Znamení zvěrokruhu ovlivňuje naše životy možná víc, než si dokážeme představit!

Tušili jste třeba, že některá znamení se vyznačují věrností, zatímco jiná si s ní zrovna moc netykají? Která znamení patří mezi největší nevěrníky a na které se naopak můžete spolehnout?

Kdy můžete být v klidu?

Spolehlivost a stálost, včetně věrnosti, je charakteristická pro znamení spadající pod živel země. Která to jsou? Kozoroh, Panna a Býk. Protože sami málokdy propadnou vidině dobrodružství, očekávají od své partnerky na oplátku to samé. Ale ani tady to nemůže být 100%, a proto pokud třeba Býka nachytáte při nevěře, můžete si být jistá, že se jedná jen o sex. Naopak jen u flirtování zůstávají muži narození ve znamení Kozoroha.

A jak je na tom s věrností nebo nevěrou vodní živel, kam spadá znamení Rak, Ryby a Štír? Dobrou zprávou je, že všechna tři znamení jsou z celého zvěrokruhu nejvíce citově založená, tudíž lásku, i potenciální nevěru, prožívají velmi intenzivně. Pokud jsou uspokojení citově i po intimní stránce, mají dostatek něhy a emocí, nemají potřebu navazovat jiné vztahy. Pokud by k tomu však přece jen došlo, budou z toho mít hodně černé svědomí.

Kdy byste naopak měly být ostražitější?

Začneme polehoučku u znamení, u nichž se vyplatí jak opatrnost, tak i tolerance. Představujeme vám Vodnáře, Váhy a Blížence. Co jste třeba nevěděly o Vodnářích? Je to nejtolerantnější znamení! Pro Váhy platí, že sex a lásku neoddělují, takže do milostných aférek se jen tak nepouštějí. Prý maximálně z nudy, takže je zabavte. Naopak pozor na Blížence! Mužům narozeným v tomhle znamení nepřijde nic zvláštního na tom, že se vídá s několika partnerkami najednou.

Opatrnosti není nikdy nazbyt v případě ohnivých znameních, kam patří Lev, Beran a Střelec. Oheň, to je totiž energie, vášeň i sex. Ohnivá znamená nejsou úplně dělaná pro rodinný život, jsou rozlítaní, mívají hodně aktivit, rádi cestují nebo se realizují v práci. Ve vztazích oceňují spíše než věrnost společné zájmy a vzájemné porozumění. Třeba Střelci jsou známí svou přelétavostí, Lvi se rádi nechávají obletovávat a zbožňovat, přestože nevěru nepovažují za nic pěkného, no a Berani? Ti jsou věrní ohnivosti a láskou vzplanou velmi lehce a objekt svého zájmu často střídají. Sami jsou ale velmi žárliví, na to pozor.

Není to na 100%, to je samozřejmě jasné, ale i díky horoskopu budete aspoň trochu tušit, na čem jste nebo můžete být.