Diskuse k článku

Jindřichův Hradec se v pátek rozloučí s hokejistou Janem Markem

Jindřichův Hradec se v pátek naposledy rozloučí s hokejistou Janem Markem, který tragicky zahynul minulou středu při leteckém neštěstí u ruské Jaroslavle. Dopoledne se uskuteční rozloučení pro veřejnost, od 12 hodin pak začne pohřeb v rodinném kruhu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Prophet

Tryzna.

Všude ukazují, kolik fanoušků se sešlo, kolik svic rozežnulo, kolik kytek položilo, jsou toho mraky. Osobně mám z toho dojem, že tolik svic a květů neměl ani Karel Svoboda, že tolik svic a květů něbude mít ani Kája Gott a všichni víme, že po Gottovi už nic není. Ovace mi připadají prostě jen množstevní a neadekvátní k velikosti toho člověka. Jen prostě spousta lidí čumí na televizi na sport. Naštěstí to není můj případ. Takže zatímco všichni budou smutnit a plakat, já si klidně udělám čaj a otevřu knížku.

0/0
14.9.2011 22:03

vzdor zrušení účtu nejsem ovcí

Re: Tryzna.

Je Tvá věc, co děláš. Ale já jako fanda pociťuji obrovskou ztrátu a zjevně je nás hodně. Nemusíš nás shazovat, protože to chceme vyjádřit, a když jsme se z úspěchů kluků tak radovali, tak se chceme naposledy rozloučit.

+1/0
15.9.2011 23:19

HCR 29

Naše rodina je s Vámi.

Odpočinutí lehké dej Janovi Pane a věčné světlo ať mu svítí a odpočívá v pokoji.Boží Matko, těšitelko zarmoucených oroduj za nás.Markovi držte se.V

0/0
13.9.2011 22:01

Najdete na iDNES.cz