Pokud vám váš nový objev řekl některou z těchto vět, měla byste zbystřit.

Máte čerstvou známost s někým, kdo vás s oblibou zahrnuje komplimenty a silnými slovy? Jasně, může to být v pořádku a je lepší, než kdyby to byl ledový princ. Přesto ale existuje několik vět, které by u vás měly spustit jisté pochybnosti, jestli nejste s někým, kdo vlastně není tak úplně upřímný a sladký, ale spíše vypočítavý a manipulativní.

To, co cítím k tobě, jsem nikdy k nikomu necítil

Poslouchá se to krásně, rozklepou se kolena a přijdete si výjimečná. Je těžké vám říkat, ať si v návalu zamilovanosti kazíte tyto krásné chvilky, ale tahle věta je dost přehnaná. Láska se dá vyjádřit i jinak. Pokud tyto slova nezazní po mnohaletém vztahu, který je pro partnera opravdu životní, ale spíše v počátku vztahu, pak je něco špatně. Můžete si být bohužel skoro jistá, že nejste první žena, které tohle řekl.

Strašně rád bych s tebou byl, ale rozum mi říká něco jiného

Ať už se to týká jen trávení času s vámi, nebo rovnou celé otázky vztahu a společného žití, je tahle věta naprosto hloupá. Buď vás miluje a naslouchá svému srdci, nebo vás nemiluje. Neexistuje varianta, kdy vás opravdu bezmezně miluje a přitom ho rozum přesvědčuje, že s vámi nemůže být. Snaží se vám jen říct, že o vztah s vámi vlastně nestojí.

  11:00,  aktualizováno  24. března 2019 16:19