V letních dnech potřebujeme sáhnout po spolehlivé ochraně před slunečním zářením. Věděly jste, že s jedním produktem na sluneční ochranu můžete zároveň vyřešit i zakrytí nedokonalostí a zmatnění lesklé pleti.

Léto je v plném proudu!

A proto je obzvláště důležité se zaměřit na ochranu naší pleti před slunečním zářením. Přílišné vystavování nechráněné pleti UVA a UVB paprskům může mít jak krátkodobé, tak i dlouhodobé následky – může vést k předčasnému stárnutí kůže, k tvorbě pigmentových skvrn, nebo dokonce až ke vzniku rakoviny kůže. Proto je samozřejmé, že chcete svou pleť chránit opalovacím přípravkem, ale zároveň si nedokážete představit svůj den bez make-upu? Novinka od značky Eucerin se letos postará o to, aby pro vaši pleť byly chvilky strávené na sluníčku co nejvíce bezstarostné. Oblíbený Ochranný krémový gel Oil Control, SPF 50+, je nově i v tónovaných variantách, takže zároveň zakryje případné nedokonalosti a pleť sjednotí. A vy si tak můžete užívat letních radovánek bez make-upu s přirozenou krásou, ale zároveň s pletí chráněnou před slunečním zářením.

Velmi vysoká ochrana a zmatňující efekt proti lesku pleti!

Eucerin - ZR22

Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control, SPF 30/50+, je přípravek sluneční ochrany pro každodenní použití pro mastnou pleť až pro pleť se sklonem k akné. Poskytuje špičkovou ochranu nejen před UV zářením, ale i před vysokoenergetickým viditelným světlem (HEVIS) a také stimuluje vlastní reparační mechanismy pleti proti poškození DNA. Dále obsahuje technologii Oil Control s L-karnitinem a absorpčními mikročásticemi, která pleť zmatní okamžitě i dlouhodobě až na 8 hodin. Přípravek je bez parfemace a má ultralehkou nemastnou konzistenci.

Velmi vysoká ochrana, zmatňující účinek a sjednocený tón pleti!

Eucerin - ZR22

Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Dry Touch Oil Control, SPF 50+, tónovaný má všechny vlastnosti již zavedeného produktu Oil Control a navíc obsahuje barevné pigmenty. Na vývoji nových tónovaných přípravků se podílela i globální make-up artistka Marianna Mukuchyan. Výsledkem jsou dva přirozené barevné odstíny – světlý a středně tmavý, které dokonale ladí s tóny pleti. Přípravek je neparfemovaný a má velmi lehkou nemastnou texturu.

  14:00