• 2
Celou trasu lemuje od startu do cíle voda, protože se běží po mostě. Závod Seven Mile Bridge Run na Floridě je dlouhý jedenáct kilometrů a letos se ho zúčastnilo 1 500 běžců. Nejrychlejší byl Jon Volpi, který trasu zvládl za 35 minut a 51 vteřin.

V ženské kategorii vyhrála Angela Cobbová, která závod zvládla za 43 minut a 36 sekund navzdory tomu, že běžela s vyvrtnutým kotníkem, odřeninami a ostruhou patní kosti, poraněním způsobeným přetížením úponů svalů a vazů. Všechna zranění si odnesla ze závodu, který běžela týden před Seven Mile Bridge Run, přesto se rozhodla k floridskému závodu nastoupit.

Seven Mile Bridge Run se poprvé běžel v roce 1982 u příležitosti sedmdesátého výročí dokončení mostu. Od té doby si získal takové renomé, že je zaplněn několik minut poté, co se uprostřed února spustí registrace, připomíná server miami.cbslocal.com. Maximum účastníků je s ohledem na bezpečnostní hlediska omezeno právě počtem 1 500 běžců.