Díky těmto chutným nápojům se kil, která máte navíc, zbavíte celkem snadno a rychle. Stačí jimi nahradit jedno jídlo denně.

Pokud už delší dobu držíte nějakou dietu, nejspíše tenhle problém znáte. I přes přísné počítání kalorií ubývání na váze stagnuje a posledních pár kilo, které vás dělí od vytoužené váhy, ne a ne zmizet. Má to docela prostý důvod.

Pokud udržujete příjem kalorií po delší dobu na stále stejné (nízké) úrovni, metabolismus si na to zvykne a přizpůsobí se. Proces příjmu a zpracování živin se zpomalí, takže tělo se cítí oslabené a nechce se vzdát tukových zásob na bocích a břiše.

Jednoduché řešení problému

Stačí jíst dvě nutričně vyvážená hlavní jídla denně (v obvyklých porcích) a třetí pak nahradit chutným nápojem. Pro spoustu lidí je praktické začínat den drinkem a nahradit jím snídani. Záleží ovšem jenom na vás, které hlavní jídlo budete chtít vynechat. Pro optimální efekt byste se měli vzdát i svačin a malých pamlsků a vypít denně minimálně dva litry neslazené tekutiny. Tak jdeme na to a na zdraví!