Diskuse k článku

Lesníci nechali nelegálně těžit dřevo, kryli tím půlmilionové manko

Tři lesníci z Jesenicka přišli na půlmilionové manko v hospodaření svého zaměstnavatele. Místo, aby ztrátu oznámili, se ji však pokusili "vyžehlit" nelegální těžkou dřeva. Na fintu se přišlo a všechny tři muže nyní policisté obvinili z porušení povinnosti při správě cizího majetku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

slv

V lesích se asi hospodaří opravdu podivně

Jsem ovšem přesvědčen, že jsou to důsledky dob, kdy si každý chodil do lesa jako do svého. Rozkrádání zevnitř bylo a asi i je běžný sport. Stačí se jen kouknout, kolik je kde firem, které dodávají dřevo. Na chajdě topím dřevem a pravidelně narážím na problém, kde ho koupit. Přitom ji mám v kraji, kde je plno lesů. Prodejce žádný. Za každým barákem hromady nakřečkovaného dřeva. Kdepak to tak asi koupili?

Aha. Všichni mají svůj les :-/

0/0
4.1.2011 2:42

gogobago

Hmm...

A to je asi teprve začátek. Teď ten audit po Drobilovi/Knetigovi a budem ještě zírat ....:-P

0/0
3.1.2011 22:10

Kocourkovský radní

Asi slušnej oddíl, no...

Jeseníky a Lesy České republiky ;-D

.Když se zeptáte, jestli by nebylo na prodej nějaký dřevo, tak se každej tváří, že nemá ani sirku, zatímco se po lese válí dřeva z vývratů a polomů, pro které LČR  nestojí  za to se ani shýbnout.

A to jim nabízíte peníze a vytěžení svépomocí...

Vymlátit paseku harvestorem a všechno odvést do celulózky Paskov - ideální obchodní model tohodle podivného státního podniku.

Pak se divte, že... 

0/0
3.1.2011 16:22

flames828

Re: Asi slušnej oddíl, no...

Nevím, škoda slov, kdo kdy s lesem měl nějakou zkušenost a s tím jak to tam chodí v LČR, tak ... tak nemá slov, protože to si ani komentář nezaslouží.

0/0
3.1.2011 18:09

Najdete na iDNES.cz