Rad, jak zhubnout, je kolem nás spousta, tak proč téma hubnutí nespojit s příjemným – se sexem. Vždyť erotika je nejzábavnější a nejzdravější cesta k hubnutí, takže vlastně moc příjemná dieta!

Úředníci britské národní zdravotnické služby radí: pokud mají lidé problém s tím, udělat si na cvičení čas přes den, měli by si alespoň vyšetřit chvíli na řádnou ‚rozcvičku‘ večer v posteli. Podle webových stránek britských vědců prý ‚sexobic‘ pomáhá při předcházení infarktů a prodlužuje lidem život. Endorfiny, které jsou do těla vypuštěny během orgasmu, stimulují imunitní systém, pomáhají i při prevenci různých forem rakoviny, a dokonce i zpomalují stárnutí pleti.? Zapomeňte na komplexy!


Nikdo jistě nezpochybní fakt, že obezita příliš neprospívá jak vzhledu, tak sexuální přitažlivosti. Žena, která je svou postavou silnější nežli její partner, může mít v ložnici hned několik potíží. Ať už od mindráků, kdy se za svou postavu stydí a přeje si, aby bylo při sexuálních hrátkách zhasnuto, tak při samotném aktu, kdy nemá takovou výdrž ani pružnost těla jako partner. Není to být zásadní problém, vždyť některým mužům se líbí ženy hubené a ploché, jiným zase kypré a zakulacené.? Za vším stojí sex?


Navíc vědci zjistili, že nechuť k milostných hrátkám, která stoupá s přibývajícími kilogramy, zmizí jako mávnutím kouzelného proutku ve chvíli, kdy dojde k úbytku hmotnosti. Odborníci také tvrdí, že díky sexu se dá i snadno hubnout. Jedno číslo denně vás udrží v kondici a se štíhlou linií. Při sexu nejenže se spalují určité kalorie a hubne se, ale při hubnutí se zvyšuje i chuť na sex. Zvýšená touha po intimním sblížení se projevuje už po úbytku půl kila a při dalších úbytcích kil se už jen stupňuje. Sex může kromě příjemných zážitků přinášet i jiné příznivé vedlejší efekty. Častý sex prodlužuje život, pravidelný pohlavní styk prý přispívá i ke kvalitnější pokožce.


Tabulka spálených kalorií na další straně


  7:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:22