Znáte to, svršky letí dolů, jste se svým milým v tom nejlepším, když se rozrazí dveře a v nich se nečekaně objeví maminka.
Taky se vám to už někdy stalo? Nebojte, nejste v tom samy! Trapasy se nevyhýbají ani intimním chvilkám. A co patří mezi ty nejtrapnější scény při sexu?

Nečekaná návštěva

Jak už jsme naznačili, mezi ty klasické ložnicové trapasy patří nenadálé předčasné návraty rodičů domů, zvědavé maminky, kterým nevadí zavřené dveře ani fakt, že máte návštěvu, nebo třeba drzí spolubydlící. Každý, kdo někdy randil a neměl to štěstí, že by jeden z nich bydlel sám, tohle prostě musel zažít. Dobrá rada nad zlato – zamykejte se.

Nejde to

O trapasech tohohle ražení se mluví velmi potichu a decentně, protože se přece jen jedná o mužskou chloubu, a hlavně mužské ego. Někdy ale prostě nástroj lásky nefunguje, i kdybyste dělala psí kusy. Muž je ve stresu třeba z práce, to se promítne do ložnice, a protože tím ve svých očích selhává, stres narůstá a muž se ocitá v začarovaném kruhu. Nedělejte z toho tragédii, stává se to častěji, než lidé přiznávají. Muže ujistěte, že se nic neděje, že si to vynahradíte příště, ať se tím příliš netrápí.