Diskuse k článku

Lídr strany Alternativa Jiří Kotek: Snažím se jen zoufale vzdorovat

Kmotři ovládají policii, státní zastupitelství, byznys a zaměstnavatele. Tak vidí svět okolo sebe Jiří Kotek, neobyčejně ostrý kritik zdejších poměrů, lídr strany Alternativa. "Ne, nejsem nemocný, snažím se jen zoufale vzdorovat, protože žijeme ve zlodějském, mafiánském státě. Tak to opravdu je," říká.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

AcDc_CZ

Hurá

Pěknej článek, pan Kotek (znám jej trochu osobně) je opravdu buldok, který jde po místních radničních mafiánech tvrdě a bez skrupulí, a absolutně mu věřím. Proto ho budu volit, a doufat že nejsem sám totálně naštvanej volič... Už mam fakt dost přihrávání si vlastních zakázek mafiánských modro-oranžovo-červených kmotrů si do vlastních kapes, doufám že p. Kotek to všechno rozkreje a pár bohatých politiků si půjde sednout.. Kéž by to šlo i zpětně pár let nazad, kdy se spousta politiků vypařila a dnes jsou z nich vysocí manažeři jistých velikých hotelů...;-)

0/0
11.10.2012 16:35

milovníkcenzorů

Jiřího Kotka znám mnoho let osobně

musím říct, že jsem jej poznal jako férového a správného člověka. Snad jediný, kdo se nesnaží nakrást kde se dá a snaží se vše dělat podle pravidel a zákonů. Mnohdy mi to až připsdalo naivní a neuskutečnitelné, v českých mafiánských podmínkách.On ale přesto šel za svým cílem poctivého života savě+ta. Je jasné, že ti, kterým šlápl na kuří oko jej pomlouvají a nadávají. Já však odpovědně tvrdím - myslím, jedná a pracuje poctivě a totéž chce po lidech kolem sebe. Je to buldog, který se nedá zastavit. Proto má mou důvěru. Znám jen hrstku takových jako on, co nejdou do politiky, aby kradli pro sebe někdy i pod heslem - Myslím na vobyčejný lidi

+5/0
7.10.2012 11:35

Milovník pravdy

Re: Jiřího Kotka znám mnoho let osobně

a neznám nikoho, kdo by sdílel Váš názor. Myslím, že tohle už dnes může napsat jen Jiří sám v zoufalé křeči před jeho definitivním koncem.Image pana poctivého a bojovníka za pravdu, kterou si léta buduje, už vzala za své a když i ten poslední z jeho bývalých soukmenovců od něj dal ruce pryč s vědomím, že tu něco smrdí a že jeho úmysly nejsou tak čisté, jak se zdálo, Jiří Kotek však s absencí jakékoliv sebereflexe dál plive špínu na všechny kolem sebe. Pomlouvat, kritizovat, špinit, manipulovat...toť jeho parketa. Ve funkci náměstka primátora to však nestačilo, ukázalo se, že konstruktivní práce není absolutně schopen. A tak se opět ocitl v roli rozplétače "mafiánských sítí a stbáckých praktik", bojovníka za pravdu (jen tu svou), rebela atd. Jen málokdo mu to už dnes věří.

+1/−1
7.10.2012 13:31

Bambulin11

Re: Jiřího Kotka znám mnoho let osobně

Už můžete říci, že znáte 2 lidi - alespoň virtuálně, kteří za Kotkem stojí (znám ho také dlouho), já v podstatě souhlasím s panem "milovníkcenzorů". Jirka je svým způsobem "mamlas", který si jde neustále za vytyčeným cílem. Bohužel se to některým lidem nelíbí a pak na něj hází špínu!

Přečtěte si laskavě co psal před volbami na karlovarský magistát a poté mi napište co udělal špatně! Že skončil? Vy byste pracoval s lidmi, kteří před volbami něco říkali a poté, když se dostali do funkcí dělali něco jiného!?

Ano, odkolonili se od něj spolustraníci a toho je mi líto; chtěl se nikoliv zalíbit ovčanům, ale naopak nastolit nějaký řád na Magistrátu, ale proč Vám to ovčane píšu, volte si dál své úplatné politiky nebo jste snad jeden z nich?

+3/0
7.10.2012 14:39

Blábolivý Brod

Re: Jiřího Kotka znám mnoho let osobně

Přičtěte si, prosím, i mě - 14 let jsem byla sousedka pana Kotka a nedám na něj dopustit ;-)

+1/0
8.10.2012 12:54

Rainer

Re: Jiřího Kotka znám mnoho let osobně

Vazeny milovniku pravdy, Vas postup je asi totozny s pocinanim ve starem Rime. Poslovi spatne zpravy byla utata. hlava. Utok je nejlepsi obrana, tim se snazite zamlzit realiu a odvezt pozornost ctenaru od krkolomnych a mafianskych aktivit. byv. nacelniku MM. Pomoc, zadrzte zlodeje, to je vykrik vsech darebaku.

0/0
10.10.2012 10:34

dalajlama

Re: Jiřího Kotka znám mnoho let osobně

Souhlasím. Na kandidátce Alternativy je pro mě nejvíc lidí, co zaručeně dokáží rozkrývat praktiky kmotrů ODS, ČSSD, KSČM, LEV 21 a dalších. Děkan Plevný - morální autorita, býv. místostarosta Františkových Lázní Šnajdauf - jediný se nepodělal z mafiána Mlátilíka (tvrdší kámoš Hybnera). Alternativa není dokonalá, ale coby opoziční strana je to určitá záruka. A doba se mění rychle, tipuju, že pár kmotrů z KV kraje si půjde během následujícího období sednout. Ještě bude legrace.

+4/0
7.10.2012 14:44

derbeste

Re: Jiřího Kotka znám mnoho let osobně

Za sebe říkám, že Alternativu už podruhé volit nebudu, právě díky panu Šnajdaufovi, který si během svého krátkého místostarostování ve F.L. přihrával peníze do vlastních a kámošových kapes.

0/−1
7.10.2012 15:24

vrbča

Re: Jiřího Kotka znám mnoho let osobně

Píšete správně : .....tvrdím - myslím, ano vy si totiž opravdu jen myslíte ! Zřejmě jste totiž s panem Kotkem nikdy blízce nespolupracoval. S ním se totiž spolupracovat ani nedá. Ostatní neposlouchá, uráží se, uráží ostatní, on ví všechno nejlíp, bezdůvodně odchází uprostřed pracovního jednání, nerespektuje odborníky z oblastí, kterým on absolutně nerozumí. Má zvláštní schopnost přivlastnit si cizí zásluhy, jako např. tu, výše uvedenou, o předražení pilot u multifunkční haly. On se vůbec do ničeho neponořil, on totiž stavební problematice vůbec nerozumí. Ponořili se jiní, kteří s jeho Alternativou nemají nic společného, ale ti to neumí tak dobře jako on prodávat.  " Ukradl"  i zásluhy na dosažení zrušení kupní smlouvy na Lázně III.  Skutečnost, která byla pro rozhodnutí soudu klíčová, neobjevil ani on, ani pan Jelínek, oni ji jen prostě převzali. Pan Kotek z toho vytlouká politický kapitál, pan Jelínek odměnu právníka. Ale takové věci se do jeho rozhovorů s novináři nedostanou.

0/0
12.10.2012 15:25

karlovarska.pravda

Největší lhář

tento pán, je největší lhář a obyčejný tipař mafie ,ať vysvětlí jak koupil a prodal 50ti milionovou pohledávku

pro rusky mluvícího podnikatele.Viz reportáž TV NOVA.Vše co rozvrtal v zájmu karlovaráků pak koupili rusové. Je to stejný tip jako Makiová.

0/−1
7.10.2012 11:29

milovníkcenzorů

Re: Největší lhář

Ano.k rozvrtal krásně zaběhlý systém přidělovaných zakázek vám, firmám spojených s ČSSD a ODS, tohle skutečně rozvrtal, takže se vám přestaly sypat penízky ze státních fondů. Je veliké štěstí, že to vaše nenažrané koryto rozvrtal, bohužel, je na to sám a vás spolčených mafiánů plno

+3/0
7.10.2012 11:39

kumar

Re: Největší lhář

nedavno jsem ho potkal a povidal ze Cervenka (ODS )z Ase patri nejvetsi lumpy Karlovarska

+2/0
7.10.2012 12:18

Bambulin11

Re: Největší lhář

Pane "karlovarska.pravda", přečetl jste si vůbec, co jste napsal8-o. Co jste viděl na "banánové" TV NOVA netuším, ale většina inteligentních lidí ví, že NOVA je snůškou polopravd a nesmyslů, jestli jste si z jejich reportáže (já jí neviděl) udělal obrázek, tak jste hloupý. Je mi Vás líto a doporučuji Vám, raději už nepřispívejte do diskuzí a zkuste se raději vzdělávat.

+1/0
7.10.2012 14:24

Najdete na iDNES.cz