Diskuse k článku

Olomoucká fakultní nemocnice využije vyšší poplatky na lepší jídlo

Suchý rohlík s kouskem másla a univerzální sladký čaj. I taková je realita snídaní v některých nemocnicích. Fakt, že za den pobytu už nyní lidé platí o čtyřicet korun víc než do prosince, by ale v olomoucké fakultní nemocnici měly poznat i jejich žaludky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

MNPV

Jo, byl jsem hospitalizovaný ve FN Olomoc

jako diabetik na operaci s varixy. Na sál jsem šel někdy po 13 hodině, takže bez jídla, lili do mě glukozu, abych nebyl hypoglykemický. Bez snídaně,oběda, a když jsem chtěl večeři,což bylo pár deka šunky a  chleba, tak jsem měl smůlu. S milým úsměvem mi sestra sdělila, že si mysleli, že nebudu jíst a tak šunku snědli. Měl jsem hlad, že se mně dělalo zle,jestě že byla otevřená prodejna a spolupacienti se o mě postarali.

0/0
7.12.2011 17:16

orinka3

obdivuju velké vyvařovny

Vím, co dá doma práce navařit tak, aby chutnalo všem a ještě to bylo zdravé. Vůbec si nedovedu představit jaké to je, vařit ve velkém. Jak vaří ve FN nevím, zatím jsem měla možnost ochutnat jen jídlo ve VN Olomouc, když mě loni operovali ruku. Tedy, tak dobře neuvařím ani doma! Na to rizoto nemůžu zapomenout. Jsem (snad) dobrá kuchařka, ale klobouk dolů před kuchaři ve velkých jídelnách!

0/0
7.12.2011 16:58

Najdete na iDNES.cz