Psal jsem to jinde. Pavel Zacha. 95 zápasů v nejlepší lize světa. K tomu poslední série proti Floridě, kde měl ice time přes 20 minut na zápas. Na širokém kluzišti, na kterém x let nehrál, po jet lagu, s nulovým odpočinkem.

Zabránil gólu na 4:1, třetí třetinu odehrál skvěle, ale Franta s pivem by to z určitě křesla zvádl líp...

HU

To je tak, když někdo čeká od Pastrňáka a Zachy nemožné ihned a zázraky do 3 dnů.

JS

J23o62s38e12f 85S12t16e92f91l

22. 5. 2024 12:19

A ještě bych dodal. Po 13 zápasech v play off, kde šlo o hodně. A kde i dostávali do těla. A hlavně po zdravotní prohlídce a okay od bossů, sedli do letadla. A vlastně trochu potrénovali v den zápasu.

TK

Mě stačí, když poslední zapas na MS vyhrajeme

DZ

D34a48v10i42d 72Z35e35m63a33n

22. 5. 2024 10:02

Zacha to měl strašně těžký. Kdy naposledy hrál zápas na velkém hřišti? Veřím, že ve čtvrtek bude o dost lepší.

LR

Kdyby se Zacha jmenoval jinak, má lepší známku. Navíc je to útočník spíš na černou práci, kterou odvedl slušně plus vyhrával buly. Za mě lepší 2

FK

Já upřímně řečeno ten hejt vůči Zachovi úplně nechápu. Je to určitě top 5 útočník co na světě v soucasnosti mame a navíc hrál vlastne celej rok s Pastou v lajně. Bez ohledu na to, že v playoffs nebyli v top forme tu prostě být musí - oba - snad jetlag během dneška překonaji a zítra budou schopni ukázat co opravdu oba umí.

RB

Mimochodem, Zacha včera jedinej z našich skončil v +/- v plusu.

JG

J41i50r38i 36G92a82z72d77a

22. 5. 2024 12:08

Zacha 3.tretinu vynikajici, staci si projit prdrobne statistiky....

VN

Podle mě je největší problém v obraně. Kromě prvního gólu jsme jim ty ostatní tak trochu darovali, vždy tam byla nějaká chyba, po které byli v relativně snadné pozici. Naopak my jsme se na každý gól strašně nadřeli, musela to být ukázková akce po naprosto přesné přihrávce, případně teč před brankou.