Mega zářivá a krásná pleť jako po cvičení jógy? Zkuste nejnovější hit v líčení, který je rychlý a snadný jako facka!

Milují ho blogerky, vládne instragramu i jiným sociálním sítím - make-up styl, který vám nezabere více, než pět minut, který zvládne úplně každý a sluší úplně všem. Zdravě vypadající, jakoby orosená a hladká pleť je snem každé ženy. Nyní ji můžete mít i vy.

Tento styl líčení propaguje britská make-up artistka Sarah Hill, která razí teorii, že stejně tak jako jóga působí zevnitř i navenek, tak taková by měla být vaše pleť - odpočatá, zdravá, zářící a přirozená. Jako byste na sobě vlastně žádný make-up neměla.

Co je kouzlem yoga skin? Pár základních produktů a jejich mixování. Budete potřebovat make-up v pumpičce nebo s kapátkem, pleťový olejíček a tekutý rozjasňovač. To vše budete spolu míchat.

Nejprve je však nutné pleť na líčení připravit, protože správný podklad dá vyniknout líčidlům. Pleť vyčistěte a hydratujte - například sérem s kyselinou hyaluronovou a hydratačním krémem. Nechejte ale dobře vsáknout - ideálně 5-10 minut.

Ještě než začnete líčit, jako první použijte bázi pod make-up, avšak bez silikonu. Vyhladí pleť, zakryje póry a další líčení lépe přilne.  Pak použijte svoje ruce. Do dlaně aplikujte tři pumpičky make-upu ( ideálně rozjasňujícího s maximálně středním krytím), jednu kapku pleťového olejíčku a kapku rozjasňovače - ideálně ve zlatém odstínu. Vše rukama dobře smíchejte a prsty aplikujte na celý obličej. Možná se vám bude zdát množství make-upu moc velké, ale zapracujte ho krouživými pohyby a jemnou masáží prsty do pleti. Pro dokonalý efekt ještě použijte na tmavá místa na pleti - pod oči a okolo nosu trošku korektoru. A je hotovo!

 

  8:29,  aktualizováno  24. března 18:23