Diskuse k článku

Kvíz o Vancouver: jediná žena ve finále neuspěla, na hry míří muž z Jablonného

Velkou vánoční soutěž o cestu na zimní olympijské hry vyhrál Miloš Faltus z Jablonného nad Orlicí. Po bezchybné první fázi zvládl nejlépe i finále, které se konalo v úterý v pražské redakci iDNES.cz. "Co?" podivil se, pak schoval hlavu do dlaní a rozesmál se.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jamess

Pozdě, ale přece

Jsem rád, že redakce vše uvedla na pravou míru a uťala tak velké množství konspiračních teorií a dohadů o správných odpovědích. U sporné hokejové otázky, ačkoli já označil Rusko, bych dal spíše za pravdu oponentům, kteří si vzpoměli na rozdíl ode mě i na ženský hokej a zaškrtli Kanadu, považuji tak jejich odpověď na zadanou otázku za "správnější". Rozhodnutí redakce ponechat správně obě možnosti je takové ..."šalamounské"... sami také určitě počítali jen s mužskými týmy, ale po mnohých připomínkách ke své "správné" odpovědi připojili i tu "kanadskou" variantu(kolik by bylo 50bodových soutěžících s kanadou?). Nicméně přiznání chyby se cení a alespoň já nemám s omluvou od redakce nejmenší problém. Splést se může každý, ne každý to přizná

Jen škoda, že jsem nebyl vylosován do finálové desítky :-P, popřípadě se mohl losovat i nějaký náhradník, který by zaskočil za případně chybějícího finalistu

0/0
16.12.2009 15:51

Peyrac

Systém mne do soutěže pustil,i bez doplněného jména :-)Škoda

0/0
16.12.2009 18:04

Jarecks Smile

Re: Pozdě, ale přece

Já měl kanadskou variantu a všechno správně.....přeci jenom vycházel jsem z oficiální databáze OH a tam jsem zadal filtr ZOH/Hokej/Zlatá a vyběhli i holky :D...ale tuším, že mě napadli i předtím, ale kdyby ne, tak tohle by mě asi nasměrovalo :-)

0/0
16.12.2009 20:38

lundiman

Re: Pozdě, ale přece

Souhlasím s plně s názorem, jsem rád, že jsou uvedeny úplné výsledky i s omluvou. Označil jsem také Rusko a jako "správnější" se mi zdá Kanada. Myslím, že to ale redakce nakonec vyřešila dobře.

0/0
2.1.2010 12:40

Najdete na iDNES.cz