Všechny góly v olympijském Soči padly z přesilovek. Hosty poslal ve 33. minutě do vedení zblízka dorážkou Vitásek, u jehož druhé trefy v sezoně asistovali další čeští hráči Michal Jordán a Tomáš Zohorna. Ve 38. minutě překonal Jevgenije Alikina, jenž dostal přednost před Markem Langhamerem, domácí Nikita Točickij, nicméně ve 49. minutě starší z bratrů Zohornů střelou z pravého kruhu rozhodl.
37:36 Paré (A. Kosticyn, Děrjabin)
58:43 Pulkkinen
21:25 Zaripov
26:05 E. Galimov (Žuravljov, Pedan)
48:37 Galimov
51:41 Galijev (Zaripov, Jarullin)
Osipkov (Enroth) – Gragnani (A), Jerjomenko, Gotovec (C), Jevenko, Elliott, Děrjabin, Znacharenko – Pulkkinen, Shore, Prince – Stefanovič, Paré, A. Kosticyn (A) – An. Stěpanov, Děmkov, Martynov – Kogaljov, Kovyršin, Kitarov.
Reideborn (Biljalov) – Wikstrand, Jarullin, Žuravljov, Judin, Chenkel, Pedan, Fazylzjanov – K. Petrov, Cormier, Azevedo – Zaripov, Galijev, Galimov – Lukojanov, Fisenko, M. Gluchov – Frattin, Tkačov, E. Galimov.
01:24 Valk (Tangradi)
02:35 Tangradi
24:41 R. Starčenko (Kleščenko, Valk)
56:02 Tangradi (Michajlis)
59:47 Tangradi (Knight, Dietz)
35:04 Liška (Monachov, Baldajev)
H. Karlsson (Pasquale) – Dietz (C), Makljukov, Blacker, Metalnikov, Šalapov, Kleščenko, Samat Danijar – R. Starčenko (A), Knight, Pakarinen – Tangradi (A), Valk, Michajlis – Ševčenko, Šesťakov, Akolzin – Petuchov, Sagadejev, Asetov.
Podjapolskij (3. Chakimov) – Baldajev, N. Chlystov, Chabarov, Chochlov, Kudako, Provolněv, Rogov – Liška, Jakimov (A), Monachov (A) – Morozov, Kodola, Markovin – Geraskin, Trubačjov (C), Vovčenko – I. Zacharčuk, Lapenkov, Nikolišin – A. Alexejev.
Rozhodčí: Lavrenťjev, Judakov – Viljugin, Novikov
Počet diváků: 6 524
14:33 Lander (M. Osipov)
30:47 S. Da Costa (Kajumov, Nakládal)
47:31 Dědunov
Konovalov (Lazušin) – Savčenko, Kronwall (C), Rafikov, M. Osipov, N. Averin, Nakládal, Misjul – Kajumov, Lander, S. Da Costa – Kovalenko, Ivanov, Polunin – Kraskovskij, Alexejev, Kudrjavcev – Iljenko, Apalkov (A), J. Averin – Svitov (A).
Sudnicin (Bobkov) – Pokka, Bondarev, Vojnov, Pivcakin, Martynov, Manuchov, Spicenko – Andrighetto, K. Semjonov, Ščerbak – Beck (A), Klinkhammer, Šumakov – A. Potapov (A), Stas (C), Dědunov – Košelev, Pjanov, Gračjov.
Rozhodčí: Ansons, Romasko – Ponamarenko, Šadrin
37:24 Točickij (Bertilsson, R. Rosén)
32:46 Vitásek (Jordán, T. Zohorna)
48:45 T. Zohorna (Golubev)
Šikin (A. Achmetov) – Bertilsson, D. Alexandrov, A. Petrov, Pogorišnyj, Jelizarov, J. Alexandrov, Starkov, Gordějev – Strömwall, R. Rosén, Šmeljov – Kapustin, Collins, Krikunov – Altybarmakjan, Točickij, Lugin – Rachimullin, Tomilin, Archipov.
Alikin (Langhamer) – Jordán, Korobov, V. Vasiljev, Kondratěv, Vitásek, Turbin, Alexandrov – Fajzullin, T. Zohorna, H. Zohorna – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, A. Lazarev – Gorškov, Golubev, Ruděnkov – Veličkin, Železkov, Kacuba.
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazaň 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 31:22 | 17 |
2. | Jekatěrinburg 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 39:27 | 14 |
3. | Magnitogorsk 9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 20:15 | 12 |
4. | Čeljabinsk 10 | 4 | 0 | 2 | 4 | 20:18 | 10 |
5. | Nižnij Novgorod 10 | 2 | 1 | 2 | 5 | 28:34 | 8 |
6. | Nižněkamsk 9 | 2 | 1 | 0 | 6 | 18:33 | 6 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 32:17 | 18 |
2. | Ufa 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 38:30 | 16 |
3. | Novosibirsk 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 32:35 | 9 |
4. | Barys Nur-Sultan 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 16:19 | 7 |
5. | Chabarovsk 11 | 1 | 1 | 1 | 8 | 18:42 | 5 |
6. | Kunlun Red Star 8 | 0 | 0 | 1 | 7 | 13:31 | 3 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 29:24 | 14 |
2. | Čerepovec 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 18:21 | 11 |
3. | Spartak Moskva 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 22:30 | 9 |
4. | Viťaz Podolsk 9 | 2 | 2 | 0 | 5 | 28:26 | 8 |
5. | Jokerit Helsinky 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16:7 | 6 |
6. | HK Soči 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | 12:26 | 5 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva 9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 28:14 | 15 |
2. | Dinamo Minsk 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 32:27 | 14 |
3. | Dynamo Moskva 9 | 4 | 1 | 1 | 3 | 29:23 | 13 |
4. | Jaroslavl 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 18:12 | 8 |
5. | Dinamo Riga 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11:15 | 3 |