Dříve jste z postele téměř ani nevylézali a teď stále hledáte důvody, proč se vám nechce? Třeba za to může toto:

Přibrala jste

Necítíte se dobře ve svém těle a stydíte se odhalit? Možná, že jste k sobě až příliš kritická. Muži určité detaily (pokud se nejedná o extrém) nevnímají a když je dokážete vybudit, budou mít jiné starosti, než studovat každý kousíček na vašem těle. Zkuste ho začít provokovat třeba už na večeři tím, že mu řeknete, že jste si doma zapomněla spodní prádlo.

Jste frustrovaná

Neustále vás štvou věci, které dělá? Nechává všude pohozené věci, které ze sebe svleče, nádobí dává do dřezu a čeká, že se "umyje samo", nikdy nevynese koš…. Tak i tyto banální drobnosti můžou ovlivnit váš sexuální život. Řešení? Partnera nepředěláte a když mu neustále budete něco vyčítat, je to jako přilívání oleje do ohně. Zkuste se nad to povznést a dělat s ním věci, které vám oběma dělají radost – třeba jít do kina nebo jet na výlet. Budete mít spoustu hezkých zážitků, které pak převálcují ty malé nedokonalosti.

Jste spolu příliš dlouho

Připadá vám, že už se po těch letech znáte a nic vás nepřekvapí? Nejhorší je, když do vztahu vpadne nuda. Jenže si uvědomte, že na každém začátku to bude jiskřit a pak to bude všude stejné, proto je zbytečné dělat změnu, když jste jinak s partnerem spokojená. Zkuste něco nečekaného. Kupte si nové spodní prádlo nebo jeďte na romantický víkend, kde si třeba zajděte do vířivky. Uvidíte, jak vám to prospěje.

 

  17:31,  aktualizováno  24. března 2019 14:44