tenisPřidat do mých lig
Dvouhra - finále
Čtyřhra - finále
Čtyřhra - finále
atletikaPřidat do mých lig
Muži
1500 m: 1. Cheruiyot (Keňa) 3:29,26, 2. Machlúfí (Alž.) 3:31,38, 3. Lewandowski (Pol.) 3:31,46, 4. J. Ingebrigtsen (Nor.) 3:31,70, 5. Wightman 3:31,87, 6. Kerr (oba Brit.) 3:32,52, 7. Ronald Kwemoi (Keňa) 3:32,72, 8. Centrowitz (USA) 3:32,81.
10.000 m: 1. Cheptegei (Ug.) 26:48,36 - nejlepší letošní světový výkon, 2. Kejelcha (Et.) 26:49,34, 3. R. Kipruto 26:50,32, 4. Rodgers Kwemoi (oba Keňa) 26:55,36, 5. Belihu (Et.) 26:56,71, 6. Ahmed (Kan.) 26:59,35, 7. Lomong (USA) 27:04,72, 8. Crippa (It.) 27:10,76.
Oštěp: 1. Peters (Gren.) 86,89, 2. Kirt (Est.) 86,21, 3. Vetter (Něm.) 85,37, 4. Etelätalo (Fin.) 82,49, 5. Vadlejch (ČR) 82,19, 6. Weber (Něm.) 81,26, 7. Krukowski (Pol.) 80,56, 8. Amb (Švéd.) 80,42.
4x400 m: 1. USA (Kerley, Cherry, London, Benjamin) 2:56,69 - nejlepší letošní světový výkon, 2. Jamajka (Bloomfield, Allen, Thomas, Gaye) 2:57,90, 3. Belgie (Sacoor, Vanderbemden, D. Borlée, K. Borlée) 2:58,78, 4. Kolumbie 2:59,50, 5. Trinidad a Tobago 3:00,74, 6. Itálie 3:02,78, 7. Francie 3:03,06, Británie nedokončila.
Ženy:
100 m př. (vítr +0,3 m/s): 1. Aliová 12,34, 2. Harrisonová (obě USA) 12,56, 3. Williamsová (Jam.) 12,47, 4. Amusanová (Nig.) 12,49, 5. Vargasová (Kost.) 12,64, 6. Visserová (Niz.) 12,66, 7. Brownová 12,88, Tapperová (obě Jam.) nedokončila.
Dálka: 1. Mihambová (Něm.) 730 - nejlepší letošní světový výkon, 2. Bechová-Romančuková (Ukr.) 692, 3. Brumeová (Nig.) 691, 4. Bowieová (USA) 681, 5. Mirončyková-Ivanovová (Běl.) 676, 6. Rotaruová (Rum.) 671, 7. Irozuruová (Brit.) 664, 8. Porterová (Jam.) 656.
4x400 m: 1. USA (Francisová, McLaughlinová, Muhammadová, Jonathasová) 3:18,92 - nejlepší letošní světový výkon, 2. Polsko (Baumgartová-Witanová, Wyciszkiewiczová, Holubová-Kowaliková, Swietá-Erseticová) 3:21,89, 3. Jamajka (Le-Royová, Jamesová, McPhersonová, Jacksonová) 3:22, 37, 4. Británie 3:23,02, 5. Kanada 3:25,91, 6. Belgie 3:27,15, 7. Ukrajina 3:27,48, 8. Nizozemsko 3:27,89.
Muži: 1. Kipsambu (Keňa) 2:09:33, 2. Mengistu (Et.) 2:10:51, 3. Weldlibanos (Erit.) 2:11:02.
Ženy: 1. Deressaová (Et.) 2:26:01, 2. Rionotukeiová 2:33:27, 3. Kigenová (obě Keňa) 2:34:05, 4. Pastorová (ČR) 2:47:33.
basketbalPřidat do mých lig
volejbalPřidat do mých lig
házenáPřidat do mých lig
Dukla Praha - KH Kastriati (Kosovo) 39:23 (18:12), první zápas 39:26, postoupila Dukla.
Cholon (Izr.) - Karviná 29:32 (14:16), první zápas 26:31, postoupila Karviná.
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
1. Tänak, Järveoja (Est./Toyota Yaris) 3:00:58,0, 2. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -10,9, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) -23,8, 4. Meeke, Marshall (Brit./Toyota Yaris) -35,6, 5. Evans, Scott (Brit./Ford Fiesta) -48,6, 6. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) -58,2, ...18. Kopecký, Hloušek (ČR/Škoda Fabio R5 Evo) -15:38,1.
Průběžné pořadí MS (po 12 ze 14 závodů): 1. Tänak 240, 2. Ogier 212, 3. Neuville 199, 4. Mikkelsen 102, 5. Meeke 98, 6. Evans 90, ...18. Kopecký 5.
Pořadí týmů: 1. Hyundai 340, 2. Toyota 332, 3. Citroën 278, 4. M-Sport Ford 200.
Moto3: 1. Arenas (Šp./KTM) 38:09,383, 2. Dalla Porta (It./Honda) -0,231, 3. López -0,322, 4. Ramírez (oba Šp./Honda) -0,459, 5. Foggia -0,666, 6. Vietti (oba It./KTM) -1,166, ...11. Salač -9,629, 12. Kornfeil (oba ČR/KTM) -9,559.
Průběžné pořadí MS (po 15 z 19 závodů): 1. Dalla Porta 204, 2. Canet (Šp./KTM) 182, 3. Arbolino (It./Honda) 161, 4. Ramírez 136, 5. McPhee (Brit./Honda) 126, 6. Antonelli (It./Honda) 118, ...12. Kornfeil 76, 23. Salač 18.
Moto2: 1. Marini (It./Kalex) 38:40,882, 2. B. Binder (JAR/KTM) -2,296, 3. Lecuona (Šp./KTM) -2,544, 4. Fernández -2,585, 5. Á. Márquez (oba Šp./Kalex) -2,919, 6. Martín (Šp./KTM) -6,839.
Průběžné pořadí MS (po 15 z 19 závodů): 1. Á. Márquez 224, 2. Fernández 184, 3. B. Binder 180, 4. Lüthi (Švýc./Kalex) 178, 5. Navarro (Šp./Speed Up) 175, 6. Marini 151.
MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 39:36,223, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,171, 3. M. Viňales (Šp./Yamaha) -1,380, 4. Dovizioso (It./Ducati) -11,218, 5. Rins (Šp./Suzuki) -11,449, 6. Morbidelli (It./Yamaha) -14,446, ...19. Abraham (ČR/Ducati) -56,012.
Průběžné pořadí MS (po 15 z 19 závodů): 1. M. Márquez 325, 2. Dovizioso 215, 3. Rins 167, 4. M. Viňales 163, 5. Petrucci (It./Ducati) 162, 6. Rossi (It./Yamaha) 145, ...25. Abraham 5.
3. jízda: 1. Lacko (ČR/Buggyra) 24:07,428, 2. Hahn (Něm./Iveco) -0,359, 3. Albacete (Šp./MAN) -0,899.
4. jízda: 1. Kiss (Maď./Mercedes) 24:15,023, 2. Hahn -4,476, 3. Halmová (Něm./Iveco) -6,171, ...5. Lacko -8,050.
Konečné pořadí ME: 1. Hahn 370, 2. Albacete 268, 3. Lacko 261.
Hodnocení týmů: 1. IVECO Magirus 627, 2. MAN Löwen Power 510, 3. Buggyra Racing 519.
Finále A: 1. Doyle (Austr.), 2. Lebeděvs (Lot.), 3. Dudek (Pol.), 4. Fricke (Austr.), 5. Lindbäck (Švéd.), 6. J. Holder (Austr.).
Finále B: 1. Vaculík (SR), 2. Žagar (Slovin.), 3. Ch. Holder (Austr.), 4. Kulakov (Rus.), 5. Milík (ČR), 6. Aarnio (Fin.).
futsalPřidat do mých lig
1. Rahm 262 (66+67+63+66), 2. Cabrera-Bello 267 (66+65+70+66), 3. Del Val (všichni Šp.) 269 (67+65+69+68), 4. Winther 271 (70+69+69+63), Hansen (oba Dán.) 271 (69+69+67+66), Arnaus (Šp.) 271 (65+66+72+68).
dostihyPřidat do mých lig
Memoriál Harryho Petrlíka, rovinový dostih (1600 m, tříleté a starší klisny, dotace 150.000 korun): 1. Rabbit Havana (ž. Liška, tr. Luka, stáj ML Racing), 2. Dark Absolu, 3. Wlastina. Čas: 1:43,22. Výrok: boj krk - 2 - krk.
Další dostihy:
I. Hunters’s Rules (ž. Verner) - Averis - Silver Trigger,
II. Vadetaberry (Laubeová) - Finiga - Lucas Warrior,
III. Gilienne (ž. Verner) - Manolla - Wobull Se Now,
IV. Trinis (am. Helfer) - Paladdio - La Vida,
V. Jenny Walker (ž. Korečková) - Singapore Spice - Lysyanargent,
VII. Dark Alighieri (žk. Plimlová) - Marker Sun - Fantastic Lady,
VIII. Vévoda (ž. Andrésová) - Chartum - První Dáma.
ostatní sportyPřidat do mých lig
Obtížnost
Muži: 1. Ondra (ČR), 2. Ginés López (Šp.), 3. Lehmann (Švýc.), ...11. Stráník, 24. Volf (oba ČR).
Ženy: 1. Rakovecová (Slovin.), 2. Rogoraová (It.), 3. Douadyová (Fr.), ...31. Smetanová, 35. Novotná a Scheuerová (všechny ČR).
ragbyPřidat do mých lig
Skupina B:
Nový Zéland - Namibie 71:9 (24:9)
Skupina C:
Francie - Tonga 23:21 (17:7)
softbalPřidat do mých lig
squashPřidat do mých lig
stolní tenisPřidat do mých lig
FINÁLE
Muži
Dvouhra: Wang Čchu-čchin - Lin Kao-jüan (oba Čína) 4:0 (8, 5, 8, 9).
Čtyřhra: Fan Čen-tung, Sü Sin - Liang Ťing-kchun, Lin Kao-jüan (všichni Čína) 3:2 (-10, 1, 9, -11, 5).
Ženy:
Dvouhra: Čchen Meng (Čína) - Itóová (Jap.) 4:3 (-8, 6, -7, -10, 8, 9, 5).
Čtyřhra: Čchen Meng, Ting Ning (Čína) - Hiranová, Išikawaová (Jap.) 3:1 (-5, 5, 8, 4).
Smíšená čtyřhra:
Liou Š’-wen, Sü Sin (Čína) - Itóová, Mizutani (Jap.) 3:2 (-8, 8, 11, -3, 9).