zpoplatněno. Hra obsahuje dva typy měny. Standardní mince, které získáváte během hraní, a prémiové nefritové klenoty. Obojí slouží k nákupu vylepšení pro Bruce Leeho, případně pro úpravu jeho vzhledu. Ceny jsou různé, za některé schopnosti zaplatíte pár set mincí, za jiné několik tisíc. Pokud něco vyžaduje nefritové klenoty, tak jsou ceny obvykle v řádu jednotek. Jestliže budete poraženi a nebudete chtít úroveň opakovat, tak vás oživení přijde na 10 klenotů.

Ceny zlaťáků jsou 39 korun za 2 000 mincí, nejdražší balíček 200 000 mincí pak vyjde na 1 963 korun. 20 kusů nefritových klenotů stojí 39 korun, za 1 963 korun jich získáte 1 700. Pro hraní jsou důležitá srdíčka, která jsou vyžadována pro vstup do úrovní. Ale jelikož je automaticky dostáváte jako odměnu za zdolání misí, není potřeba je dokupovat.

Hra obsahuje kolem 40 úrovní (plus nekonečný mód), ve kterých narazíte na desítky řadových protivníků a také na strážce úrovní. A už první z nich vám dá jasně vědět, že bez vylepšení Bruce Leeho vás čekají hodně těžké chvilky.

Mezi úrovněmi je naštěstí dovoleno investovat mince (které získáváte za hraní) do úprav vlastností, jako jsou síla útoku nebo zdraví, a také do jednorázových bonusů. Ale abyste měli dostatek financí, je v podstatě nezbytné znovu a znovu procházet již dokončenými úrovněmi.

To může velmi brzy vyústit ve stereotyp, protože se sice hra snaží tvářit, že hodně sází na taktizování v podobě různých typů útoků, ale většinou nemáte příliš času přemýšlet nad tím, co provádíte, a tak jen zběsile šmidláte prstem po obrazovce tabletu/telefonu.

Fotogalerie

Jednotvárnost na moment „rozbourají“ speciální údery, ale přesto asi u hry nevydržíte třeba dvě hodiny v kuse.

Hlavním pozitivem je určitě zpracování. Vizuální styl a povedené zvuky připomínají akční filmy ze sedmdesátých let minulého století. Bruce Lee je animován moc pěkně a galerie protivníků je jako vystřižená z jeho klasických bijáků. Fandové tohoto průkopníka bojových umění budou nadšení.

Bruce Lee: Enter The Game je milá pocta milovanému akčnímu hrdinovi. Ale kdyby byla o něco variabilnější, pokud jde o herní náplň, nezlobil bych se.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

65 %

Čtenáři

32 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 6 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Ještě, že je mobilní Batman v Superman zdarma. Je to nehratelný odpad

Batman v Superman Who Will Win

Jedním z největších videoherních klišé jsou hry inspirované filmem nebo seriálem, které sázejí jen na známou značku,...

RECENZE: Super Mario Run je první oficiální hra s Mariem pro chytré telefony

Super Mario Run

Hra s legendárním instalatérem Mariem je poprvé oficiálně dostupná na mobilní telefony a tablety. I přes původní obavy...

Najdete na iDNES.cz