Největším hitem v současné péči o pleť je kolagen. Ten dokáže dodat pleti odolnost, pevnost, pružnost a zabrzdí tvorbu nových vrásek. Už jste ho do své každodenní péči o pleť zařadila i vy?

Kolagen je bílkovina, která se přirozeně nachází v našem těle, je to jeden z nejdůležitějších stavebních prvků kůže. Kolagenová vlákna nalezneme ve vrstvě zvané dermis. Ta se stará o to, aby naše pokožka byla hladká a pevná. Zhruba již od 25. roku života klesá množství kolagenu. Následkem je to, že pokožka přichází o svou pružnost, odolnost a pevnost. Je to samozřejmě přirozenou součástí procesu stárnutí pokožky. Ovšem i tímto procesem lze projít elegantně a přirozeně, bez nutnosti invazivních zákroků nebo výplní. Cílem je stárnout přirozeně a s půvabem. Nejlepší je tedy zařadit kolagen do každodenní beauty rutiny spolu se svými oblíbenými krémy a séry. Vnitřně užívaný kolagen totiž, na rozdíl od kolagenu v pleťovém krému, působí na pokožku celého těla, tedy ne pouze na tu část, do které si vtíráte krém. V Oslo Skin Lab se stárnutí nebojíme, naopak. Stárnutí oslavujeme. Naším přáním je cítit se co nejlépe ve věku, ve kterém se právě nacházíme, snad jen s trochu méně vráskami a se zářivější pletí.

OsloSkinLab

Vybrali jsme 24 čtenářek, které měly možnost otestovat 3měsíční kúru kolagenu Oslo Skin Lab a nechat si udělat diagnostiku pleti. A JAK TESTOVÁNÍ DOPADLO? TO SE DOZVÍTE V ČASOPISU ŽENA A ŽIVOT 25/21. Nevybrali jsme vás? Nezoufejte! Stačí při první objednávce na osloskinlab.cz zadat kód ZENAAZIVOT a na první balení na 4 týdny obdržíte slevu 50 %. Poznejte sílu kolagenu.

OsloSkinLab

Nejlepších výsledků dosáhnete, když budete kolagenový prášek užívat každý den. Ideální denní čas užívání je jen a jen na vás. Balení 100% čistého přírodního kolagenu The Solution ™ Beauty Collagen obsahuje 28 denních dávek.

  14:00
Témata: pokožka, Oslo, pevnost