Diskuse k článku

Prostějov propustil úřednici, která je i místostarostkou vzpurné vesnice

Napjaté vztahy mezi Prostějovem a Držovicemi, které se od něj odtrhly a soudí se s ním o miliony, vyostřila další událost. Místostarostka Držovic Jana Hlebová totiž více než čtyři roky pracovala na prostějovské radnici, nyní však byla propuštěna. Podle některých jde o pomstu právě za soudní spor.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

probost

bývalý důstojník ČSLA

Bývalý důstojník Československé lidové armády a nynější tajemník Městského úřadu Baláš řeší personální otázky na prostějovské radnici tak nějak po soudružsky a rázně  :-P.  Kdo se mu znelíbí, tak jde, žádný důvod není třeba... Roky však zůstávají  na vedoucích postech jeho věrní nohsledi a kamarádi alkoholici ;-O

0/0
2.2.2011 12:52

Tomaseq

Msta

Je to msta, co jiného. Rv

0/0
2.2.2011 11:52

ekon

Fandím slušným

Paní Hlebová i Kolečkářová jsou seriozní dámy, které si zaslouží obdiv za to co v Držovicích dokázaly. Zatímco vedení Prostějova co chvíli s odřenýma ušima unikne nějaké pokutě (aquapark). Domníváms e, že paní Hlebová si najde novou a lepší práci a prostějov bude dříve či později muset Držovicím zaplatit devět milionů. Nejhorší je, když se někde sejdou na radnici špatní lidé. A nemusí to být ani tak velké město jako Prostějov. Třeba Pavlovice u Kojetína mají ani ne tři stovky obyvatel a co se tam děje je k neuvěření. Nové zastupitelstvo kvůli osobní zášti ruší projekty rozjeté svými předchůdci bez ohledu na škody, které tím způsobí. Zajímavé psaní na toto téma je na www.pavlovice.wbs.cz.

0/0
1.2.2011 11:59

Ragometek

..

No pravda je že to podivné je. Nicméně proč by měla zahřívat dvě židle ? I když asi jako místostarostka vesnice to nebude asi příliš horké křeslo. Z jedné strany pochopitelné z druhé určitě zajímavé.8-o

0/0
1.2.2011 11:28

King Dodatek

Re: ..

Vzhledem k tomu, že místostarostkou byla jen ve volném čase, protože

placené je v Držovicích jen místo starostky (viz článek), tak to teda

určitě horké místo nebylo. Od Prostějova bych čekal, že dokáže

zdůvodnit, jak vybíral, koho vyhodí. Jednak kvůli držovické

místostarostce, jednak kvůli rodinným vazbám pana tajemníka...

0/0
1.2.2011 11:32

Ragometek

Re: ..

Nebylo to myšleno co se týká finanční stránky (nepatřím mezi závistivce) jako spíše výkonu funkce. Jak může tento člověk spolehlivě zastávat spoji funkci. Co pro tu obec teda vlastně takový člvoěk dělá, když v pracovní době se věnuje "pouze" práci.

0/0
1.2.2011 11:44

autokrator

Re: ..

Vzledem k tomu, že paní Hlebová je magistrou práva, tak předpokládám, že se obci pohled právníka na některé problémy hodí. Co by za to někteří starostové dali. Mě spíš zaráží, že v době kdy se stále více přestupků řeší u přestupkových komisí, se město zbavuje na tomto oddělení právníků. Referentky s maturitou pak advokáti u složitějších případů roznesou v zubech.

0/0
1.2.2011 11:57

King Dodatek

Re: ..

V malých obcích je to běžné a jinak se to řešit nedá, pokud nemají dělat místostarosty důchodci nebo nějací rentiéři co nemusí chodit do práce, protože holt na to aby mohli mít více lidí v plně placené funkci víc než jednoho člověka prostě nejsou peníze.

0/0
1.2.2011 13:02

Najdete na iDNES.cz