Čtvrtek 19. května 2022, svátek má Ivo
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 19. května 2022 Ivo

Svérázná moderátorka Aneta Christovová má byt plný psů a erotiky

Této moderátorce a jedné z dračích hlav seskupení Trojhlavá saň se říká česká Samantha Jones. V jejím strašnickém bytě vás na první pohled zaujme množství erotických symbolů, které sympatická Aneta Christovová bere s láskou do rukou.

Je libo trochu soli? | foto: Markéta Hanzlíková

Byt na rušné třídě pražské čtvrti Strašnice není sám o sobě velký, ale pro dva, tedy Anetu, jejího přítele a smečku čtyř malých fenek, je tak akorát. V celkem prostorné předsíni se kupí množství bot, takže by návštěva neznalá věci mohla předpokládat, že zde bydlí početná rodina. 

Moderátorka vás ale hned vyvede z omylu: „Ty boty jsou všechny moje... miluji boty, kabelky, na věšáku vždy visí alespoň pět aktuálně nejoblíbenějších, zbytek je narvaný ve skříni. A taky tady mají uskladněné oblečky moje psí holky, tohle je typ psa, kterého bez bundičky v tomhle počasí ven nedostanete,“ směje se.

Kuchyň je maličká, což ale nevadí, protože moderátorka stejně moc nevaří, využíván je tak především barový pult.

Hned naproti předsíni je vchod do ložnice, které vévodí manželská postel s dobrým výhledem na televizi. Bez ní totiž Aneta neusne, což její přítel nese dost nelibě, takže to vypadá, že se bude muset v nejbližší době poohlédnout po sluchátkách, aby ho nerušila. 

Na posteli je množství dek a hraček, aby se v ní cítili dobře i pejskové a udělali si v ní příjemný pelíšek. Jak dobře se tady vyspává, předvede Aneta i s jedním z pejsků hned a chvilku to vypadá, že holky fakt usnou.

Hlavní obytnou částí je malý obývák s kuchyní udělanou na míru. Jak moderátorka přiznává, nejvíc využívaná je její barová část, kde často vysedávají přátelé u skleničky a jídla přivezeného z restaurace. 

Ona sama se do vaření nehrne, i když jídlo vysloveně miluje, a jak říká, žije, aby jedla. Okusí cokoliv a není pro ni problém za dobré jídlo i draze zaplatit, protože co sní, vypije a procestuje, to jí nikdo nevezme. O tom, že cestování miluje stejně jako jídlo, svědčí i sbírka magnetů z různých koutů světa, přichycených na lednici. 

Sbírka zapalovačů zase vypovídá o tom, že tady se kuřáci z bytu nevyhánějí. Ostatně i její přítel je kusem exotiky v našich končinách. Pochází z ostrova Mauricius a jmenuje se Prince Allum, nikdo mu ovšem neřekne jinak než Princ. 

Různé erotické vtípky najdete i v kuchyni.

Tihle dva se seznámili na akci, kde Prince masíroval a svým uměním uchvátil Anetu natolik, že jeho zlaté mauricijské ručičky nepustila už dlouhých jedenáct let. Nyní už její milý pracuje ve vlastním salonu Prince of wellness v centru Prahy, na jehož chodu se podílí i Aneta.

Válka o záchod

Její hlavní pracovní náplní je i nadále povolání „srandistky“ v seskupení Trojhlavá saň, kde po boku Lindy Finkové a Vlaďky Pirichové baví publikum v zájezdovém představení. Jejich hosty byli třeba Leoš Mareš nebo Richard Genzer. Kvůli současné situaci jim bohužel zastavili pořad v televizi a děvčata mají i divadelní pauzu. 

Aneta se naoko zlobí, že jí role v seriálech, kde by si ráda zahrála i výraznější postavu, přebírají jiné herečky při těle. „No vážně, copak všechny role prostorově výraznějších žen musí dostávat pořád jen Lucie Polišenská a Pavla Tomicová? A když si do toho občas zahraje i Halina Pawlowská, jsem v háji,“ směje se. „Já vážně nikomu nic zlého nepřeju, ale jim třem přeju, aby zhubly,“ vzpíná se smíchem prosebně ruce k nebi. 

Ale nezahálí ani tak a věnuje se svému projektu Deník tlustý kočičandy na Instagramu. A světe, div se, své příspěvky se nestydí vysílat i z místa, o které je v bytě největší rvačka – totiž z WC. 

Příroda to zařídila tak, že zejména po ránu mají s přítelem nutkání použít onu místnost ve stejný čas na delší dobu, svádějí o ni nelítostný souboj. Pokud je Aneta v bytě sama, vychutnává si v ní každou minutu... psi zůstávají naštěstí jen v roli přihlížejících a na mísu si nedělají nárok. 

Mycí houbička ve tvaru penisu je jenom jedním  z mnoha ztvárnění mužské chlouby...

Pokud zbude chvilka času, vyskočí si Aneta na stepper, který si pořídila, když si uvědomila, že zavření fitness center nebude krátkodobá záležitost. I zde ovšem musí dávat pozor, aby se jí pod stroj nepřipletla některá z fenek, obává se, že to by byla její poslední hodinka.

Masturbace na veřejnosti

Co se týká koupelny, z té byla na přání majitelky odstraněna vana a místo ní byl vybudován prostorný sprchový kout. Najdeme tu mycí houbu ve tvaru penisu, stejně jsou na tom v kuchyni těstoviny, bonbony i slánka. „Nejsem takový úchyl, abych si to sama kupovala, dostávám to darem,“ ohrazuje se naoko dotčeně. 

„Všechno to vzniklo už v mládí, když jsem o poctivost přišla jako první z party a pak udílela vykuleným vrstevnicím rady všeho druhu z této oblasti. No, a nějak se to se mnou táhlo, o chlapy jsem nikdy neměla nouzi a postupem času jsem nasbírala tolik zkušeností, že jsem byla za expertku na sex i v Dámském klubu na Frekvenci 1.“

Pořad měl v době vysílání přes milion posluchačů a Aneta si v něm nebrala servítky – hovořila o všem tak otevřeně, že rádio platilo i statisícové pokuty za její uřeknutí. Když se třeba probíralo téma masturbace, tak se „ukecla“ a místo aby z legrace vyzvala posluchače k hromadné masturbaci, pobídla je k masturbaci veřejné. 

A to byl kámen úrazu, protože dělat něco takového na veřejnosti je trestný čin. Reakce posluchačů byly ale vtipné, několik nadšenců se dožadovalo další relaxační skladby, protože během první doporučenou činnost nestihlo dokončit. 

Dárek od přítele v podobě kalendáře s fotografiemi  milované Audrey Hepburnové...

S kolegyněmi také připravila knihu, zatím s pracovním názvem Stará, tlustá a blbá... a už podle názvu můžeme soudit, že ani jedna z autorek není vztahovačná a urážlivá a že se můžeme těšit na zábavné počtení. Čtenářky se ve vtipných fejetonech dozvědí, co se zlomeným srdcem i podpatkem.

Do baráku nikdy

Když počasí dovolí, vyráží Aneta se svou smečkou do prostorného parku ve vnitrobloku. Nechybí v něm ani několik lavic a stolů, kam si můžete přinést oběd z místní restaurace nebo si posedět na sluníčku. A protože Aneta v domě i vyrůstala, zaskočí občas i na staré klepadlo, které tady zůstalo ještě z dob jejího dětství, a zavzpomíná na veletoče, které na něm prováděla. 

V prvním patře bydlí její teta a o patro výš rodiče, je tedy pod neustálým dohledem mamky, což ji občas dost prudí. Na druhou stranu je samozřejmě ráda, že má rodinu nablízku a může jim kdykoliv přispěchat na pomoc. 

V tomto bodě měla štěstí, že si byt, který získala směnami po tetě, mohla odkoupit a že to bylo v řádu statisíců, ne milionů, jak je dnes obvyklé. Je s ním spokojená, jediné, co postrádá, je velká terasa, kde by se v létě mohla vyložit na lehátko. Po čem ovšem absolutně netouží, je dům. 

„Byt mi má sloužit, ne abych já sloužila jemu, a že bychom se já nebo Prince starali ještě o dům, tak to ani omylem,“ křižuje se. V bytě má vše účelné, nábytek koupí raději levný a po čase ho obmění, než aby do něj investovala velké sumy. 

A co jí v poslední době vehnalo slzy do očí? Určitě originální dárek od přítele, kalendář, který jí ušil na míru. Vybral tajně její snímky v pozicích, v nichž se fotografovala i její milovaná herečka Audrey Hepburnová, neotřelý vánoční dárek byl na světě. Má čestné místo na kuchyňském baru. A čím obdarovala ona jeho? Přece originálními bačkorami v podobě draka. 

Ten je oblíbeným symbolem jejího Prince, v bytě ho najdete na obrazech, popelnících i ve formě stolní lampičky v ložnici. Má i draka hračku, který se vylíhl z vajíčka. „Takže já kupuji čtyřicetiletému chlapovi vejce a on u něj číhá a čeká, až se mu z něj vylíhne mimi drak, no chápete to?“ zakončuje vesele sympatická Aneta, kterou snad brzy uvidíme v některém ze seriálů v její vysněné roli ukecané dámy s nakažlivým smíchem. 

Autor:

Herci Kajnarová a Říčař utíkají na milovanou chalupu a mlýn do Smilovic

Zuzana a Roman jsou manželé dvanáct let, během nichž zvládli zplodit dvě děti a...

VIDEO Kvůli dětem a pracovním povinnostem tráví Zuzana Kajnarová s Romanem Říčařem většinu času v Praze,...

Herečka Denisa Pfauserová žije na Letné v mezonetovém království

Pohodlná sedačka je prý využívána málokdy, hosté většinou postávají v kuchyni,...

VIDEO Herečku Denisu Pfauserovou (33) si lidé nejspíše vybaví jako rozmazlenou princeznu Markétku z...

Jana Koubková žije na Vinohradech. WC mám na společné chodbě, přiznává

Brzy jí bude osmdesát, přesto je stále nesmírně energická a drží se svého...

Přední česká jazzmanka Jana Koubková (77) bydlí přímo v centru Prahy. Při procházení jejím útulným...

Irena Obermannová je nejšťastnější na milované chalupě v Kytlici

Terasu u domu původně nechtěla, na naléhání dětí ji ale nechala zbudovat a teď...

VIDEO V krásné oblasti uprostřed Lužických hor je malebná vesnička plná roubenek jménem Kytlice. A právě...

Anife Vyskočilová má chatu v Suchdole s krásným výhledem na Prahu

Hrabání v zemi je pro ni skvělý relax.

VIDEO Vzpomínáte si na poslední díl seriálu Sanitka, natočený podle skutečné události, kde na...

  • Nejčtenější

Skála prošla vilou jako obrovitý proud lávy až na terasu. Podívejte se

Vila Lea s výhledem na překrásné zátoky Azurového pobřeží nedaleko Monte Carla vznikla na pozemku o rozloze 4 500 metrů...

Youtuberka Týnuš Třešničková našla své vysněné bydlení v Karlíně

Jednu z nejpopulárnějších českých youtuberek Kristýnu Třešňákovou (26) znají lidé spíše pod přezdívkou Týnuš...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Roubenka na Moravě překvapila sousedy i úředníky. Výsledek je skvělý

Na jihomoravském venkově, kousek od Brněnské přehrady, by dřevěný dům čekal jen málokdo. Roubenky tu nemají tradici. O...

Nemoc připravila Bruce Willise nejen o filmovou kariéru, ale i nemovitosti

Po nuceném odchodu do hereckého důchodu se Bruce Willis rozhodl usadit ve své kalifornské rezidenci a začal rozprodávat...

Z rozmoklé louky vytvořili rybník, přímo nad vodou postavili dům

Plave na hladině, nebo nad ní levituje? Ve skutečnosti je dřevostavba pevně usazená na betonových „nohou“ rozkročených...

Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

Vláda má 20 korun z každého litru benzinu, říká šéf sítě levných čerpacích stanic

Premium Nikoho nenechají na pochybách, že tohle je nízkonákladová firma, kde se nehýří. Okázalost tu nemá místo. Spolumajitel...

Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

  • Další z rubriky

V Praze se otevře zdarma 101 běžně nepřístupných budov

Svátek městské architektury, festival Open House Praha, se uskuteční letos od 16. do 22. května. Osmý ročník zpřístupní...

Nemoc připravila Bruce Willise nejen o filmovou kariéru, ale i nemovitosti

Po nuceném odchodu do hereckého důchodu se Bruce Willis rozhodl usadit ve své kalifornské rezidenci a začal rozprodávat...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Tommy Hilfiger koupil chatu. Za tři měsíce ji prodal se ziskem 444 milionů

Americký módní návrhář Tommy Hilfiger prodal svůj dům v Aspenu v Coloradu za 50 milionů dolarů. Pouhé tři měsíce poté,...

Majitelka zvyšuje platby za energie. Vyúčtování jsme ale nikdy neviděli

Seriál Majitelce bytu platíme nájem i energie, které má napsané na sebe. Vše nám zvyšuje, navíc každý rok doplácíme....

Vláda má 20 korun z každého litru benzinu, říká šéf sítě levných čerpacích stanic

Premium Nikoho nenechají na pochybách, že tohle je nízkonákladová firma, kde se nehýří. Okázalost tu nemá místo. Spolumajitel...

Bez nebezpečných injekcí do penisu si dnes nic nevyděláte, říká pornoherec

V posledních letech se ve videích pro dospělé objevuje další nerealistický prvek – hodiny trvající erekce. Pornoherec a...

Jelínek z Luneticu byl u smrtelné nehody, po koncertě srazil na dálnici muže

V sobotu vystoupili Lunetic na koncertě Leoše Mareše. Když se zpěvák skupiny Václav Jelínek (43) vracel domů do...

Nešvar z devadesátých let se vrací. Turisté na místě zjišťují, že bydlí jinde

Premium Nešvar z devadesátých let se vrací. Turisté si zaplatí zájezd v zahraničí, přijedou do hotelu a teprve na jeho recepci...

Eurovizi vyhráli Ukrajinci s písní pro matky, čeští We Are Domi nezaujali

Na šedesátém šestém ročníku mezinárodní pěvecké soutěže Eurovize, který se letos konal v italském Turíně, zvítězil...