Chcete rychle rozjasnit, vyčistit pleť a ještě si u toho užít zábavu? Pak vsaďte na kyslík a na bublinky!

Stejně, jako k nám z Asie proudí spousta novinek, je trend bublinkových masek také odtud. Bublinkové masky si rychle zamilujete - když je totiž aplikujete na obličej, začnou reagovat se vzduchem a vytvářet malé bublinky kyslíku, takže po chvilce budete mít obličej v husté pěně.

A není to jen pěna na efekt. Bublinkové masky, ať už jsou v podobě krému, gelu nebo jednorázové sheet masky, mají na pleť vynikající čistící a detoxikační účinek. Jsou tedy ideální na unavenou, zašedlou pleť, kterou rychle oživí a rozjasní, hodí se také na pleť nečistou a problematickou. Kyslík má také omlazující a povzbuzující účinek. Jemné bublinky, které se na pleti vytvářejí zase jemně masírují obličej.

Proč si "bubble mask" pořídit? Je to opravdu zábava - od začátku do konce, když pozorujete, jak se váš obličej mění v jednu velkou pěnu. Pozor si však dávejte na správné množství masky, kterou aplikujete. Když ji nanesete moc, budete pěnou přímo zavalena! Bublinkové masky v průběhu ošetření vypadají opravdu zajímavě - i proto nyní patří k jedné z nejfotografovanějších a a nejsdílenějších domácích kosmetických procedur na sociálních sítích.

 

  12:09,  aktualizováno  21. března 2019 8:17