Jsou prostě věty, které se svobodným holkám NEŘÍKAJÍ a tečka!

Být singl není sice v dnešní době nic neobvyklého (bohužel), ale na druhou stranu to není žádný med, co si budeme povídat. Kamarádi se na vás dívají shovívavě, rodiče starostlivě, jestli s vámi náhodou není něco špatně, zadané kamarádky podezřívavě. Každý má najednou starost o váš milostný život. A umí to parádně vyšperkovat svými starostlivými dotazy. Předkládáme vám 3 z nich, které spolehlivě dostanou do vývrtky každou singl holku.

Tak co, už máš chlapa?

Když jste sama, každému méně či více blízkému známému jako by záleželo jen na vašem milostném životě. Už se nikdo neptá, jak se máte. První otázka konverzace s kýmkoliv, ať se vidíte po týdnu nebo půl roce, se vždycky týká toho, jestli už s někým chodíte. Každého prostě zajímá jen váš milostný život. Smiřte se s tím, nebo bojujte.

Nejsi ty moc vybíravá?

Když delší dobu nemůžete narazit na toho pravého (aspoň pro danou chvíli), začne to být vašemu okolí podezřelé. To přece není jen tak, chyba musí být zákonitě u vás. Prostě jste moc vybíravá. No jasně, jak by taky ne. Partnera vybíráte, když už ne na celý život, tak na jeho podstatnou část, a přece nejde se spokojit jen tak s někým, s kým byste za normálních okolností nebyly. Obdobnou otázkou je ta, jestli nejste moc náročná. Nejlepší odpověď na tyhle otázky? Ano, jsem!

Nejsi tak trochu kariéristka?

Když nemáte partnera a trochu víc pracujete, jste najednou pro mnoho lidí kariéristka. A protože jste kariéristka, nemáte chlapa. Nikoho už nezajímá, že ve skutečnosti je to přesně naopak. A to bychom si ještě vyprosili to slovo kariéristka! Nemáte chlapa, takže se můžete v klidu soustředit na práci a své koníčky, na tom přece není nic špatného. Přece nebudete sedět doma na gauči a čekat, až tam princ na bílém koni přijede, no ne?

 

  10:13,  aktualizováno  24. března 2019 14:34