Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Reportáž skončila 2. 11. 2003 19:26

PARDUBICE - TŔINEC
2. listopadu

Utkání 20. kola extraligy komentuje Radek Vičík

PARDUBICE - TŘINEC 3:2 (0:1, 0:0, 3:1) Konec utkání
60:00
Konec utkání. Domácí tým už po návratu Krále na led Třinceké k ničemu nepustil, hosté se nezmohli ani na power play.
59:21
Konec přesilovky.
57:21
Král oslabil svůj tým zbytečným faulem, když seknul Lubinu. Tomu v pádu spadla helma a bez ní narazil hlavou do mantinelu, po chvíli se ale zvedl z ledu a zdá se být v pořádku.
56:55
Třinec snižuje na 3:2. Martynek udělal kličku na modré, vjel do pásma a vystřelil zpoza obránce. Trefil se ideálně, mezi betony brankáře Svobody.
56:27
Mikeska se po úniku dostal před Vojtka, který jeho střelu jen líznul rukávema puk plachtil směrem za brankovou čáru. Těsně před ní ho ale stačil ještě Vojtek zastavit lapačkou.
55:06
Zápas sleduje podle oficiálního hlášení 9114 diváků, jke téměř vyprodáno.
53:27
Třinec přesilovku nevyužil. Navíc mohl inkasovat, když ujel Kudrna a zkusil parádičku. Prostrčil si hokejku mezi nohama a za vlastní bruslí zvednul puk, na Vojtka ale nevyzrál.
51:27
Petr Sýkora srazil u mantinelu Melenovského a je vyloučen za podražení, třinec může zbrzdit rozjeté PArdubice v přesilovce.
50:55
Pardubice vedou už 3:1. Kudrna získal puk u mantinelu a nahrál Lubinovi, který si sjel před branku a prostřelil Vojtka mezi betony.
49:34
Pardubice vedou 2:1. Kudrna podél padajícího Vojtka pohodlně dorazil střelu Dopity, který svým klasickým způsobem vedl útok, když pomalu zavezl puk do pásma.
48:19
Lubina je při chuti, křížnou přihrávkou našel před brankou Kudrnu. Ten ale neměl moc času, jeho slabá střela skončila v náručí připraveného Vojtka.
47:59
Martynek vyhrál vhazování na Jančaříka, jeho rána ale mířila jen do Svobodových prsou.
46:29
Pardubice vyrovnávají, 1:1. Lubina mazácky obešel kličkou Jančaříka a Vojtkovi vysekl parádní blafák. Asistence si připisují Divíšek a Mudroch.
45:28
Divíšek získal puk za brankou a provezl ho na modrou až k Pácalovi, který však mířil jen do lapačky vynikajícího Vojtka.
43:00
Petr Sýkora se prosmýkl třineckou obranou a z pozice mezi kruhy trefil bombou rameno brankáře Vojtka.
42:27
Třinec se na začátku bránil dobře, talk si vynutil až útok mladíků. Ukončil jej Zábranský střelou od modré nad branku.
40:27
Pavelek hraje místo vyloučeného Melenovského na levé straně prvního útoku. Jeho centr Král ale hrál nebezpečně vysokou holí a je vyloučen.
40:01
Začala třetí třetina. Dokáže lídr tabulky vstřelit gól?
40:00
Konec druhé třetiny. Hraje se rychlý a technický hokej, Pardubice se tlačí dopředu, znovu měli devět střel proti třineckým sedmi, ale domácí hrají příliš komplikovaně. Hosté proti tomu vyrukovali s účelným hokejem s tahem na branku a úspěšným narušováním rozehrávky.
38:55
Melenovský dostal osobní desetiminutový trest za protesty při vhazování.
38:51
Pardubice přesilovku nevyužily, i když Dopita v jejím úvodu střelou ze tří metrů trefil tyč. Mrázkovu střelu Vojtek vyrazil lapačkou.
36:51
Koukal je na ledě.
36:48
Skořepa podrazil Mikesku a dostal dvě minuty. Po třech vteřinách začne přesilovka Pardubic.
34:51
I Pardubičtí hráli v šesti a budou tak v oslabení. Dvě minuty si odsedí Koukal.
32:29
Střela Pácala od modré skončila na boční síťce. Z některých míst to vypadalo jako gól, část hráčů i publika se zbytečně radovala.
30:33
Po tlaku Pardubic dostal Divíšek puk těsně před Vojtka, zblízka ho ale nedokázal přehodit.
28:24
Zadina se po spolupráci s Králem dostal před pardubickou branku, jeho střelu vyrazil ramenem Svoboda. Král pak od zadního mantinelu Zadinovi nahrál znovu, podruhé ho domácí gólman vychytal betonem.
27:29
Polanský tečoval Mudrochovo prudké nahození mezi diváky,. Puk naštěstí nikoho z nich nezranil.
26:30
Za vyloučeného Pišteka na ledě nastoupil Razingar.