Na začátu to vypadalo tak slibně, jenže teď marně čekáte na jeho zprávu nebo kdy zavolá? Možná za to může toto:

Nevěříte si

Malé sebevědomí je bohužel ve vztahu dost zásadní věc. Jakmile partner zjistí, že se pořád podceňujete a shazujete sebe sama, nebude mu to vůbec příjemné. Potřebuje rovnocenného partnera, který ví, co chce. Když mu však všechno odkýváte a děláte jenom to, co chce on, tak velmi brzy ztratí o vás zájem. Pak se jenom budete divit, že se najednou a z ničeho nic odmlčel. Pravda je asi ta, že už nic dále nechce řešit.

Jdete do toho příliš po hlavě

V začínajícím vztahu na muže musíte pomalu. Nemusí o vás úplně všechno vědět. Měla byste si zanechat určitá svá tajemství a naopak v některých věcech to nepřehánět. Jakmile spolu strávíte první noc, je asi předčasné řešit, kolik spolu budete mít dětí a jaká jména se vám líbí pro chlapečka a holčičku. Muž se vyleká a vezme velmi rychle nohy na ramena. Nesmí mít totiž pocit, že je do něčeho tlačený. Vždy na vše ( i když s vaší malou pomocí), musí přijít sám.

Chcete být jen pořád s ním

Nemůžete bez něho vydržet ani minutu? Připadá vám bez něho zabitý a žijete pouze těmi okamžiky, kdy jste spolu? Děláte velkou chybu. Měla byste se umět zabavit i ve čase, kdy spolu nejste. Mít svoje koníčky, chodit sportovat, za kamarádkami. Dělat věci, které jste ráda dělala předtím, když jste ho potkala. Muži mají rádi ženy, které jsou nezávislé. Když bude mít pocit, že jste jeho koule na noze, brzy vezme nohy na ramena.

  6:00,  aktualizováno  24. března 2019 14:22