Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Reportáž skončila 11. 3. 2003 21:37

POSLEDNÍ PŘESTUPY V NHL PŘED UZÁVĚRKOU


11. března 2003

Přestupy sledují Michael Langr a Jan Velart

Uzávěrka přestupů v NHL v roce 2003
21:28
Útočník Brad May se vrací do Vancouveru, Phoenix za něj získává volbu ve třetím kole draftu.
21:27
Sergej Berezin se stává posilou Washingtonu, Chicago získává volbu ve 4. kole draftu.
21:26
Forvard Dean McAmmond si shání letenku do Calgary, kam byl z Colorada vyměněn za volbu v 5.kole draftu.
21:26
Pittsburgh získal z Calgary obránce Micki Duponta a útočníka Mattiase Johansona výměnou za útočníka Sheana Donovana.
21:09
Útočník Rob Niedermayer se stává posilou Anaheimu. Do Calgary za něj putují brankář J.F.Damphousse a obránce Mike Commodorre, která oba minulé léto Mighty Ducks získali z New Jersey v trejdu, ve kterém byl i útočník Petr Sýkora.
21:07
St.Louis Blues na poslední chvíli získali kvalitního brankáře, kterého budou do play off potřebovat. Novou posilou se stal dvojnásobný vítěz Stanley Cupu Chris Osgood, který doposud působil v New Yorku Islanders. Ti získali nadějného útočníka Justina Papineaua a několik voleb v draftu.
20:54
Obránce Dan McGillis odchází ze San Jose, kde po přestupu z Philadelphie odehrál jen 37 zápasů. Jeho novým týmem se stal Boston, který do San Jose posílá volbu ve čtvrtém kole draftu.
20:46
Obránce Phil Housley míří z Chicaga do Toronta, které za něj obětovalo dvě volby v draftu.
20:43
Ian Moran, který umí hrát v obraně i v útoku, odchází z Pittsburghu do Bostonu. Ten obětoval právo ve čtvrtém kole draftu.
20:42
Útočník Brian Holzinger přestupuje z Tampy Bay do Pittsburghu výměnou za obránce Marca Bergevina, který v Tampě v minulosti působil.
20:30
Tampa Bay získala z listiny nechráněných hráčů Piitsburghu obránce Janne Laukkanena.
20:29
Nashville získal z listiny nechráněných hráčů Philadelphie útočníka Todda Warrinera.
20:23
New York Islanders získali dalšího skvělého obránce. Edmonton jim vyměnil Fina Janne Niinimu, 2. a 4. volbu v letošním draftu, zatímco obětoval útočníky Brada Isbistera a Raffiho Torrese.
20:25
Útočník Peter White se vrací do Philadelphie. Na tom, kohom za něj Chicago získá, se kluby dohodnou v budoucnu.
20:06
Doug Gilmour odchází do Toronta, kterému v minulosti dlouhá léta dělal kapitána. O tom, jakou protihodnotu za něj dostane dosavadní zaměstnavatel Montreal Canadiens, se rozhodne v budoucnu.
19:59
Veterán Steve Thomas opouští Chicago a míří do Anaheimu. Ti na oplátku posílají pátou volbu v letošním draftu.
19:47
Jan Hrdina odchází z Pittsburghu ! Královehradeckého rodáka získal spolu s obráncem Francisem Lerouxem tým Phoenix Coyotes, který naopak obětoval útočníky Ramziho Abida a čerstvě získaného Guillaime Lefebvrea a také obránce Dana Fochta.
19:10
Centr Bryan Smolinski odchází z Los Angeles a posílí vedoucí tým Východní konference Ottawu Senators. Opačným směrem putuje rychlý obránce Tim Gleason, zvolený Ottawou v prvním kole draftu 2001.
18:07
Další událost: útočník Radek Dvořák se spolu s obráncem Corym Crossem stěhuje do Edmontonu za obránce Aleše Píšu a útočníka Ansona Cartera.
18:01
Valerij Bure, útočník Floridy Panthers, odchází do St.Louis Blues za obránce Mike Van Ryna.
17:36
Mladý útočník Radim Vrbata z Colorada přestupuje do Caroliny Hurricanes. Vedení klubu ho vyměnilo za útočníka Batese Battagliu.
16:49
První odchod z Pittsburghu: zkušený útočník Wayne Primeau přestupuje do San Jose za křídlo Matta Bradleyho. Bradley je ale spíše posilou pro příští sezony, tu současnou si kvůli zraněnému zápěstí už nezahraje.
16:35
Anthony Aquino z Dallasu se stává spoluhráčem Patrika Štefana poté, co přestoupil do Atlanty za výběr v 6. kole letošního draftu.
16:22
Obránce Matthieu Schneider z Los Angeles Kings přestupuje do Detroitu za zadáka Maxima Kuzněcova a centra Shawna Averyho. Kings navíc získali výběr v 1. a ve 2. kole letošního draftu.
16:00
11. března zatím nebyl žádný trejd uskutečněn (dosavadní výměny se uskutečnily ještě 10.3. amerického času). Spekuluje se o Strakovi z Pittsburghu, slovenských mistrech světa Šatanovi s Bondrou (údajně o ně usilují New York Rangers), nebo o dalším českém útočníkovi Pittsburghu Hrdinovi.
11.3., 5:11
Útočník Chris Gratton z Buffala přestupuje do Phoenixu. Opačným směrem putuje Daniel Briere, součástí trejdu jsou i změny ve výběrech v draftu 2004: Buffalo získalo výběr místo Phoenixu ve 3. kole, Phoenix výběr Buffala ve 4. kole.
11.3., 3:21
Tony Amonte, americký reprezentant a olympijský finalista ze Salt Lake City, přestupuje do Philadelphie. Phoenix za něj získal křídelního útočníka Guillaume Lefebvrea a dva výběry v draftu: ve 3. kole v roce 2003 a ve 4. kole v roce 2004.
11.3., 0:10
Bob Wren, levé křídlo Nashvillu, přestoupil do Ottawy za nespecifikované budoucí vyrovnání.
10.3., 22:15
New Jersey získalo dalšího hokejistu Granta Marshalla z Columbusu. Za něj přepustilo rovněž výběr v draftu (v roce 2004, pokud Marshall odehraje víc než polovnu zápasů v play off).