Milování by vám mělo dělat radost a ne přinášet stresy. Když se nad tyto věci přenesete, uvidíte jak to bude mnohem lepší a vášnivější!

Mýtus č.1: Pokaždé musím mít orgasmus

Neberte vyvrcholení jako to, čím musí být bezpodmínečně zakončeno každého milování. Spousta lidí má dokonale příjemný sex i bez orgasmu. Někdy jde o to být si spolu nablízku, u sebe, vnímat se. Důležité je, aby vám bylo dobře, cítili jste se hezky a když u toho orgasmus nebude, tak se nic neděje. Nejhorší je hraní her a předstírání. Tím klamete svého partnera a i sebe. 

Mýtus č.2: Jde na mně vidět každé kilo a každý špíček

Trošku jste přibrala a najednou se nemůžete uvolnit a užít si to? Máte pocit, že muž vidí každé vaše kilo, že se mu nebudete líbit a že si to s vámi neužije? Zhasínáte proto nebo se před milováním halíte do tun oblečení nebo nechcete vylézt z peřin? Tak to je zbytečné! Muž, když na něho přijde vášeň, tak je jako býk, před kterého dáte červený hadr. Krásná jste pro něho v tuto chvíli a nějaké kilo na opravdu nezajímá.

Mýtus č.3: Stále musím něčím novým překvapovat

Sledujete porno filmy a máte pocit, že přesně toto všechno také musíte předvádět, abyste byla dobrou milenkou? Nové polohy, nové způsoby orálního sexu...jenže si uvědomte, že nejlepší sex není o dovednostech, ale hlavně o hlavě. Je vědecky dokázáno, že ty nejlepší milování byly tehdy, když na sebe byli partneři psychicky nejvíce navázáni. Když byli zamilovaní, protože láska je nejdůležitějším faktorem dosažení sexuálního štěstí.

  9:15,  aktualizováno  24. března 2019 14:35