Život je otázkou priorit.
Kalhotky s tenkým řemínkem v sedacích partiích dokážou být někdy nejen nevkusné, ale mají potenciál i ublížit. Tanga navíc už dávno nejsou známkou rebelie nebo sex appealu. Pořádně zaříznuté navíc udělají přesně opačnou službu. Navíc riskujete zdraví.

Proč jim dát sbohem?

1. Spojovací článek k infekci

Řemínek tang funguje jako „skluzavka“ pro bakterie, které mají volnou cestu z vaší hráze do pochvy nebo ústí močové trubice. Při chůzi a pohybu je navíc posunujete směrem vpřed.

Jak řekl časopisu doktor Jill. M. Rabin profesor z newyorské Albert Einstein College of Medicine časopisu Glamour, bakterie E.coli může teoreticky najít díky vašim tangům cestu ze střeva až do vaší vaginy. Bohužel se tak často děje i prakticky. E.coli je zodpovědná za 93 procent infekcí močových cest. Sice není stoprocentně jisté, že si díky tangům zanesete infekci do klína, ale pravděpodobnost, že se tak stane, strmě stoupá.

2. Viditelné neviditelné

Možná nosíte tanga kvůli tomu, aby se vám na kalhotách nebo sukni nerýsovaly nevzhledné okraje kalhotek. Řemínky tang se ale často zařezávají do masa hlouběji, než by měly a svítí tak do daleka. Pokud navíc nosíte bokovky, nezřídka při ohýbání, předklánění nebo dřepu odhalíte nelichotivé „téčko“.

  10:02,  aktualizováno  24. března 2019 16:19