Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Reportáž skončila 19. 1. 2003 19:15

41. kolo extraligy:
VSETÍN - LITVÍNOV

19. ledna 2003


Utkání komentuje Aleš Koňařík

VSETÍN - LITVÍNOV 3:0 (0:0, 2:0, 1:0). Konečný výsledek.
60:00
Konec zápasu. Vsetín vyhrál 3:0. Hosté si v závěru vytvořili velký tlak, ale ani čestný úspěch nevstřelili. Radovan Biegl udržel popáté v sezoně čisté konto, z toho počtvrté v řadě v domácím utkání.
58:01
Ani Alinč s Říhou ve slibné šanci nevyzráli na Biegla.
55:25
Vsetín se snaží utkání v poklidu dohrát a pomoci gólmanu Bieglovi k čistému kontu. Radovan Biegl Na Lapači naposledy inkasoval 1. prosince proti Plzni a poslední tři domácí utkání udržel čisté konto, a to proti Znojmu, Havířovu a Karlovým Varům.
53:35
Před Podolkou se po chybě v litvínmovské obraně zjevili Kucharczyk se Streitem, ale Kucharczyk se snažil efektně zakončit a litvínovský gólman mu stačil kotouč vypíchnout holí.
52:28
Vsetín se bez větších potíží ubránil další přesilovce litvínovských hokejistů a pokračuje v plném počtu.
50:28
Vsetín hrál v početní výhodě uvolněně, na konci dokonce několikrát zahrozil litvínovský Trávníček. Teď se karty obrací, za podražení putuje na trestnou lavici Gardoň.
48:31
Vsetín zatím hraje spíš na krásu než efekt a Litvínov se brání úspěšně, Němec byl sám před Podolkou, ale trefil jen dobře postaveného gólmana.
46:29
Vsetín využívá ještě přesilovku pět na tři a vede 3:0. Jaškin po Gardoňově přihrávce vypálil od modré, před Podolkou puk nešťastně tečoval jeden z litvínovských beků. Na změnu směru kotouče už gólman hostí nestačil zareagovat.
45:49
Litvínovská série vyloučení pokračuje. Havel krosčekoval Vampolu tak, že mu rozhodčí Rejthar vyměřil trest na pět minut plus do konce utkání. Vsetín hraje 45 vteřin pět na tři a pak ještě předlouhou přesilovku.
44:34
Steiner teď Litvínovu moc nepomohl. Sotva naskočil na led z trestné lavice, hned trefil krosčekem Kotáska a vrací se na hanbu.
43:15
Vsetín uzamkl soupeře. Největší šanci vypracoval Stantien pro Kucharczyka, ten však před prázdnou brankou promáchl.
42:23
Steiner trefil Gardoně u hrazení loktem a je vyloučen. Vsetín hraje další přesilovku.
41:40
Litvínov pokračuje ve snaze dohnat dvoubrankové manko, ale úvod řetí části je zatím opatrný.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Skončila 2. třetina. Vsetín si v ní vypracoval dvoubrankový náskok. ojovném, místy uprancovaném utkání je Vsetín zatím lepší mdíky většímu důrazu v koncovce a střelecké pohotovosti kapitána Stantiena.
39:08
Vsetín se znovu bez vážnějších potíží ubránil.
37:44
Domácí se brání obětavě. Do litvínovské střely se obětavě položil Ptáček a s bolestivou grimasou zamířil ke střídačce.
37:08
Za sekání byl vyloučen vsetínský Vampola.
35:53
Vsetín využívá přesilovku a vede 2:0. Němec pálil od modré, před Podolkou bekhendem dorážel Stantien a přidal druhý gól Vsetína. Druhou asistenci si připsal Jaškin.
35:17
Hra se přitvrdila, ale nad rámec pravidel. Vsetín bude hrát další přesilovku. Za držení Streita je vyloučen litvínovský Hranáč.
33:51
Litvínov početní výhodu nevyužil. Obě mužstva zatím hrají v oslabení skvěle a nepouštějí soupeře do šancí.
31:51
Vsetín se dopustil chyby při střídání a byl potrestán za příliš mnoho hráčů na ledě. Následuje přesilovka Litvínova.
31:06
Po Kacířově chybě se do brejku řítila dvojice Trávníček - Martinec. Trávníček vystřelil na vyrážečku a Biegl pokryl i následnou Trávníčkovu i Martincovu dorážku. Domácí gólman podržel mužstvo.
30:18
Hned po Gardoněm vyhraném buly pálil Jaškin, ale zaúřadovala Pomdolkova lapačka.
30:13
Gombár zastavil nedovoleně Streita, je vyloučen za sekání a Vsetín bude hrát 15 vteřin čtyři na tři, pak bude následovat klasickáá přesilovka.
29:31
Vsetín vede 1:0. Domácí vybojovali puk v rohu, který se přes Němce a Vampolu dostal do pravého kruhu ke Stantienovi, který si puk zpracoval a příklepem pod víko vstřelil úvodní branku zápasu.
28:28
Oboustranné vyloučení. Dvě minuty za hákování vyfasoval Kucharczyk, ale po odpískání srazil Tráívníček protihráče a hraje se včtyři na čtyři.
27:18
Ve skrumáži před Podolkou úřadoval Streit, ale litvínovský gólman je - stejně jako domácí Biegl - zatím bezchybný.
26:07
Vsetín se ubránil, ale hosté byli nebezpečnější. Gombárova rána po přihrávce zpoza branky obloučkem plachtila pořes Biegla, ale domácí gólman ještě stačil akrobatickým zákrokem puk chytit.