Vyrazit společně na módní přehlídku anebo k profesionálnímu fotografovi? Pro maminky a jejich dcery leckdy snová představa o ideálně stráveném dni, kterou se rozhodl naplnit s.Oliver s pomocí modelů z nejnovější kolekce.

Maminkám a dcerám byla po celý den k dispozici fashion stylistka Ivana Pražáková, která pomáhala sestavit dokonalé outfity účastnicím na míru. Pohodovou atmosféru akce zachytil módní fotograf Ondřej Košík. Všechny modely z této kolekce najdete nově v nedávno otevřené prodejně v Praze v Palladiu i ve všech dalších prodejnách s.Oliver.

s.Oliver - Den Matek

PUSŤTE DO ŠATNÍKU BARVY

Jarní sezona je v plném proudu a k oživení vašeho šatníku je nejvyšší čas. Novou kolekci okoukla také šéfredaktorka Ženy a život Zuzana Zbořilová, která se zamilovala do kousků inspirovaných 70. lety. Všem padla do oka barevná tepláková souprava, kterou si velmi oblíbila i nová ambasadorka značky s.Oliver Iva Kubelková.

s.Oliver - Den Matek

PRO VŠECHNY PŘÍLEŽITOSTI

Na schůzku, do města i na procházku. Šatník z nové kolekce s.Oliver je plný hravých barev, neotřelých potisků, zajímavých střihů i slušivých kombinací a prodyšných materiálů. Všechny kousky dodají šatníku svěží vítr a nejvíce oceníte, že je možné je skvěle kombinovat.

s.Oliver - Den Matek

MEZI NÁMI DĚVČATY

Pro všechny romantické duše je největším potěšením letošní jarní sezony rozevlátost. Experimentovat a odvázat se můžete napříč generacemi. Něžné halenky z madeiry zajistí, že si budete kdekoli připadat jako na dovolené, květinové boho šaty z vás udělají vílu, a jaký efekt teprve budou mít šaty se vzorem!

s.Oliver - Den Matek
  14:00